Ale byłoby śmiesznie, gdyby akurat ten wylosowały jego pośladki
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Deal życia
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Papierowa szkoła posting
Nie idź!
Typowy NPC
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 sierpnia 2019, 10:43
Tak moje życie wygląda
Odpisz
28 sierpnia 2019, 11:35
@ALKATRAZ: ooo w dupe toż to sam ALKATRAZ
Odpisz
28 sierpnia 2019, 11:44
@Krzyniu: ooo w dupe toż to sam Krzyniu
Odpisz
28 sierpnia 2019, 11:45
@kolkav5: ooo w dupe toż to sam kolkav5
Odpisz
28 sierpnia 2019, 11:52
@damian2500: ooo w dupe toż to sam damian2500
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2019, 11:52
@damian2500: ooo w dupe toż to sam glonk
Odpisz
28 sierpnia 2019, 12:00
@Delfiniik: ooo w dupe toż to sam Delfiniik
Odpisz
28 sierpnia 2019, 12:04
@NaiNeko27: Oż w dupę toż to sam NaiNeko27
Odpisz
28 sierpnia 2019, 12:25
@Czekoladkapl: ooo w dupe to sama Czekoladkapl
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2019, 12:28
@Czescwszystkim: ooo w dupe toż to sam Czescwszystkim
Odpisz
28 sierpnia 2019, 12:35
ooo w dupe toż to sam Janusz_Taxi_2
Odpisz
28 sierpnia 2019, 12:42
@Mr_Senate: ooo w dupe toż to sam Mr_Senate
Odpisz
28 sierpnia 2019, 12:48
@Pendrag: oż w dupe toż to sam pendrag
Odpisz
28 sierpnia 2019, 13:11
@Czescwszystkim: ooo w dupe toż to sam Czescwszystkim
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2019, 13:36
@CytrynOfSky: ooo w dupe toż to sam CytrynOfSky
Odpisz
28 sierpnia 2019, 13:38
@adriano0510: ooo w dupe toż to sam adriano0510
Odpisz
28 sierpnia 2019, 13:44
@Hinomoto: ooo w dupe toż to sam Hinomoto
Odpisz
28 sierpnia 2019, 13:45
@WHEEY: ooo w dupe toż to sam WHEEY
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2019, 13:49
@Hinomoto: ooo w dupe to sam hinomoto
Odpisz
28 sierpnia 2019, 14:05
@michaolekYT: ooo w dupe toż to sam michaolekYT
Odpisz
28 sierpnia 2019, 14:37
@Dalek: ooo w dupe toż to sam Dalek
Odpisz
28 sierpnia 2019, 14:39
@Bobsom: ooo w dupe toż to sam Bobsom
Odpisz
28 sierpnia 2019, 14:50
@Jejak1: toż to sam Jejak1 w dupe ooo
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2019, 14:55
@olejszonka: łoooż w dupe Kazimierza toż to olejszonka
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2019, 15:06
@ziomy44: ooo w dupe toż to sam ziomy44
Odpisz
28 sierpnia 2019, 15:11
@OrangeCherry: ooo w dupe toż to sam orangeCherry
Odpisz
28 sierpnia 2019, 16:02
@player203a8: ooo
Odpisz
28 sierpnia 2019, 16:35
@Kupahaha: ooo to kupahaha
Odpisz
28 sierpnia 2019, 17:04
@czajnik_Bapci: ooo to czajnik_Bapci
Odpisz
Edytowano - 29 sierpnia 2019, 07:48
@JaegerPL: ooo w dupe toż to sam Jaegerpeel!
Odpisz
29 sierpnia 2019, 08:20
@Sergiusz1234: ooo w dupe tuż to sam Sergiusz1234
Odpisz
Edytowano - 29 sierpnia 2019, 08:47
@BARTEKAUX: ooo w dupe toż to BARTEKAUX
Odpisz
29 sierpnia 2019, 09:51
@DeadShoot: ooo w dupe toż to sam DeadShoot
Odpisz
29 sierpnia 2019, 09:55
@CzeresniakPl: ooo w dupe toż to sam CzeresniakPl
Odpisz
29 sierpnia 2019, 10:25
@DeadShoot: o w dupe to Heavy kabanos!
Odpisz
29 sierpnia 2019, 10:25
@Sergiusz1234: o w dupe murzyn
Odpisz
29 sierpnia 2019, 10:26
@DeadShoot: Nectarynka*
Odpisz
29 sierpnia 2019, 11:09
@Sergiusz1234: ooo w dupe toż to sam Sergiusz1234
Odpisz
30 sierpnia 2019, 09:10
@drzewko_kokosowe1: Ooo w dupę, toż to pan mirosław, uczeń walki z bełchatowa
Odpisz
31 sierpnia 2019, 14:58
O w dupe! Generał Kenobi!
