Logika w scenariuszu Pokemonów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To się nie może nie udać
Ładne rzeczy
A, okej
Szybki jak błyskawica
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 sierpnia 2013, 10:37
A co by się stało jakby obaj trenerzy mieli po jednym pokemonie i któryś by użył self destruct? Kto by wygrał?
Odpisz
15 stycznia 2018, 22:03
@kokomando:
używający
Odpisz
16 sierpnia 2013, 10:19
tylko dlaczego charmander przeżył? przecież jak używa się auto-destrukcji to oba poki giną
Odpisz
16 sierpnia 2013, 10:21
@hiperek: no właśnie pokazuje że ma 2 punkty HP a na ostatnim obrazku widać że padł
Odpisz
16 sierpnia 2013, 10:39
@hiperek: Nie całkiem. Jak grałam zaatakował mnie 20, mój pok miał 60. Wrogi użył autodestrukcji i mój miał ok. połowę hp
Odpisz
16 sierpnia 2013, 18:31
@hiperek: To byłoby bez sensu gdyby autodestrukcja była śmiercią dla obu pokemonów. Gra stałaby się bez sensu.
Odpisz
17 sierpnia 2013, 10:53
@Mnich1: nie śmiercią ze giną tylko że zabiera im całę hp i trzeba iśc do poke centrum i uleczyć poka
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2014, 06:28
@hiperek: zależy od wytrzymałości pokemona :D
Odpisz
8 kwietnia 2014, 06:29
@hiperek: nie wiem czemu dostałeś strzałkę w dół skoro to prawda... po każdym pokonanym pokemonie pojawia się że ... fainted. faint znaczy zemdleć
Odpisz
11 marca 2015, 17:40
@hiperek: ja raz miałem że użył autodestrukcji i nie trafił XD
Odpisz
16 sierpnia 2013, 15:54
widać że noob grał/walczył
Odpisz
16 sierpnia 2013, 17:42
@Siedze: nie noob, tylko sztuczna inteligencja, a raczej NPC trener.
Odpisz
16 sierpnia 2013, 17:57
@Szczurekk: o drugi noob przyszedł
Odpisz
16 sierpnia 2013, 18:49
@Siedze: odezwał się pro...
Odpisz
16 sierpnia 2013, 19:16
@Szczurekk: mam cię na ulti ^^
Odpisz
16 sierpnia 2013, 19:52
@Siedze: A ja nie mam ochoty się kłócić.
Odpisz
16 sierpnia 2013, 20:05
@Szczurekk: spoko
Odpisz
16 sierpnia 2013, 20:14
@Siedze: teraz nawet kłócić się nie można, bo usuną post.
Odpisz
16 sierpnia 2013, 12:59
ah ta sztuczna inteligencja
Odpisz
16 sierpnia 2013, 11:39
nie rozumiem :{
Odpisz
16 sierpnia 2013, 11:22
Yyyy.. dam 5 bo to bajka z mojej młodości.
Odpisz
16 sierpnia 2013, 10:19
kolejna logika pokemon przeciwnicy używają bezsensownych ataków :/
Odpisz
16 sierpnia 2013, 11:20
@mrklorens: Masz rację
Odpisz
16 sierpnia 2013, 10:07
yyyyyyyyyyyy co?
Odpisz
16 sierpnia 2013, 10:11
@Kwiatex18: Nie grałeś w pokemony - nie zrozumiesz.
Odpisz
16 sierpnia 2013, 13:58
@shark2199: Ja nie grałam, a rozumiem.
Odpisz
16 sierpnia 2013, 16:18
@Akira2002: Interesuje mnie to jak zeszłoroczny śnieg.
Odpisz
16 sierpnia 2013, 16:42
@shark2199: Napisałeś, że trzeba zagrać w to, aby to zrozumieć. To nie prawda, a on jest po prostu niekumaty.
Odpisz