Kto nie zna tego problemu?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Szybki jak błyskawica
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Były nóżki, nie ma nóżek
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Fergus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 grudnia 2014, 06:41
mam tak
Odpisz
15 sierpnia 2013, 10:03
Mam tak samo ;_;
Odpisz
15 sierpnia 2013, 14:55
@autsajder12: Ja tez ;/.
Odpisz
5 stycznia 2014, 17:41
każdy, kto ma słuchawki tak ma
Odpisz
15 sierpnia 2013, 15:10
Przynajmniej w uszy ciepło a każdy kto ciebie widzi jeżeli jest w domu to myśli że jesteś zajęty i daje ci święty spokój...
Odpisz
15 sierpnia 2013, 11:54
ja mam tak czasem, ale również tak, że słucham muzy, ktoś zaczyna do mnie mówić, ściszam i zapominam, że nie podgłośniłam O_o
Odpisz
15 sierpnia 2013, 11:11
Ja zawsze siedzę w słuchawkach chociaż nie słucham muzyki jakoś tak wszystko głębiej słychać i nawet się pisze lepiej
Odpisz
15 sierpnia 2013, 10:05
Ja tak lubię bo mięciutko ;3
Odpisz
15 sierpnia 2013, 11:05
ale gdy włączysz muzykę to jeszcze przyjemniej :3
Odpisz