Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar arenak1111

10 września 2019, 07:30

To ja w Hotline Miami pare lat temu. W zeszłym tygodniu przeszedłem od początku do końca obie czesci i fabuła jest w pytke.

Avatar DeadShoot

Edytowano - 9 września 2019, 13:09

Ja tak robiłem w star wars the old republic ale teraz już tak nie robię

Avatar
Konto usunięte

9 września 2019, 11:51

Wiedzmin 3 to gowno nie dowalone

wtf tam nie ma nic ciekawego więc muszę pomijac Xdddd

Avatar Patrgos

9 września 2019, 13:03

3 Wiedźmin 3 najlepszy

Avatar
Konto usunięte

9 września 2019, 14:32

a sie ludzie na baity biorą XDD

Avatar SatsumaHayato

9 września 2019, 15:09

Niestety, ale to ty zlapales sie na counterbaita.

Avatar
AgresywnaAutokorekta

9 września 2019, 15:33

twój bajt był jak twoje życie... ch*jowy i niepotrzebny

Avatar
Konto usunięte

9 września 2019, 15:37

@SatsumaHayato: chodzi o tę odpowiedz?
Tak, załapałem że wiedzmin3najlep3
ale widziałem również moje 8 strzałek w dól <3

Avatar
Konto usunięte

9 września 2019, 15:39

twój komentarz wygląda przy tym jak twój stary przy twojej starej

Avatar
AgresywnaAutokorekta

9 września 2019, 15:45

a później przyleciał PaarThurNax i wyr*chał twoją matkę

Avatar PieselArcheolog

4 grudnia 2019, 19:01

ta autokorekta faktycznie jest agresywna

Avatar
Konto usunięte

5 grudnia 2019, 09:10

o jaa ile zdobylem strzalek w dol ^^

Avatar loloja

9 września 2019, 12:52

chryste naprawdę są tacy ludzie ?

Avatar Tasukamaraka

9 września 2019, 11:31

Było

Avatar Tymek590

24 sierpnia 2019, 10:24

ja jak bylem malym dzieckiem to pomijałem wszysctkie dialogi cutscenki i wgl
bo chciałem po prostu grać

teraz tego nie robię

Avatar
Konto usunięte

24 sierpnia 2019, 10:35

@Tymek590: każdy jak był mały to wolał w gta SA strzelać do policji, niż gadać z grubasem po angielsku

Avatar Tymek590

24 sierpnia 2019, 10:39

ja miałem liberty city stories

Avatar
Konto usunięte

24 sierpnia 2019, 10:40

@Tymek590: ja miałem SA i VC

Avatar voltorb

9 września 2019, 10:28

@Tymek590: dum dum dum dum dum tururum dum dum dum

Avatar Graids

9 września 2019, 10:09

Ja pomijam dialogi w Sniper Elite 4 bo w sumie to raczej chodzi mi o sam gameplay. Jednakże nie narzekam na słabą fabułę

Avatar Green_Arrow

25 sierpnia 2019, 00:44

Ja szybko czytam, więc czasem pomijam kwestie, oczywiście po uprzednim przeczytaniu ich. Dzięki temu szybciej przechodzę do gry, jednocześnie wiedząc o czym jest fabuła.

Avatar
ddawdad

24 sierpnia 2019, 10:22

Chyba było, ale nie jestem pewien.

Avatar geralt735

24 sierpnia 2019, 17:11

Wstawiałem identycznego mema, tylko z dupą zamiast pi**y

Avatar
Konto usunięte

24 sierpnia 2019, 11:55

Jak zagrałem w Wiedźmina 3 to po wyjściu z Białego Sadu fabuła tak mnie wciągnęła, że ani razu nie kliknąłem guzika żeby coś pominąć.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jeszcze jak

A, okej

Można, tylko trzeba wstawać rano

Nieuczciwa ocena

Tymi się chodzi

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka