Tymczasem, w tajnej siedzibie Jeja.pl
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
To by wystarczyło
Papierowa szkoła posting
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Typowy NPC
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 14 sierpnia 2013, 17:06
Servery poświęcone reklamom?
Odpisz
Edytowano - 14 sierpnia 2013, 21:04
@Galex: dam ci jeszcze jendną masz,30
Odpisz
15 sierpnia 2013, 10:36
@Galex: ja***e ile strzałek w górę
Odpisz
15 sierpnia 2013, 15:16
@Galex: Wystarczy Ad-block i po problemie.
Odpisz
15 sierpnia 2013, 18:49
@Lacoste: O cholera chyba pobiłem swój rekord
Odpisz
15 sierpnia 2013, 22:00
@Galex: A dam Ci 50. łapkę w górę ;]
Odpisz
16 sierpnia 2013, 02:50
@Error_404: 50 łapek w górę, umrę spełniony
Odpisz
16 sierpnia 2013, 07:52
@Galex: zaniedługo pobijesz rekord jeja który ustanowił jacek 1s (65 strzałek w górę)
Odpisz
17 sierpnia 2013, 22:51
@Lacoste: Nie rekord to 121. Gra Verdun
Odpisz
18 sierpnia 2013, 08:08
@kamdab: kto go ustanowił ?
Odpisz
18 sierpnia 2013, 11:23
@Lacoste: tester7. Poszukaj komentarze do gry Verdun
Odpisz
15 listopada 2014, 20:54
@Galex: Wbiłem ci 69..
Odpisz
15 listopada 2014, 21:38
Chwała ci
Odpisz
28 listopada 2014, 16:46
@Galex: Dałbym ci strzałeczkę, ale szkoda tak psuć liczby xd
Odpisz
Edytowano - 30 marca 2015, 16:12
@kamdab: Rekord to podobno 400 ileś, mogliby zrobić top 10 komentarzy.
Odpisz
26 grudnia 2018, 20:06
@Galex: masz już 80
Odpisz
22 kwietnia 2021, 13:53
@Galex: 85
Odpisz
14 sierpnia 2013, 21:13
A zza ściany słychać ,,Jeszcze po kropelce, jeszcze po kropelce..."
Odpisz
15 sierpnia 2013, 09:48
@deltes: Nie tak, to jest "Jeszcze po butelce, jeszcze po butelce..."
Odpisz
15 sierpnia 2013, 12:59
,,Jeszcze po skrzyneczce, jeszcze po skrzyneczce..."
Odpisz
17 sierpnia 2013, 14:48
@deltes: Nie, "Jeszcze po cysternie, jeszcze po cysternie..."
Odpisz
15 sierpnia 2013, 16:54
przygarniecie mnie? ;-;
Odpisz
15 sierpnia 2013, 12:58
Chyba to niżej XD
Odpisz
15 sierpnia 2013, 11:41
Jesli to jest na reklamy.. to na ilu serwerach musi byc ten caly spam(komentarze roznej masci oraz grupy) :o
Odpisz
15 sierpnia 2013, 11:09
To już wiadomo gdzie admini trzymają super-żołnierzy.
Odpisz
14 sierpnia 2013, 20:35
Dodane przez admina... Demaskują się?
Odpisz
14 sierpnia 2013, 20:11
A to nie są przypadkiem serwery YouTube? Widziałem kiedyś ich zdjęcie i były takie same :P
Odpisz
14 sierpnia 2013, 20:06
takk.. tajnej
Odpisz
14 sierpnia 2013, 19:34
sporo tego porno macie :I
Odpisz
14 sierpnia 2013, 19:19
matrix?
Odpisz
14 sierpnia 2013, 18:07
Tajna siedziba Jeja.PL to pewnie mieszkanie jakiegoś moderatora...
Odpisz
14 sierpnia 2013, 17:54
korytarz do kuchni w której się znajudje :O
Odpisz
14 sierpnia 2013, 17:46
metr kwadratowy tego pokoju zajmują moje komentarze
Odpisz
14 sierpnia 2013, 17:40
już wiemy gdzie admin przechowuje kotki ^^
Odpisz