Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Fergus
Jakby trochę nie fair
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 września 2019, 08:25
Tak, to dosłownie już za parę chwil.
Odpisz
28 sierpnia 2019, 18:42
Mnie zniewolili już, dziś miałem wyjazd integracyjny. To bardzo dziwne uczucie kiedy w twojej klasie są prawie same dziewczyny.
Odpisz
1 września 2019, 09:32
@WampirZZielonki: he he
Odpisz
31 sierpnia 2019, 01:25
Szkoła? Czekajcie aż się praca zacznie
Odpisz
29 sierpnia 2019, 01:45
Studia życiem
Odpisz
27 sierpnia 2019, 22:34
tu wstaw paste o szkole
Odpisz
28 sierpnia 2019, 21:58
@Fartuch: Zapewne wielu z was powie "Nuuu, chciałbym wrócić do szkouy".
A moja reakcja jest prosta:
CZY WAS KU*WA POJE**ŁO?!
Wstajesz rano, skoro świt, zapi***alasz czy deszcz, czy śnieg, czy mróz, czy ślizgawica, czy zalane ulice czy żar lejący się z nieba do pie**olonego więzienia intelektualnego, nieraz na zerówki, czyli godzina 7.10, ledwo żyjesz, nieraz nie było czasu na śniadanie, o herbacie nawet nie wspomnę.
Jak szkoła jest daleko, to tłuczesz się je**nymi autobusami do niej godzinę lub półtorej, wśród pie**olonych moherów które niby takie stare niby niedołężne, ale naku*wiają jak Ruscy na Berlin jeśli chodzi o wchodzenie, wychodzenie z busa lub lecenie na puste krzesło.
Dodatkowo oczywiście te same parszywe ryje sapią "HURR DURR SKONT TU TYLE GUNWAŻERII NI MA JAK TOREP POUOSZYĆ, WSZYNDZIE TE PLECOKI", mimo że codziennie z uśmiechem nr 5 ustępujesz miejsca.
Well no shit Sherlock, na linii przejeżdżającej koło 3 szkół są uczniowie. No ku*wa, naprawdę, skąd się tam wzięli nie wiem.
Wleczesz się do szkoły, dostajesz opie**ol od woźnej, bo przecież wszedłeś w mokrych butach. A ona sprzątała już raz i nie zamierza przez najbliższe 5 godzin. Mimo iż jej płacą, aby robiła to za każdym je**nym razem jak będzie brudno. Jak jej wspomnisz o tym? UUUUUUUUUUUUUUUUUU. HURR DURR NA CAŁY ŚWIAT I WYPAD DO DYREKTORKI, gdzie grube babsko z obdrapanym lakierem na paluchach zacznie pie**olić o szacunku do innych, jednocześnie układając pasjansa na ekranie kompa, który był jednym z pierwszych ze stajni Optimusa. "No a z takimi ocenami to ty najwyżej też gdzieś podłogi będziesz sprzątać"-kończy wywód. No po ch*ju szacunek xD
Zostawiasz w szatni kurtkę, wcześniej ograbiając ją ze wszystkich możliwych rzeczy, bo przecież kartka "rzeczy zostawiane na własną odpowiedzialność" zwalnia szkołę z jakiejkolwiek akcji względem tego, że zaje**no ci bilet miesięczny, dychę i czapkę, a innym nieraz telefony i iPody.
Nie chcesz? Pozdro ku*wa 600, je**ny nauczyciel ku*wa śmieć zacznie piłować ryło w klasie że "kurtkę do szatni albo jedynke ci dam!". Ale odpowiedzialności nie weźmie.
Idziesz wreszcie do swojej grupy, zamieniasz parę słów z równie zaspanymi. Każda klasa dzieli się tak samo-grupka normików, grupka animu, grupka tzw. złotych dzieci, grupka "szlachty"(bogatej bananowej młodzieży, nie wiem jak dziś się na to mówi) no i grupka spie**olin.
Wszystkie nienawidzą szlachty, a pomiędzy nimi panuje chłodna neutralność.
