Kiedy macie zrobić sekcje zwłok zwierzęciu na biologii
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie znoszę kleszczy
To by wystarczyło
Totalnie
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 sierpnia 2019, 09:52
Ja to bym chciał zrobić sekcję żaby
Odpisz
19 grudnia 2019, 12:13
@rumcajschr: w technikum weterynarii możesz mieć takie sekcje ale prawie zawsze jest dzik albo pies
Odpisz
24 września 2019, 09:32
Nieprawda lubie rozkarajac zwierzątka to bardzo interesujące zajecie wypraszam sobie .
Odpisz
23 września 2019, 21:12
Sekcje zwłok na biologii są tylko w amerykańskich filmach
Odpisz
23 września 2019, 20:46
Dobrze że prawdziwemu.
Odpisz
Edytowano - 23 września 2019, 20:40
Uwaga wszyscy którzy będą chcieli chcić bogów chaosu będą skazani na
na karę śmierci . Ku chwale Imperatora
ludzkości!!!!!
Odpisz
23 września 2019, 20:24
Nie spodziewałem się warhammera tutaj
Odpisz
27 sierpnia 2019, 09:35
Skulls for the skull throne
Odpisz
23 września 2019, 20:18
Milk for the Khorne Flakes!
Odpisz
23 września 2019, 20:12
Zależy czy miałabym zrobić sekcje dla kurczaka czy królika( w życiu) czy dla pająka ( no pewnie)
Odpisz
23 września 2019, 20:07
Ku*wa na drodze jest taka sekcja zwłok i nie trzeba do szkoły chodzić.
Odpisz
23 września 2019, 20:06
Na biolchemie ponoć tną różne rzeczy, ale my mamy takiego trochę śmieszka nauczyciela z biolki i opowiadał nam nawet jak miksowali w blenderze mózg xD
Odpisz
27 sierpnia 2019, 10:54
W Polsce w szkole średniej nie spotkałem się do teraz z jaką kolejek sekcją.
Odpisz
27 sierpnia 2019, 12:01
@igor444: nie wiem jak w średnich (na biolchem powinno być coś takiego), ale na pewno na studiach medycznych są takie rzeczy często, + zajęcia w prosektorium, nawet jak chcesz zostać tylko dentystą
Odpisz
27 sierpnia 2019, 18:47
Aktualnie będę uczęszczał do drugiej klasy liceum i jestem na biol-chemie mam nadzieję że spotkamy się z jakąś ciekawą czynnością.
Odpisz
27 sierpnia 2019, 09:42
Pożywienie lepsze niż na szkolnych stołówkach
Odpisz