@MaFiXe: czas opowiedzieć historię z p0d2taVVóffkii... mnie taki jedrn Pawełek dręczył, no i ja z moim ziomkiem poziomkiem Filipem mieliśmy plan. Filipo nagrywał to z takiego sklepiku (to działo się na placu zabaw, a ja go prowokowałem i misja zakończyła sie sukcesem ale bolały mnie... kryształy. no i pokazaliśmy to pani, i ona takie USUŃCIE! JUŻ! NA MOICH OCZACH!
sprawiedliwość ku*wa dla ubogich
ja jestem pawełek i jak byłem w podstawówce to dręczyłem takiego dzieciaka co potem okazał się sprzedawczykiem i konfiturą ale nie wiedział że sprzedaje koks wychowawczyni
AAA KU*WA nie ma podpi***alania
To słuchaj. Takich się nie nagrywa tylko im się spuszcza wpie**ol. Proste. Nie licz na pomoc nauczycieli czy innych gówien co mają wyejabne w twoje zdrowie. Tutaj mogą Ci pomóc tylko ziomki.
Komentarze
Odśwież29 sierpnia 2019, 11:36
Niedawno oglądałem na memy dałoby się więcej zrobić
Odpisz
29 sierpnia 2019, 09:52
Jak kiedyś umrę to, tylko po to, by po nocach dręczyć ludzi którzy mnie dręczyli
Change my mind
Odpisz
29 sierpnia 2019, 00:19
Mnie dręczyli, zawsze miałem prześladowcę, a jak teraz nie chodzę już do szkoły i nie słyszę obelg w moją stronę to jest teraz tak dziwnie
Odpisz
29 sierpnia 2019, 04:17
@ALKATRAZ: chciałbyś żeby ktoś Cię trochę poobrażał?
Odpisz
23 sierpnia 2019, 23:02
Bym opowiedział kolejną fascynującą historię o moim życio o dręczeniu ale... jestem zbyt zmęczony.
Odpisz
23 sierpnia 2019, 23:04
To nie bądź i po problemie
Odpisz
23 sierpnia 2019, 23:07
no wlasnie dawaj historyjke ziomie lubie czytac o czyims zyciu
Odpisz
23 sierpnia 2019, 23:13
@MaFiXe: czas opowiedzieć historię z p0d2taVVóffkii... mnie taki jedrn Pawełek dręczył, no i ja z moim ziomkiem poziomkiem Filipem mieliśmy plan. Filipo nagrywał to z takiego sklepiku (to działo się na placu zabaw, a ja go prowokowałem i misja zakończyła sie sukcesem ale bolały mnie... kryształy. no i pokazaliśmy to pani, i ona takie USUŃCIE! JUŻ! NA MOICH OCZACH!
sprawiedliwość ku*wa dla ubogich
Odpisz
23 sierpnia 2019, 23:15
o ty konfidencie, ulica cie zweryfikuje ;)
Odpisz
23 sierpnia 2019, 23:18
@MaFiXe: miałem powód (zemsta sku*wysynie za lata dręczenia)
Odpisz
23 sierpnia 2019, 23:26
ja jestem pawełek i jak byłem w podstawówce to dręczyłem takiego dzieciaka co potem okazał się sprzedawczykiem i konfiturą ale nie wiedział że sprzedaje koks wychowawczyni
AAA KU*WA nie ma podpi***alania
Odpisz
23 sierpnia 2019, 23:28
@conect12345: Czy byłeś w klasie B, Szkoła Podstawowa nr. 10 w Łomży?
Odpisz
23 sierpnia 2019, 23:32
może tak może nie
A co z policji jesteś?
Odpisz
23 sierpnia 2019, 23:57
@conect12345: Tak się pytam.
Odpisz
24 sierpnia 2019, 00:00
xd nie
Odpisz
24 sierpnia 2019, 13:51
@conect12345: i dobrze
Odpisz
28 sierpnia 2019, 22:35
nje wjem idz pobieghaj cz coś no nie
Odpisz
28 sierpnia 2019, 22:36
@Rozyv:
Odpisz
28 sierpnia 2019, 23:54
To słuchaj. Takich się nie nagrywa tylko im się spuszcza wpie**ol. Proste. Nie licz na pomoc nauczycieli czy innych gówien co mają wyejabne w twoje zdrowie. Tutaj mogą Ci pomóc tylko ziomki.
Odpisz
28 sierpnia 2019, 23:19
Ciekawe co się dzieje jak oglądacie film o średniowiecznych torturach.
Odpisz
23 sierpnia 2019, 23:06
U mnie w szkole większość mojej i równoległej klasy mnie dręczy
Jest ch*jowo
Change my mind
Odpisz
23 sierpnia 2019, 23:49
Też tak miałem.
Odpisz
28 sierpnia 2019, 21:42
Mnie nigdy nikt nie dręczył ani nie zaczepiał, nawet jak nosiłem okulary i aparat na zęby.
Odpisz
28 sierpnia 2019, 22:01
Po co to "Change my mind"? Mam zaprzeczać faktom które przedstawiasz?
Odpisz
28 sierpnia 2019, 22:08
tak
Odpisz
28 sierpnia 2019, 22:09
ok, to zaprzeczam, nie jest ch*jowo, byłoby gdyby dręczyły cię jeszcze klasowe dziwaki
Odpisz
28 sierpnia 2019, 22:10
dręczą
Odpisz
28 sierpnia 2019, 22:14
to jest ch*jowo
Odpisz
28 sierpnia 2019, 23:10
XDD
Odpisz
23 sierpnia 2019, 23:04
jak dwie baby wyzywają trzecia mówiąc "jesteś brzydka"? czy tylko u mnie s szkieł taki filmiki puszczają
Odpisz