Odpisz
31 sierpnia 2019, 18:41
@Sergiusz1234: O w dupę
Hello there
Odpisz
31 sierpnia 2019, 19:09
O w dupe toz to sam leznis
Odpisz
31 sierpnia 2019, 21:14
@komzler: ooo w dupe toż to sam komzler
Odpisz
1 września 2019, 22:01
@drzewko_kokosowe1: ooo w dupe toż to sam drzewko_kokosowe1
Odpisz
1 września 2019, 22:04
@mcs1555: ooo w dupe toż to sam mcs1555
Odpisz
1 września 2019, 22:37
@ALKATRAZ: jesteś adminem?
Odpisz
2 września 2019, 08:43
@Kupahaha: zaburzyles sekcje komentow o tresci "ooo w dupe". Poza tym nie, Alkatraz nie jest adminem.
Odpisz
28 sierpnia 2019, 11:25
Paradoksalnie - Admini zamieścili ten mem na głównej, żeby pokazać, że mają do siebie dystans, ale tak naprawdę wiele złośliwych osób uznałoby to za potwierdzenie tej teorii :P
Odpisz
28 sierpnia 2019, 11:28
@Baturaj: tylko że tak jest. Boży kiedyś mówił, że obrazki z określonej przez nich puli wybiera automat. to, że uważam to za debilizm to inna sprawa
Odpisz
28 sierpnia 2019, 22:13
@Krzyniu: Emm... Nie jestem pewien, czy o to chodziło. Jestem natomiast pewien, że jeśli chodzi o automat, to działa na tej zasadzie, że jeśli admin "przepuści" obrazek na główną, to automat decyduje, jak szybko się to stanie, czyli po prostu losuje kolejność.
Może chodzi o to, że niektóre "nie zdążają"?
Odpisz
28 sierpnia 2019, 22:20
@Baturaj: Nie, zazwyczaj admini nie przepuszczą go dalej.
Odpisz
28 sierpnia 2019, 22:23
@Krzyniu: czekaj... co
To o czym my mówimy
Odpisz
28 sierpnia 2019, 22:27
@Baturaj: w sensie zanim mem trafi do automatu (który losowo wrzuca na główną) to musi przejść kontrolę u admina, który zabija te śmieszne
Odpisz
28 sierpnia 2019, 22:29
@Krzyniu: No to przecież właśnie to powiedziałem. Tylko zasugerowałem, że automat raczej losuje kolejność, nie samo to, czy mem się dostanie.
Odpisz
28 sierpnia 2019, 22:30
@Baturaj: Ta, ale nie sądzę żeby usuwał te które nie zdążą wpaść w określonym limicie czasowym
Odpisz
28 sierpnia 2019, 15:10
To by się zgadzało patrząc jaka poje**na herezja czasami trafia na główną
Odpisz
28 sierpnia 2019, 11:13
TO JEST NA GŁÓWNEJ?
Odpisz
28 sierpnia 2019, 11:15
taak
Odpisz
28 sierpnia 2019, 11:16
tak bo akurat pośladki admina trafiły na to
Odpisz
28 sierpnia 2019, 11:19
szkoda że na mój nie trafiły..
Odpisz
27 sierpnia 2019, 15:06
Jejku, czy jeśli dałam strzałke w górę to też dostanę bana? xd
Odpisz
27 sierpnia 2019, 15:11
ty żyjesz?
Odpisz
27 sierpnia 2019, 15:11
za to nie będzie bana bo mem nie obraża admina
Odpisz
28 sierpnia 2019, 07:38
Oczywiście że tak
Odpisz
28 sierpnia 2019, 11:18
Ku*wa przeszło
Odpisz
28 sierpnia 2019, 10:48
I jest śmieszne
Odpisz
27 sierpnia 2019, 21:51
Niech przejdzie
Odpisz
28 sierpnia 2019, 10:46
@Fartuch: przeszło
Odpisz
28 sierpnia 2019, 10:13
Eh... Prawda...
Odpisz
28 sierpnia 2019, 10:07
o kurde na główną sie dostało
Odpisz
27 sierpnia 2019, 15:07
Angry admin noises
Odpisz
27 sierpnia 2019, 20:21
@wonstont: *and angry ban noises*
Odpisz
27 sierpnia 2019, 15:11
Dajcie szablon
Odpisz
27 sierpnia 2019, 15:39
proszę bardzo
Odpisz
27 sierpnia 2019, 15:11
Gdzie kupić taki dres Jeja?
Odpisz
27 sierpnia 2019, 14:58
Odpisz