Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Nie są aż takie pyszne
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nie znoszę kleszczy
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 września 2019, 00:02
Ja tego nie oglądam
Odpisz
8 września 2019, 10:40
@jejaplxiaomi: Ja też. Ale to chyba kolejna moda na jeja i dzieci się muszą dowartościować.
Odpisz
30 grudnia 2020, 22:09
@Broski: ._. straciłam wiarę w ludzkość o 5% przez twój komentarz
Odpisz
30 grudnia 2020, 22:57
@E_y_y_3_83: bruh
Odpisz
25 lipca 2021, 17:12
@Broski: Rozumiem to, że tego nie rozumiesz ale najpierw pooglądaj ich trochę
Odpisz
25 lipca 2021, 20:51
@Tytan_Alter: w sensie nie że mówię że to gowno ale po prostu nie interesuje mnie to w najmniejszym stopniu
Odpisz
7 września 2019, 17:53
Jego niestety nie lubię, jest mądry i chyba najmądrzejszy z całej ekipy ale tak strasznie flegmatycznie mówi, że powiewa nudą i nie chce się go słuchać. Lubię tego gościa z kręconymi włosami a seria gry z kosza to poprostu sztos
Odpisz
7 września 2019, 18:31
@ALKATRAZ: Ten z kręconymi to Hed
Odpisz
7 września 2019, 20:26
@ALKATRAZ: Najmądrzejszy jest zdecydowanie Kacper.
Odpisz
8 września 2019, 11:34
@ALKATRAZ: Hed?
Odpisz
9 września 2019, 15:04
@Hartio: Mój imiennik, mój ulubiony z ekipy i jak na ironię ja również jestem najmądrzejszy z klasy.
Odpisz
9 września 2019, 15:27
@starmagedon: Ale nie wiem czy tak samo skromny.
Odpisz
9 września 2019, 15:30
@Hartio: Ja jestem skromny ale nie wiem czy on jest.
Odpisz
14 lutego 2020, 20:28
@ALKATRAZ: A ja właśnie lubię jego flegmatyczność. Dzięki niej czuję,że słucham kogoś spokojnego,przez co w moich oczach Szef jest bardziej inteligentny
Odpisz
30 grudnia 2020, 22:08
@ALKATRAZ: Masz na myśli Heda?
Odpisz
7 września 2019, 18:32
Przeczytałem to jego głosem
Odpisz
26 sierpnia 2019, 22:51
Otóż nie tym razem
Odpisz
26 sierpnia 2019, 22:52
@emilian02: myślałem kiedyś że zrobię z tym mema, ale nigdy nie zrobiłem bo do niczego nie pasowało
Odpisz
26 sierpnia 2019, 23:41
@emilian02: idealna klatka
Odpisz
26 sierpnia 2019, 23:42
@kacper5656: ale nie mam pomysłu na to
Odpisz
Edytowano - 7 września 2019, 16:22
@emilian02: Kiedy ktoś pyta dlaczego zamiast szablonu ze Shrekiem użyłes szablonu z TVGry.
I na dole to "Good Question"
Zrób takiego proszę
Odpisz
7 września 2019, 18:03
@jejacz25: dobry pomysł
Odpisz
7 września 2019, 17:38
Akurat nie przepadam za szefem, więc nie lubię tego formatu.
Odpisz
7 września 2019, 16:11
Nie wypowiadaj się za wszystkich.
Odpisz
7 września 2019, 17:10
wypowiada się za 235 osób które dały w górę głos
Odpisz
7 września 2019, 17:14
@Superkometa: w Polsce mamy więcej ludzi...
Odpisz
7 września 2019, 17:21
masz dowód?
Odpisz
7 września 2019, 17:28
@stefus: właśnie skoro na ziemi jest siedem milionów ludzi, a polska to mały kraj to logiczne jest to że ludność polski nie przekracza załóżmy 400 osób
Odpisz
7 września 2019, 17:28
@stefus: jprd... -.-
Odpisz
7 września 2019, 17:29
właśnie widziałeś kiedyś więcej Polaków w jednym miejscu?
Odpisz
7 września 2019, 17:32
czyli nie, udowodnione
Odpisz
7 września 2019, 17:39
@stefus: Idź do szkoły, to się dowiesz, bo ja nie mam nerwów na takie ameby.
Odpisz
7 września 2019, 17:44
wiesz co to ŻART
Odpisz
7 września 2019, 17:45
daj mi 1 dowód na to że w Polsce jest więcej niż 40. osób
Odpisz
7 września 2019, 17:55
@Superkometa: niby raz właśnie w Polsce ale to wcale nie musi oznaczać że to byli tylko Polacy.
Odpisz
28 sierpnia 2019, 11:07
jeśli to nie przejdzie to nie wiem co zrobię
Odpisz
5 września 2019, 14:29
@stefus: przejdzie, admin zmienił tytuł
Odpisz
7 września 2019, 16:07
@stefus: raduj się, gdyż przeszło
Odpisz
7 września 2019, 16:04
On ma ku*wa czoło wielkosci asteroidy
Odpisz
27 sierpnia 2019, 10:19
I dlatego że jest szefuńcio
Odpisz
27 sierpnia 2019, 10:19
przeczytałem to głosem Bobrka xD
Odpisz
27 sierpnia 2019, 00:14
Mogę szablon?
Odpisz
27 sierpnia 2019, 01:01
@Rozyv: specjalnie dla ciebie wstałem o 1 rano
Odpisz
27 sierpnia 2019, 01:08
@stefus: dziękuję
Odpisz
26 sierpnia 2019, 22:51
Telewizja games to jeden z najlepszych kanałów
Odpisz
26 sierpnia 2019, 23:42
@didujakaskemm: a telewizja movies?
Odpisz
27 sierpnia 2019, 00:47
@kacper5656: sequel którego nikt nie oczekiwał ale każdy potrzebował
Odpisz