Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Dobrze czasem się oderwać
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 października 2019, 19:40
Lubię ten metaliczny smak
Odpisz
7 października 2019, 21:03
@kola3492: dlaczego wszędzie leży grafit?
I DLACZEGO KU*WA POWIETRZE ŚWIECI
Odpisz
7 października 2019, 21:30
@Nefral: To też, ale mi chodziło o to, że jak wsypiesz za dużo kawy rozpuszczalnej to ma taki metaliczny smak, prawie jak krew
Odpisz
7 października 2019, 21:30
@kola3492: skąd niby wiesz jaki smak ma krew
Odpisz
7 października 2019, 21:31
@Derpsonv16: Nigdy nie zlizywałeś krwi ze swoich ran? Też lubię smak krwi.
Odpisz
7 października 2019, 21:41
@BDMVIP: Swoich ?
Odpisz
8 października 2019, 07:57
@kola3492: Swoich, czyich jak kto woli
Odpisz
8 października 2019, 13:03
@BDMVIP: Picie swojej krwi jest trochę chore
Odpisz
8 października 2019, 15:02
@kola3492: Jak w domu masz do picia tylko wodę z kranu to trzeba się czymś zadowolić
Odpisz
10 października 2019, 18:29
@kola3492: może to dlatego w Tokio Ghoul tak im smakowała ?
Odpisz
7 października 2019, 22:17
Ultra mocna kawa
Odpisz
7 października 2019, 21:32
I dzionek popsuty
Odpisz
7 października 2019, 20:59
Czajura, tylko że z kawy.
Odpisz
26 sierpnia 2019, 19:50
Przynajmniej się obudzi w końcu.
Odpisz
Edytowano - 7 października 2019, 20:25
@HerrDoctor: Albo zaśnie snem wiecznym. Ja po kapiczino (jedno espresso + mleczko) i dwóch szklaneczkach jerby (ta sama parzona 2 razy) dostałam parkinsona, ADHD, duszności i prawieparaliżu twarzy.
Odpisz
7 października 2019, 20:05
Tak jak lubię
Odpisz
7 października 2019, 19:54
On tylko poszedł po więcej tej kawy
Odpisz
7 października 2019, 19:47
zajęło mi chwilę żeby ogarnąć co tu się stało
Odpisz
7 października 2019, 19:37
F dla kawusi
Odpisz
27 sierpnia 2019, 10:14
Ona: Lubię mocną kawę
Ja:
Odpisz
26 sierpnia 2019, 20:39
Czy tylko ja nienawidzę czegoś marnować?
w sensie ten komiks mnie aż boli
Odpisz
26 sierpnia 2019, 21:32
@Martix_Love: nie tylko ty
Odpisz
26 sierpnia 2019, 20:56
To ja wyje**łem łyżkę do śmietnika a opakowanie po jogurcie do zlewu
Odpisz
26 sierpnia 2019, 20:37
Kiedyś zabrakł milimetr i bym zrobił to samo
Odpisz
26 sierpnia 2019, 19:55
Jeśli tak zrobił to tym bardziej powinien to wypić
Odpisz
26 sierpnia 2019, 19:26
I tak powstaje paliwo rakietowe
Odpisz