Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
ZiemiaJestPlaska

31 sierpnia 2019, 15:33

Poprosiłbym aby napluła mi na twarz albo coś dała, np autograf później bym sprzedała

Avatar Dcktun

31 sierpnia 2019, 15:35

genialne

Avatar Cotosiestanelo

31 sierpnia 2019, 16:24

@Dcktun: ktoś to już tak jakby napisał

Avatar
ZiemiaJestPlaska

5 września 2019, 08:25

@Cotosiestanelo: nie widziałam

Avatar Cotosiestanelo

5 września 2019, 08:48

luzik

Avatar tr_8r

1 września 2019, 13:48

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

Edytowano - 31 sierpnia 2019, 15:00

Wolę 5 zł, bo one nikogo nie zawiodą. Nie to co Ariana, która po tym co ostatnio zrobiła zawiodła polskich fanów, a nawet mogłaby stracić ich zaufanie.
Nie słucham jej, znaczy parę piosenek ma spoko, ale słyszałam o tym i mówię sobie "serio?"

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar RoseQuartz

1 września 2019, 08:14

@BardzoOryginalnaNazwa: no właśnie, skoro ustawiła dzień koncertu w rocznicę śmierci Millera, to chyba nie jest tak ze przypomniało jej się w ostatniej chwili

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

1 września 2019, 08:35

@RoseQuartz: Fakt

Avatar RedText

26 sierpnia 2019, 21:57

Jak by wyglądała tak jak za czasów "Victoria znaczy zwycięstwo" to może i bym wybrał, aby ją poznać, ale że już tak nie wygląda, to przynajmniej sobie czapkę w tf2 kupię.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar Ajgorak

31 sierpnia 2019, 21:16

@MemicznyInkwizytor: Ale wiesz że to żart był?

Avatar MemicznyInkwizytor

Edytowano - 31 sierpnia 2019, 21:42

@Ajgorak: Oh... Szkoda trochę, na serio uwierzyłem, że jest jakieś pole na wpisanie liczby które przeoczyłem.

Może jakiś zje**ny jestem, nwm

Avatar RobsonPlay

31 sierpnia 2019, 17:12

Za 5 znajdziesz paczkę Laysów więc kto by chciał spotkać Arianę?

Avatar Kto_Inny

26 sierpnia 2019, 21:34

Aż mi się przypomniało jak pod McDonaldem znalazłem na ziemi 10zł zawinięte w paragon

Avatar Rozyv

26 sierpnia 2019, 22:40

Avatar Cotosiestanelo

31 sierpnia 2019, 16:26

@Rozyv: Kolega wujka mojego poszedł się do lasu odlać i znalazł pod drzewem 100. No doslownie ku*wa caly las drzew a akurat pod tym jednym gdzie on lał stówa leżała. Brak słów

Avatar Martix_Love

31 sierpnia 2019, 15:22

Spotkać Arianę
Poprosiłabym ją o autograf a potem sprzedała za 10 zł i byłabym o 5 do przodu
Stonks

Avatar mr_drewniak

31 sierpnia 2019, 16:23

Avatar Memeforteca

31 sierpnia 2019, 15:26

Wiem ze nie ariana grande ale historia żałosna
No wiec w 4 klasie mielismy na polskim robić opowiadania które miało być takie fantastyczne/ściga do. My z chłopakami zrobiliśmy ze przeniosło nas do uniwersum Team Fortressa. Dostaliśmy 3 -. Dziewczyny zrobiły ze były w parku rozrywki i spotkały dosłownie tak było napisane ,,SŁAWNĄ OSOBĘ - MARGARET” po czym zaatakowały ich kosmici i uciekły latającą łodzią. Dostały 6...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Dcktun

31 sierpnia 2019, 15:33

@Memeforteca: ściga do też jest spoko

Avatar Jurekis_

31 sierpnia 2019, 16:07

@Memeforteca: współczuję, ale to może być fakt z tego, że wszystko trzynalo sie 1 tematu. One, mimo, że niezbyt nowe, miały aż trzy tematy. Gwiazdę, atak obych, ucieczka. Wszystko nietypowe. A przenisienie do TFa mimo iż fajne, to jest tylko 1. Oraz interpunkcja, szyk zdania itd. Ja mialem prace jak jaralem jointa z Andrzejem Dudą na Walbrzychu, a część wysłałem mojemu kumplowi, Juanowi. Dostalem 6, poniewaz nie bylo zadnego bledu

Avatar
Marowak12

26 sierpnia 2019, 21:17

Przy spotkaniu jej mógłbym poprosić, żeby napluła mi na mordę i wtedy mógłbym sprzedawać dotknięcia mordy, w którą napluła Ariana Grande jej fanom, a z tego raczej by wyszło ponad 5$

Avatar CzeresniakPl

26 sierpnia 2019, 21:20

to ja bardziej bym poprosił o powrót Sam&Cat

Avatar nightcube

31 sierpnia 2019, 15:16

@CzeresniakPl: nie powróci, Dan Schneider został wywalony z Nickelodeon przez dość sporą aferę, która jest bardzo dobrze opisana tutaj: https://youtu.be/3Ztj_4fFJck

Avatar
Konto usunięte

31 sierpnia 2019, 15:16

Wolałbym zapłacić 5zł, niż ją zobaczyć

Avatar Czekoladkapl

31 sierpnia 2019, 14:00

Zgadzam się

Avatar Maciek1300

26 sierpnia 2019, 22:33

I love democracy

Avatar KalkoPl

26 sierpnia 2019, 22:19

Zawsze można ją spotkać i okraść. Na pewno ma w portfelu więcej niż 5$

Avatar GeneralDespacito

26 sierpnia 2019, 21:26

Szczerze to też bym to wybrał

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Phi!

To by wystarczyło

Niezniszczalne

Nie są aż takie pyszne

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka