Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kohne

4 września 2020, 14:42

Plusik bo ditrojit bikom hjumen

Avatar seliname

6 października 2019, 12:11

U mnie nie ma wielkiej patoli ale jest taga grupka dziewczyn co zawsze ze mnię się śmieje za moimi plecami

Avatar
Konto usunięte

27 sierpnia 2019, 23:35

U mnie wszyscy przepisali się na ostatni rok na mnie nie ma miejsca i zostanę sam z najgorszym klasowym gównem. W dodatku moja nauczycielka of biologii nie umie liczyć do 6 (serio) i nie zna alfabetu (także serio)

Avatar sekacz

Edytowano - 3 września 2019, 19:32

co , Rozwiń się proszę

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

3 września 2019, 19:57

To możliwe?

Avatar
Konto usunięte

20 września 2019, 09:19

Tak jest to możliwe dla niej alfabet jest ABCDFE a liczy 1235. Ale w sumie zrobiła mi korzystne warunki dzięki którym po prostu siedzę na lekcji bo wreszcie zrozumiała, że wolę wyszukiwać sobie jej notatki w książce i z stamtąd się uczyć

Avatar Darkeus

27 sierpnia 2019, 22:08

Życzę większości mojej klasy, aby nie zdała. Tak, moja klasa(a raczej większość) zachowuje się patologiczne(mniejszość, w tym ja, mają załamanie nerwowe). Oraz chyba nie muszę opowiadać, o tym jak prawie wpędzili nauczyciela WF'u w problemy z sądem, w 4 klasie...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (39)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (39)
Avatar Darkeus

6 września 2019, 21:24

@DinoSummer: potem nauczyciele odkryli, że to mystifikacja i praktycznie nic nie zrobili, tylko ta część klasy musiała Pana przeprosić i już

Avatar Darkeus

6 września 2019, 21:29

@DinoSummer: ani policji ani niczego (dla mnie to już podchodzi pod kilka paragrafów i te osoby, które to zrobiły powinny mieć kuratora)

Avatar PanSowa12

4 września 2019, 08:07

Cieszę się że jestem w technikum

Zamiast tego przynajmniej koleś na religii wyciągnął ukulele i zaczął grać opening z death note śpiewając hakuna matata

Avatar Domkri

4 września 2019, 22:35

@PanSowa12: ja też chcę mieć takiego od Religi

Avatar PanSowa12

4 września 2019, 23:29

@Domkri: Miałam na myśli ucznia

Avatar Domkri

5 września 2019, 00:23

@PanSowa12: uczeń czy ksiądz, ja te chce

Avatar ChickenOnRaft

4 września 2019, 20:58

Zaraza

Avatar Rddxrete

4 września 2019, 07:55

Z tymi dziewczynami mam tak samo:(

Avatar
Konto usunięte

4 września 2019, 07:21

Moja klasa to była już patola totalna, ale trochę już wyrośli z tego i da się żyć (nikogo nie dręczą, mi dali spokój i nawet z niektórymi się w miarę ziomkuję)

Avatar miki322

4 września 2019, 07:10

U mnie jest mała patologia, ogólnie nie jest źle

Avatar spicy

27 sierpnia 2019, 22:01

Witamy w liceum

Avatar
Legutko

27 sierpnia 2019, 22:08

@spicy: liceum to pi**a i żart przy zawodówce albo chociaż technikum.

Avatar spicy

27 sierpnia 2019, 22:10

prawda

Avatar mrauczur

27 sierpnia 2019, 22:45

opinię każdy może mieć

Podstawną

Avatar DameOfJustice

4 września 2019, 01:37

Skorzystam z okazji i się wypowiem. Jestem drugi rok w liceum, przyszedł do nas nowy ksiądz, bo poprzedni miał wpadkę z nauczycielką i będą mieli bombelka. Na dzisiejszej lekcji religii powiedział wprost, że przenosili go już wiele razy, ale takiego debilizmu, jaki panuje w zawodówce, nie widział nigdy XD

Avatar Lemonke

4 września 2019, 00:03

Dobrze jest chodzić do szkoły wszelkiej tolerancji

Avatar
Konto usunięte

3 września 2019, 23:17

Ja akturat mam fajen klasę
nbc

Avatar Rycerz_Mateusz

Edytowano - 27 sierpnia 2019, 22:21

W mojej klasie nie ma żadnej dziewczyny.
Miała być jedna ale zwolniło się miejsce w innej szkole

Avatar Luszak

27 sierpnia 2019, 23:27

@Rycerz_Mateusz: Technikum informaczne albo jakie kolwiek inne

Avatar PaulinkaPaulincia

3 września 2019, 22:53

@Luszak: Bardziej stawiałabym na mechatrona.

Avatar Martix_Love

3 września 2019, 22:34

Tak bardzo o nas
Tylko że nikt nie bije się tak całkiem na serio i nikt nie ma depresji

Avatar Pawik132

3 września 2019, 22:09

.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

A, okej

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Trzeba brać osobną torbę

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Nie idź!

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka