Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar OstatniSith2005

24 sierpnia 2019, 01:19

Disney mógłby kupić Sony, dzięki czemu Sony wciąż mogłoby robić filmy o Spider-manie. No chyba, że znowu zły zakup jak z aktywami 21st century Fox.

Avatar
Konto usunięte

24 sierpnia 2019, 14:09

@OstatniSith2005: Właściciel Sony musi się zgodzić na sprzedaż.

Avatar Mniszek_

23 sierpnia 2019, 22:25

Ma ktoś szablon?

Avatar EziioAuditore

22 sierpnia 2019, 18:03

Wszyscy "Save the Spiderman".
Nikogo nie obchodzi, że Disney chciało chamsko wyr*chać Sony i to jest odpowiedź

Avatar
ddawdad

22 sierpnia 2019, 18:11

@EziioAuditore: Tylko, że Disney zaproponował w miarę uczciwy układ . Obaj wykładają połowę kasy na film i obaj dostają połowę zysków. Nie zmienia to faktu, że obaj polecieli na kasę, Disney chciał nieco z miliarda, który zarobił Far From Home, a Sony uznało, ze da sobie radę samo biorąc wszystko dla siebie.

Avatar EziioAuditore

22 sierpnia 2019, 18:21

Elementem który mnie teraz zastanawia, to czy Sony się ugnie

Avatar rozwydrzony_bachor

22 sierpnia 2019, 22:54

@EziioAuditore: Nie było mnie ostatnio w internecie, rozwiniecie o co chodzi?

Avatar Flashpoint

23 sierpnia 2019, 21:49

@rozwydrzony_bachor: Do tej pory Marvel pod egidą Disneya i Sony mieli podpisaną umowę o tym że Spider-man będzie pojawiał się w MCU a za to Marvel będzie pomagał Sony współtworzyć filmy uzyskując 5 % zysków. Ostatnio ta umowa dobiegła końca i przy podpisaniu kolejnej Disney postawił warunki polegające na tym że obie wytwórnie dają po 50 % na każdy film o pajączku i zgarniają po 50 % zysków na co nie przystało Sony bo to w końcu ich marka.

Avatar Flashpoint

23 sierpnia 2019, 21:57

No nie wiem czy to takie uczciwe jak Sony ma tylko prawa do ekranizacji a cały hajs z koszulek, zabawek i innym fanowskich gadżetów zgarnia Disney. Każdy film o Spidermanie to oprócz niewielkich zysków z box offfice dodatkowe miliony z zabawek itp. Nie dziwię się Disneyowi że chcieli więcej ale to w mojej opini trochę za dużo.

Avatar
ddawdad

23 sierpnia 2019, 22:11

@Flashpoint: Podobno w przygotowaniu jest nowa umowa według której Disney będzie dostawał 30%

Avatar Ignisus

22 sierpnia 2019, 17:23

Kto jest Iron Manem?

Avatar Plastikowy_Krokodyl

22 sierpnia 2019, 17:45

@Ignisus: jeszcze nie wiemy, ale oby był tak efektowny jak w filmie

Avatar
Annie_Leonhart

22 sierpnia 2019, 17:15

#SaveTheSpiderman

Avatar
ddawdad

22 sierpnia 2019, 17:11

Fani stworzyli petycję w sprawie ratowania pająka z MCU, oby podziałała.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Frustrujące

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Północne Węgry

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka