Tym sposobem ludzie ciągle przechodzili na czerwonym świetle,
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
A, okej
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nigdy na to nie wpadną
Frustrujące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 sierpnia 2013, 23:22
teraz pytanie
co jest złego w tej biedronce?
wszędzie te samo gó.wno ci sprzedadzą.
Odpisz
1 września 2014, 00:21
@Umpa94: Biedra jest nawet lepsza
Odpisz
10 lipca 2018, 11:38
@Chewbacca: bo tańsza
Odpisz
14 sierpnia 2013, 16:40
Co wy ***a macie do Biedronki? Ja tam robię zakupy i co z tego? Mam się tego wstydzić czy jak bo nie rozumiem?
Odpisz
3 maja 2017, 10:39
@iger3: Niemaspsz się czego wstydzić, też tam chodzę bo mam tylko biedre i Tesco, gdzie w Tesco są te same produkty ale 3x drożej :-:
Odpisz
15 sierpnia 2013, 09:14
Radom. ;3
Odpisz
13 sierpnia 2013, 16:09
U mnie biedronka to jedyny sklep w którym chociaż można kupić bardzo dobrej jakości produkty ;__;
Odpisz
13 sierpnia 2013, 17:35
@KlauDusSia666: Pjona :3
Odpisz
13 sierpnia 2013, 20:25
:3
Odpisz
14 sierpnia 2013, 08:13
@KlauDusSia666: tak samo mam
Odpisz
14 sierpnia 2013, 16:08
@KlauDusSia666: Na pewno też ''firmowe''.
100% polskie niby a tak na prawdę wszystko klepane za granicą a najwięcej w Portugalii bo BieDronka jest portugalska a nie polska, (to przydałoby się na faktopedii bo wiele ludzi o tym nie wie a potem widzę komentarze lub artykuły typu ''polska jakość'')
Odpisz
14 sierpnia 2013, 16:27
nawet AdBuster to sprawdzał i wyszło około 8/10 polskich produktów :d
Odpisz
Edytowano - 14 sierpnia 2013, 16:58
Śmieszne, napis Made in Poland nie oznacza że to są polskie produkty. Tak samo jak ten jego odcinek gdzie testował prezerwatywy i po wyciągnięciu wniosków najlepsza byłaby... dętka.
Sam Durex :D odpowiedział na jego film że gumki muszą być mocne i cienkie aby można było ''czerpać z nich przyjemność'', a nie tylko twarde ;d Wpadka Mirka (AdBustera) - tak to jest kiedy się na czymś nie znasz a przynajmniej nie dowiesz dostatecznie a zaczynasz już to oceniać...
Przykład 2. Kiedyś rozbił się tir jadący zza granicy do Polski (nie pamiętam z jakiego państwa) jak się okazało był peeeełen rzeczy (z napisem ''Made in Poland'' które są sprzedawane w biedronce :)))) Oczywiście tir był nieoznakowany, w sensie nie miał napisu Biedronka czy coś.
Odpisz
14 sierpnia 2013, 17:00
@KlauDusSia666: racja
Odpisz
14 sierpnia 2013, 18:14
@KlauDusSia666: No wlacha. Ja tez nie wiem co tyle ludzi ma do Biedronki.
Odpisz
14 sierpnia 2013, 20:34
@KlauDusSia666: Biedroonaaa niskieceny!
3/5
Odpisz
14 sierpnia 2013, 19:21
Idiots, idiots everywhere...
Odpisz
14 sierpnia 2013, 18:10
Ja jak byłem w biedronce to jakiś koleś otworzył paczkę chipsów trochę zjadł i jeszcze pół paczki do kieszeni w bluzie zapakował ;D
Odpisz
13 sierpnia 2013, 21:49
Ja tam lubię Biedronkę
Odpisz