Zgrana klasa? Heh, tak jak na polskiej scenie politycznej-tylko jak sytuacja jest naprawdę ch*jowa lub naprawdę potrzebna do wspólnego profitu. Myślisz nad tym, siadając do ławki.
Odpisz
28 sierpnia 2019, 21:59
Meanwhile do klasy wbija popi***alający sobie 15 minut samochodzikiem z klimą i ogrzewaniem, z kawusią cieplutką/zimniutkim soczkiem i dziennikiem w łapie "nauczyciel" i niszczy ci dzień, tłucząc do głowy niepotrzebne nikomu pierdy, wyżywając się ze swoim je**nym kompleksem niższości na uczniach, ponieważ jego/jej kolega/koleżanka złapał Pane Boge za nogi i robi w zawodzie, a jemu zostało siedzenie na dupie i uczenie dzieciaków, przez co jest obrażony na całe życie, mimo je**nych dodatków do pensji i statusu urzędnika.
I te pie**olone teksty, które nie zmieniają się latami-"Nie umiesz? Spokojnie Kowalski, ktoś zamiatać ulice musi", "Co się tak śmiejesz? Powiedz klasie, pośmiejemy się razem.", " Wyciągamy karteczki, będzie karna kartóweczka", "Zrobię wam wejściówki, bo som na studiach"(NAJWIĘKSZE KU*WA KŁAMSTWO JAKIE SŁYSZAŁEM) i uwaga, creme de la creme-"hurr durr ty jesteś zdolny ale leniwy".
Ku*wa mać. "Zdolny ale leniwy". Powiedziane i do totalnego jełopa który naprawdę jest jełopem, sebixxem, który po liceum pójdzie kraść węgiel z ojcem na linię PKP Cargo, i do pie**olonego złotego dziecka które wkuwa je**ne encyklopedie na pamięć, ale nie był obudzony na tyle aby napisać poprawnie o je**nej 7 rano wejściówkę, i do gościa który naprawdę wie, że to wszystko to ch*j, nieprzydatne gówno które marnuje mu miejsce na partycji Musk/dysk:C/system32 i do prawdziwego lenia, który ma wyje**ne i tak na co mówisz, stara prukwo.
Mało tego, jeszcze te wszystkie je**ne szkolne dramy, gdzie masz problemy egzystecjalne, ale jedyne co ci może zrobić pedagog to test na osobowość(XD) i wziąć cie do katechetki, która będzie powtarzać ci, że Pane Boge cie kocha(XDDDDDDD),gdzie jedna lubi drugą, ale nienawidzi trzeciej, ale wszystkie gadają z Tobą i próbują cię wplątać w to tornado shitstormu, gdzie sebix dręczy nowego ucznia, gdzie ziomek niby z ADHD maca cycki loszkom i nauczyciele mają wyjebongo bo papiery, a gdy wreszcie inba się rozkręca to pokazuje jedynie że uczniowie są mądrzejsi od ludzi ustawą postawionych od nich wyżej i rodziców, oraz wszelkie inne.
Człowiek zapi***ala 8 godzin dziennie za darmo, plus jeszcze czas na wyjazd i powrót, przyjeżdża do domu, żre obiadokolację i resztę dnia spędza na poku*wionym wkuwaniu totalnie niepotrzebnego gówna, plus pierdylionie zadań od nauczycieli z kompleksem niedocenionych naukowców("To wprawdzie nie jest na maturę, ale całki są fajne, zobaczycie. No, to będzie na następnej kartówce."-powiedziane do je**nego humana). Praca domowa+nauka 4h jak nic. Łącznie 12h dziennie, a życie prywatne? W ch*ju, masz, ucz się bo wiedza do potęgi klucz xD
Odpisz
28 sierpnia 2019, 22:00
Jak jesteś młody to jesteś zbyt wielkim dzieciakiem, by to zrozumieć, jak jesteś starszy to nie masz czasu, by to zrozumieć, dopiero po maturach w kwietniu dochodzi do ciebie:
Wych*jali cię, nie ma to znaczenia, jak dobre oceny będziesz miał. Jesteś nikim przed szkołą, po szkole jesteś starszym nikim, po studiach masz szansę być kimś, ale 90% ludzi nadal jest nikim, a totolotek spie**olenia trwa i wiele osób wygrywa.
