Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MajnkraftAlusiek

12 września 2019, 12:04

Ten po prawej na górze ma niewygodne ubranie.

Avatar emilian02

24 sierpnia 2019, 09:42

O shit, a w co grał thanos?

Avatar
Kolorblind

24 sierpnia 2019, 09:44

@emilian02: w Fortnite

Avatar emilian02

24 sierpnia 2019, 09:46

widać dlaczego miał takie ch*jowe ideologie

Avatar Bobsom

29 sierpnia 2019, 19:28

@emilian02: w sumie Thor też grywał

Avatar emilian02

29 sierpnia 2019, 19:29

@Bobsom: o w morde

Avatar Ginny1374

30 sierpnia 2019, 00:18

@Bobsom: był załamany po stracie bliskich, takim ludziom sie wybacza

Avatar sekacz

29 sierpnia 2019, 19:21

To przez ludzi gry stają się agresywne, nie na odwrót

Avatar Domkri

29 sierpnia 2019, 19:52

@sekacz: jak fajnie posłuchać kogoś mądrego

Avatar Aserli

29 sierpnia 2019, 23:24

@sekacz: To przez agresję ludzie stają się grami

Avatar Domkri

29 sierpnia 2019, 23:32

@Aserli: XDD

Avatar
Konto usunięte

29 sierpnia 2019, 23:08

W życiu nie widziałem agresywnej kobiety, która grała w gry za to widziałem niejedną kobietę co gry nigdy nie tknęła i było zupełnie na odwrót.

Avatar Sharlatan

29 sierpnia 2019, 19:57

Oni przez gry uratowali świat

Avatar
Konto usunięte

29 sierpnia 2019, 19:54

john wick grał w fortnite

Avatar Mati200416

29 sierpnia 2019, 20:57

fortnite xd

Avatar ALKATRAZ

29 sierpnia 2019, 19:37

Thor w sumie w Fortnite grał

Avatar arenak1111

29 sierpnia 2019, 19:23

Dziewczyna używa Gameboya w XXI wieku?! To jakaś herezja, przyprowadźcie inkwizycje

Avatar
Konto usunięte

29 sierpnia 2019, 20:40

@arenak1111: ty ku*wa
nie obrażaj grychłopca

Avatar Tomieslaw

29 sierpnia 2019, 21:22

Typowe pie**olenie młodszych roczników, którzy nigdy na oczy nie widzieli starych konsol i twierdzą, że są ch*jowe.

Avatar gumstg

30 sierpnia 2019, 11:44

@arenak1111: No tak ja w XXI wieku od czasu do czasu wlacze sobie takie cudenka jak atari 2600 zx spectruma czy super famicona. Ale ty jestes za tepy i wychowany na CoD`ach by zrozumiec takie klasyki. Uswiadomie cie kiedys gry sie przechodzilo a nie gry przechodzily sie same. Kiedys nie bylo tak dostepnych tytulow jak teraz i chodzilo sie na gieldy z paczka dyskietek (dla twojej informacji takie maly plastikowy kwadracik/szescianik o pojemnosci od 700kb - 1,44mb) i przegrywalo sie gry bo nie bylo dostepu do internetu. I wtedy katowales jeden tytul miesiac by starac sie go wymaksowac bo hard poziom to byl hard a nie jak w dzisiejszych grach odpalasz najtrudniejszy poziom a tutaj niee wielka roznica miedzy medium a hardem.

Avatar arenak1111

30 sierpnia 2019, 22:15

@gumstg: Nauczycie wy się ku*wy czytać zanim dacie strzałkę w dół? Ja jestem fanem retro, mam pokaźną kolekcję na która składają się Gameboye, NESy, SNESy, Saturny, Dreamcasty, Xboxy, Plejaki i nawet Atari 2600 się trafiło. Chodziło mi o to, że nie znam żadnej dziewczyny która interesowała by się retrogamingiem, to z resztą w formie żartu

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar NightShadePL
Dodane przez: NightShadePL

Nigdy na to nie wpadną

Jakby trochę nie fair

Fajnie że odpowiedzieli

Dobrze czasem się oderwać

Północne Węgry

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka