Wymiar sprawiedliwości w GTA
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Nigdy na to nie wpadną
Można, tylko trzeba wstawać rano
Powodzenia
Angielskie śmieszki
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 września 2013, 17:32
http://www.obrazki.jeja.pl/58061,logika-gta.html
Odpisz
15 sierpnia 2013, 15:16
ej a co się stało jak nie miało się forsy?
Odpisz
15 sierpnia 2013, 15:48
@mrklorens: po prostu zostawałeś na zerze :)
Odpisz
15 sierpnia 2013, 16:04
fajna sprawiedliwość XD
Odpisz
15 sierpnia 2013, 16:49
@mrklorens: raczej:TAka sprawiedliwość
Odpisz
17 sierpnia 2013, 02:19
@mrklorens: fajna? pomysl co by bylo gdyby tak bylo na prawde
Odpisz
17 sierpnia 2013, 06:57
@sectus: mógłbym robić co zechce bo gdybym nie miał forsy to by mnie wypuścili za darmo
Odpisz
17 sierpnia 2013, 14:04
@mrklorens: ale zabijali by cie nalogowo
Odpisz
15 sierpnia 2013, 20:28
300 dolarów w GTA hahaha to ma być dużo????? w San Andreas mam 90 Milionów hahaha
Odpisz
15 sierpnia 2013, 20:48
@xXDrifciarZXx: a teraz zrob nowy save i graj bez czitow
Odpisz
15 sierpnia 2013, 23:45
@sectus: bez czitów dobiłem bez problemu do 3 miliony w 2 tygodnie :D
Odpisz
16 sierpnia 2013, 01:03
@bylejakbylegdzie: ja bez czitow jakies 2 miliony kradnac kurierowi i z moich terenow
Odpisz
16 sierpnia 2013, 01:07
@bylejakbylegdzie: a swoja droga to cieniutko musi on grac ze 4 razy w 1 dzien (24 minuty) dal sie zlapac
Odpisz
16 sierpnia 2013, 16:32
@xXDrifciarZXx: właśnie ot to chodzi to nie jest dużo buraku...
Odpisz
16 sierpnia 2013, 16:32
wtf tylko 4 razy mnie już 13 XD
Odpisz
15 sierpnia 2013, 19:34
Logika w GTA
Odpisz