Tutaj potrzeba prawdziwego herosa
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ikony
Pozdrawiam świetliki
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Były nóżki, nie ma nóżek
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 sierpnia 2019, 01:19
Disney mógłby kupić Sony, dzięki czemu Sony wciąż mogłoby robić filmy o Spider-manie. No chyba, że znowu zły zakup jak z aktywami 21st century Fox.
Odpisz
24 sierpnia 2019, 14:09
@OstatniSith2005: Właściciel Sony musi się zgodzić na sprzedaż.
Odpisz
23 sierpnia 2019, 22:25
Ma ktoś szablon?
Odpisz
22 sierpnia 2019, 18:03
Wszyscy "Save the Spiderman".
Nikogo nie obchodzi, że Disney chciało chamsko wyr*chać Sony i to jest odpowiedź
Odpisz
22 sierpnia 2019, 18:11
@EziioAuditore: Tylko, że Disney zaproponował w miarę uczciwy układ . Obaj wykładają połowę kasy na film i obaj dostają połowę zysków. Nie zmienia to faktu, że obaj polecieli na kasę, Disney chciał nieco z miliarda, który zarobił Far From Home, a Sony uznało, ze da sobie radę samo biorąc wszystko dla siebie.
Odpisz
22 sierpnia 2019, 18:21
Elementem który mnie teraz zastanawia, to czy Sony się ugnie
Odpisz
22 sierpnia 2019, 22:54
@EziioAuditore: Nie było mnie ostatnio w internecie, rozwiniecie o co chodzi?
Odpisz
23 sierpnia 2019, 21:49
@rozwydrzony_bachor: Do tej pory Marvel pod egidą Disneya i Sony mieli podpisaną umowę o tym że Spider-man będzie pojawiał się w MCU a za to Marvel będzie pomagał Sony współtworzyć filmy uzyskując 5 % zysków. Ostatnio ta umowa dobiegła końca i przy podpisaniu kolejnej Disney postawił warunki polegające na tym że obie wytwórnie dają po 50 % na każdy film o pajączku i zgarniają po 50 % zysków na co nie przystało Sony bo to w końcu ich marka.
Odpisz
23 sierpnia 2019, 21:57
No nie wiem czy to takie uczciwe jak Sony ma tylko prawa do ekranizacji a cały hajs z koszulek, zabawek i innym fanowskich gadżetów zgarnia Disney. Każdy film o Spidermanie to oprócz niewielkich zysków z box offfice dodatkowe miliony z zabawek itp. Nie dziwię się Disneyowi że chcieli więcej ale to w mojej opini trochę za dużo.
Odpisz
23 sierpnia 2019, 22:11
@Flashpoint: Podobno w przygotowaniu jest nowa umowa według której Disney będzie dostawał 30%
Odpisz
22 sierpnia 2019, 17:23
Kto jest Iron Manem?
Odpisz
22 sierpnia 2019, 17:45
@Ignisus: jeszcze nie wiemy, ale oby był tak efektowny jak w filmie
Odpisz
22 sierpnia 2019, 17:15
#SaveTheSpiderman
Odpisz
22 sierpnia 2019, 17:11
Fani stworzyli petycję w sprawie ratowania pająka z MCU, oby podziałała.
Odpisz