Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

19 października 2020, 23:46

Dzisiajsza kwadratowa to nie to samo, tylko skok na kase dla mandzia itp

Avatar Mary_King_Flo

Edytowano - 1 września 2019, 21:22

Albo seria z Sidem, nie pamiętam jak się nazywała

Płakałam przy zakończeniu serii

Avatar rozwalgo

3 lutego 2020, 10:16

@Mary_King_Flo: Drollercoaster?

Avatar Asystent_Google

21 maja 2020, 10:55

@rozwalgo: nie sid alone
(ja tam wolałem krainę króla)

Avatar nwmniemampomyslu

14 września 2019, 22:23

Ahhhhhh nlstalgia

Avatar ultron64

2 września 2019, 11:06

A gdzie ogryzek?

Avatar wilsonXcuddyXhouse

1 września 2019, 20:17

Nieeeeee
Nostalgiaa..

Avatar Yoda_MLG

21 sierpnia 2019, 06:57

Gdy potrafisz nazwać youtuberow po ich skinach w mc
😎

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Lacoste

1 września 2019, 16:18

@Yoda_MLG: To wymień mi ich :v Szczerze nie pamiętam ich wszystkich

Avatar BUBER

Edytowano - 1 września 2019, 19:35

@Lacoste: Z lewej do prawej z góry na dół:
0.Creeper
1.
2.PSPMagister
3.Skkf
4.
5.EvarezTP
6.
7.Masterczułek (Dezy)
8.ReziPlayGames (Rezigiusz)
9.Blowek
10. Viv0 (Mandzio)
11. iDelti (Boxdel)
12.
13.MultiGamePlayGuy (Multi)
14.
15.

Avatar RobsonPlay

1 września 2019, 18:56

Ktokolwiek pamięta że Mandzio w mc nazywa się viv0 jest c00l

Avatar marucha

21 sierpnia 2019, 00:43

Avatar KaZaul12

21 sierpnia 2019, 00:48

@marucha: o Bogowie dopiero teraz poznałem Stuu

Avatar
Konto usunięte

21 sierpnia 2019, 00:50

@KaZaul12: Gdzie ty masz St...O ku*wa to Stuu

Avatar tomzizek2

1 września 2019, 18:55

Żaden Stuu, tylko Polski Pingwin.

Avatar
EverythingBlackk

21 sierpnia 2019, 22:01

Wydaje mi się, że kiedyś filmiki z minecrafta były lepsze od tych teraz. Albo znajduję same gówniane kanały.
Ogólnie to tęsknię za Kwadratową Masakrą, a jeszcze bardziej za Multim, który grał w gry...

Avatar Simciakk

1 września 2019, 16:03

SCHRON KONTRA EMOJI POOP TSUNAMI VITO I BELLA MINECRAFT.
Tak,były lepsze.

Avatar Koteczek_21

1 września 2019, 16:06

Porównując YouTube kiedyś i obecnie mogę stwierdzić, że kiedyś był lepszy content.

Avatar sekacz

1 września 2019, 16:33

ja się cieszę bo jest blow vs mandzio nowe

Avatar ben1794

1 września 2019, 17:43

@sekacz: Oby nie było robione na siłe i bez modów. Chociaż Blow vs Mandzio na stoneblocku, albo volcano blocku może by wypaliło.

Avatar NieWiemCoWpisac

1 września 2019, 16:20

A teraz jak wielu z nich tak nisko upadło.
[*]

Avatar Sushinator

1 września 2019, 16:24

@NieWiemCoWpisac: cóż, jedno słowo - pieniądze

Avatar Domkri

1 września 2019, 17:21

@NieWiemCoWpisac: niektórzy tak nisko upadli, że mogli by zrobić zdjęcie jądra ziemi

Avatar Domkri

1 września 2019, 17:19

*nostalgia: ON*

Avatar
Konto usunięte

1 września 2019, 16:34

mamo możemy pójdziemy po kwadratową masakrę?
nie, mamy kwadratową masakrę w domu.
kwadratowa masakra w domu:

Avatar
Konto usunięte

21 sierpnia 2019, 15:54

Nie że minecraft najlepszy wszystko inne to dno ale... W tamtym youtubie było coś lepszego... Coś.. Ciekawszego

Avatar Graids

21 sierpnia 2019, 04:00

Pomocy, chodziłem po pokrzywach i nogi swędzą mnie tak bardzo, że od 4h nie mogę zasnąć. Ktoś coś jakiś help

Avatar Iphonix

21 sierpnia 2019, 08:40

@Graids: kremik

Avatar akoyne

21 sierpnia 2019, 01:13

Niby nostalgia gówniakowa ale mało co pamiętam z tych YouTuberów i w sumie dobrze patrząc na to co teraz robią. Osobiście lubie typ kanałów robionych z pasji ktore przez 5 lat maja po max 500 wyświetleń ale właściciel kanału nadal robi content. Ma to swój dziwaczny urok

Avatar Yoda_MLG

21 sierpnia 2019, 06:56

@akoyne: ostatnio rzucił mi się w oczy kanał "I did a thing" i jak go zobaczyłem to miał może 5k subskrypcji, a wczoraj gdy chciałem obejrzeć inny film to miał 300k,w może dwa tygodnie ? Boję się teraz, że straci to swój styl i zostanie takie bardziej "dla wszystkich"¿

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mało znany szczegół

Północne Węgry

Nie idź!

Nieuczciwa ocena

To będzie bolało

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka