Odejdź, bo nie ręczę za siebie!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Deal życia
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Równi i równiejsi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 września 2019, 14:43
Odpisz
28 września 2019, 13:19
Dajcie prawdziwą wersje z Frankiem
Odpisz
28 września 2019, 12:07
Kiedy jednak ten ktoś wchodzi pomimo groźby
Odpisz
28 września 2019, 13:19
@Demon_123: Watch and ler...
Odpisz
29 sierpnia 2019, 13:30
Jasne, każdy introwetryk chce się zabić, co nie? Lujowy mem i tylko po to bo ddlc pewnie
Odpisz
29 sierpnia 2019, 13:34
no bo ladna panienka dzeiwcynka z horobom psyhicnom i smeisny zarcik chacha
Odpisz
Edytowano - 28 września 2019, 12:52
Tak, introwertyk to ktoś, kto boi się ludzi. W ogóle introwertyzm=nieśmiałość, a nawet fobia społeczna. A ekstrawertycy to po prostu imprezowicze.
Powielajmy bzdury pod pretekstem żartu. "To tylko mem, to nie jest na serio", ale ludzie naprawdę potem mylą introwertyzm z jakimiś zaburzeniami.
Odpisz
28 września 2019, 12:49
Ja jestem tym introwertykiem co na imprezach siedzi sam i nie pije, tylko rozmawia z pojedynczymi osobami, które się dosiadają
Odpisz
28 września 2019, 12:06
Wisielec.
Odpisz
29 sierpnia 2019, 15:22
Nigdy nikomu nie otwieram drzwi, no chyba, że to dostawca pizzy.
Odpisz
29 sierpnia 2019, 13:43
ddlc w 2019
Odpisz
29 sierpnia 2019, 13:47
@FanModziaczka2017: ta gra powinna zdechnac dawno ku*wa
Odpisz
28 września 2019, 13:59
@FanModziaczka2017: A na "Snas Granie" nikt nie narzeka. Poza tym szablon nie wymaga znajomości gry. Prawda, wiedząc, że Sayori ma depresję i się zabija, nabiera to więcej kontekstu, ale i bez tego idzie zrozumieć.
Odpisz
29 września 2019, 09:40
@PanMisiek: nikt nie narzeka bo sans granie w jakimś stopniu jest śmieszne
Odpisz
2 października 2019, 20:36
@PanMisiek: sans granie to jakis zart z 2018???
Odpisz
25 kwietnia 2020, 09:13
@SevenGaming27PL: snas granie brzmi jak sans co by oznaczało że jesteś z fandomu undertale'a i nie trawisz ddlc
Odpisz
29 sierpnia 2019, 13:35
ja po prosru nie otwieram i nie daje znaku życia
Odpisz
29 sierpnia 2019, 13:16
Czemu ona ma tak brzydką twarz
Odpisz
29 sierpnia 2019, 13:34
@Wolferon: Bo to DDLC.
Odpisz
29 sierpnia 2019, 13:24
te dłonie są potemżne
Odpisz