Szkoła nie nauczyła mnie nic pożytecznego, zmarnowała jedynie mój cenny czas i wrzuciła na mą drogę życia albo totalnych dzieciuchów, albo totalne kanalie, albo inne poku*wione osoby.
Zniechęciła do lektur, które bez wkuwania rozdział po rozdziale w co był ubrany bohater albo jakie cechy miała postać występująca trzecioplanowo w jednym rozdziale, okazały się zajebiste(no chyba że mówimy o je**nym Werteru czy "Nad Niemnem"), zraziła do wiedzy, która jest ciekawa i wyżarła czas na hobby, do którego tuż po niej wróciłem, witając jak starego przyjaciela.
Szkoła to najgorszy okres życia człowieka, a każdy kto twierdzi inaczej, ma chyba tendencje do bycia masochistą.
Nie zapraszam do dyskusji jeśli twierdzisz inaczej, najlepiej wyjdź z grupki i usuń konto.
Odpisz
28 sierpnia 2019, 22:07
bohater którego potrzebujemy ale nie zasługujemy
Odpisz
28 sierpnia 2019, 22:22
ja tego nie znam bo ja na wsi Ale u nas szkoła co chwilę się czymś przechwala np. Wyróżnienie na jakimś ogólnopolskim konkursie na którym byłem i było w mojej kategorii 5 szkół
Odpisz
28 sierpnia 2019, 23:50
@kurczak1122: .
Odpisz
28 sierpnia 2019, 21:40
I jeszcze ósme klasy mają aferę, bo np. chłopców jest więcej niż dziewczyn, a szkoła jedzie po homoseksualności. Niedługo bal xD
Odpisz
28 sierpnia 2019, 21:38
Dorośli uważają że praca jest gorsza od szkoły, tylko że: w szkole cały czas się rywalizuje, ma się robotę po powrocie do domu (nie, to nie to samo co nadgodziny), nie jest się w tym co się robi dobrym lub słabym, bo jest wiele różnych dziedzin. Btw, kiedy artysta jest słaby w kwestii matematyki i chemii to jest głupi, a jak ktoś z umysłem ścisłym nie jest dobry w kwestii plastyki/muzyki to nic nie szkodzi, bo nie każdy jest w tej kwestii utalentowany
Odpisz
28 sierpnia 2019, 20:29
Przypomniało mi się jak idiota z mojej klasy chciał się popisać (nic nowego) i rzucił butem w księdza.Po całym zajściu nasz wspaniały klasowy idiota powiedział do księdza:przepraszam ale but mi spadł
Odpisz
28 sierpnia 2019, 19:09
Nie wiem jak wy, ale ja w sumie tęsknię za moją klasą
Odpisz
28 sierpnia 2019, 19:24
@Hejter_: Też tęsknię za swoją klasą, tylko dlatego, że klasa zawsze umiała wykorzystać znaleziony w krzakach na placu zabaw słoik po ogórkach konserwowych wypełniony bigosem niewiadomej jakości
Odpisz
28 sierpnia 2019, 18:59
Dla mnie szkoła oznacza wolność
Odpisz
28 sierpnia 2019, 18:38
Dopiero teraz ogarnęłam że to już w poniedziałek
Odpisz
28 sierpnia 2019, 18:21
Czekam aż ktoś rozpozna na tym obrazku swoją szkołę
Odpisz
27 sierpnia 2019, 22:41
Trochę mi przypomina ZST, czyli pobliski Hogwart gdzie zamykają nauczycieli w szafkach
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2019, 02:19
No, eksperymentują z portalami do narni...
Odpisz
28 sierpnia 2019, 18:17
@PoProstuWojtek: mi się śniło że szafa z filmu Narni spadła na mnie i nie mogłem wyjść z Narni
Odpisz