Kto nie zna tego problemu?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Młodzi gniewni
Szybki jak błyskawica
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 grudnia 2014, 06:41
mam tak
Odpisz
15 sierpnia 2013, 10:03
Mam tak samo ;_;
Odpisz
15 sierpnia 2013, 14:55
@autsajder12: Ja tez ;/.
Odpisz
5 stycznia 2014, 17:41
każdy, kto ma słuchawki tak ma
Odpisz
15 sierpnia 2013, 15:10
Przynajmniej w uszy ciepło a każdy kto ciebie widzi jeżeli jest w domu to myśli że jesteś zajęty i daje ci święty spokój...
Odpisz
15 sierpnia 2013, 11:54
ja mam tak czasem, ale również tak, że słucham muzy, ktoś zaczyna do mnie mówić, ściszam i zapominam, że nie podgłośniłam O_o
Odpisz
15 sierpnia 2013, 11:11
Ja zawsze siedzę w słuchawkach chociaż nie słucham muzyki jakoś tak wszystko głębiej słychać i nawet się pisze lepiej
Odpisz
15 sierpnia 2013, 10:05
Ja tak lubię bo mięciutko ;3
Odpisz
15 sierpnia 2013, 11:05
ale gdy włączysz muzykę to jeszcze przyjemniej :3
Odpisz