Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Traktor_is_back

4 listopada 2025, 14:47

I dobrze Iran robi

Avatar peps1g

12 września 2019, 07:43

To oburzające i nie naturalne! Żeby tak chłop że chłopem??

Avatar polak922

25 stycznia 2020, 10:16

@peps1g: no ja rozumiem jeszcze babę z babą, ale to już jest nieakceptowalne

Avatar Agateex

2 września 2019, 22:41

homoseksualizm nie jest zły ale homoseksualiści już tak

(czytaj:
nie ma nic złego i nienaturalnego w tym, że ktoś woli babki albo facetów, jedni wolą tak, inni śmak i po co drążyć temat, kwestia powiedzmy "gustu".
żeby było jasne: nie można zabronić osobom z lgbt, żeby np.: dały sobie buziaczka czy trzymały się za ręce w miejscu publicznym, nie widzę w tym problemu
NATOMIAST
lgbt drażni mnie jako społeczność, obnoszą się z tym, że są tęczowi jak z monstrancją; idiotyzmem jest powiedzieć "jestem gejem i jestem z tego dumny!", bo to znaczy mniej więcej tyle samo co "lubię truskawki i jestem z tego dumna!"
jeżeli chcą się uważać za równych, to niech będą równi z resztą społeczeństwa, a nie się nad nią wywyższają, albo chodzą ze stanikami na głowie i skórzanych slipach na paradach "równości" (ekskjuzmi, nie czuję się równa z osobą, która tańczy półnaga w centrum miasta z różowymi kajdankami na rękach)
najbardziej irytuje mnie profanowanie z pełną premedytacją symboli religijnych (np.: Matka Boska Tęczowa, hostia w kształcie waginy) i uważam to za coś tak obrzydliwego, że nie mam szacunku do ludzi, którzy to wymyślają i popierają
co do samej akcji w Białymstoku, to myślę, że to był mecz kretyni vs kretyni, ale jednak gdybym miała się określić, po której stronie jestem, to powiedziałabym, że kiboli, którzy obili tęczowym ryje (choćby i za obrazę mojej wiary)

\______/ <--------pudło za bycie złą faszystką

Avatar gobo333

8 września 2019, 16:11

@Agateex: Komentarz byłby jeszcze znośny, ale jeśli wolisz kiboli od LGBT to jesteś debilem

Avatar Agateex

8 września 2019, 21:23

@gobo333:
1. dla ciebie 'pani debilu'
2. chodziło mi bardziej o "z dwojga złego"
kibole to idioci bo denerwują się na matkę naturę
z kolei kolorowi to pajace bo myślą że są nietykalnymi nadludźmi

bliżej mi do tej pierwszej grupy tylko z kwestii obrazy chrześcijaństwa

\\_// <------- specjalne pudełko dla ciebie za to że religia uczy miłości do bliźnich a sama brzydzę się tęczowymi braćmi i siostrami

Avatar gobo333

Edytowano - 8 września 2019, 21:31

@Agateex: W internecie nie ma "Panów" i "Pań", mogę cię nazwać debilką. Kibole mają gdzieś chrześcijańską moralność. Atakowali ludzi, bili, zagradzali drogę własnymi dziećmi. Nie wiem jak ty, ale ja bym z dwojga wybrał LGBT. Poza tym nie uważają się za nadludzi, na czym opierasz swoją opinię?
Edit: No i to w Białymstoku nie było odpowiedzią na obrazę Chrześcijaństwa, bo tą akcke mieli gdzieś. Poza tym ta akcja z waginą była beznadziejna, ale odpowiada za nią głośna mniejszość tej społeczności. Każdy rozsądny człowiek uzna jà za głupstwo

Avatar xanabelxxx

31 sierpnia 2019, 12:04

A ja jestem yaoistką i mnie wku*wia jak ktoś obraża lgbt. Love is love. Ludzie, ogar!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (15)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (15)
Avatar
Konto usunięte

5 stycznia 2020, 21:10

@xanabelxxx: idź stąd

Avatar Frutti56

10 czerwca 2021, 23:35

co piszesz w wątku z przed roku pajacu?

Avatar DeadShoot

30 sierpnia 2019, 22:01

Jak to mówią
it's okay to be gay
teraz pewnie zostanę mocno zhejtowany także już mam gotowe pudło
\____________/

Avatar venomman

30 sierpnia 2019, 22:47

@DeadShoot: What's wrong to be Corg?

Avatar wyrwe_ci_organy

31 sierpnia 2019, 01:54

@DeadShoot: co takie duże te pudło?

Avatar BilmoBlampkins

31 sierpnia 2019, 11:14

@wyrwe_ci_organy: Polaczki Cebulaczki

Avatar Revant42

Edytowano - 31 sierpnia 2019, 10:12

Anty-gejowe ziomki:geje są złe
Również anty-gejowe ziomki:

Avatar Dosek

31 sierpnia 2019, 07:09

Uważam że w domu każdy może robić co chce A w miejscach publicznych nawet hetero nie powinno przesadzać z okazywaniem miłość \____________/ na czerwone

Avatar Revant42

31 sierpnia 2019, 10:08

komentarz obrazkowy

Avatar Crln_7

31 sierpnia 2019, 00:36

Może to sku*wiele, ale chociaż walczą z pedalstwem:)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (27)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (27)
Avatar kolpak_

1 września 2019, 00:38

@Crln_7: a, jeszcze coś dodam. Skoro nie masz nienawiści do osób homoseksualnych to czemu wcześniej pisałeś obraźliwe komentarze na ich temat?

Avatar
Meme_guy

1 września 2019, 12:25

@kolpak_: Co do uratowania dupska całemu narodowi: powstańcy gówno zrobili poza przyspieszeniem zniszczenia Warszawy. Osobą, która wyzwoliła Polskę i całą Europę Wschodnią jest marszałek Konstanty Rokossowski

Avatar Dawek65

30 sierpnia 2019, 21:07

Ja tam mu współczuję

Avatar Barszcz_Czerwony

26 sierpnia 2019, 22:01

Yes I'm no,no we yes.

Avatar seba27113

26 sierpnia 2019, 18:30

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Deal życia

To się nie może nie udać

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Szybki jak błyskawica

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Mało znany szczegół

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka