Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Polish_Soldier

Edytowano - 23 sierpnia 2019, 19:56

Bardziej boli z ASG na gaz, gdyż ma większą siłę.

Avatar
Konto usunięte

28 sierpnia 2019, 15:02

@Polish_Soldier: a najbardziej z broni palnej

Avatar
Konto usunięte

20 września 2019, 10:08

A jeszcze bardziej strzelba śrutowa

Avatar
Konto usunięte

20 września 2019, 10:57

najbardziej boli z dziala kolejowego typu Gustav

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 20 września 2019, 11:55

Wyobraźcie sobie te sytuacje gdzie jakiś dzieciak mówi do innego "haha ale beka z twojego działa kolejowego typu Gustav, zobacz mojego nerfa"

Avatar Saaaaasuke

20 września 2019, 15:28

@Polish_Soldier: asg to w sumie pistolet na kulki

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 20 września 2019, 15:44

@Saaaaasuke: tak naprawde przetrwać ból z gustava to jest maly problem. Najtrudniej jest przetrwac ból z tej niszczycielskiej broni:

Avatar Spider007

4 lutego 2021, 14:08

i chwilę później zostają z niego nogi z rozerwanymi jelitami i kawałek kręgosłupa

Avatar
Konto usunięte

7 lutego 2021, 11:01

@Spider007: Myślę że po centralnym trafieniu z Gustava nie ma zbytnio już czego szukać po nim

Avatar Mpawlo

21 września 2019, 11:12

Co ta za kanał?

Avatar
Konto usunięte

20 września 2019, 10:57

Na odpuście mozna kupic

Avatar
Annie_Leonhart

23 sierpnia 2019, 21:33

To jedyna rzecz która pozostała dla tego dziecka

Avatar Rozyv

23 sierpnia 2019, 20:41

Kiedyś jak były jakieś festyny szkolne i starsze dzieci się bawiły takimi pistoletami to ja chodziłem z moim tatą i robiliśmy konkurs kto znajdzie więcej kulek na ziemi. Było to naprawdę fajne, prawie zapomniałem o tym, gdyby nie ten mem. Dziękuję

Avatar
Konto usunięte

23 sierpnia 2019, 19:09

te z odpustu są fajne, ale badziewne, jak ostatnio kupiłem to przetrwał 2 dni

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar snajpercat
Dodane przez: snajpercat

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Nigdy na to nie wpadną

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Dwa oblicza

To musiało być męczące

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka