Kocham cię, pani pielęgniarko
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Brawo za czujność!
Młodzi gniewni
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Pilne
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 8 września 2019, 18:36
Nasza pielegniarka sie zachowuje jakbysmy zyli o przetrwanie. Ostatnio moja kolezanka zlamala sobie palca na wf. Nie bylo usztywniania, za to byly jakies roslinki, ziolka czy inne marihuanen. Bodajze 2 lata temu na bilansie, kazala sie nam rozebrac do bielizny, w tym czasie jakis chlopak otworzyl drzwi i wszyscy zaczeli sie patrzec (w moim przypadku nie bylo na co, bo jestem plaska jak ziemia) i jak kolezanka szybko podbiegla, zeby zamknac drzwi, to pigula zaczela nam mowic o tym, ze nie powinnysmy sie wstydzic swojego ciala, bo predzej czy pozniej bedziemy powiekszaly gatunek wiec musimy sie przyzwyczajac do bycia widzianych w bieliznie przy plci przeciwnej.
Odpisz
8 września 2019, 22:53
co?
Odpisz
9 września 2019, 19:05
@oczypaczom: co
Odpisz
8 września 2019, 22:56
Moja pieleńgniarka jak złamałam nogę to powiedziała że dramatyzuje i mam wracać na wf a nie udawać że mnie boli bo kłamstwo to grzech. Następnego dnia było złamanie z przemieszczeniem
Odpisz
31 sierpnia 2019, 09:01
Przez 11 lat mojej edukacji ani razu nie trafiłam na taką pigułe i zazdroszcze tym, co taką mieli
Odpisz
7 września 2019, 20:10
@CrazyMe: Jak to 11?
Odpisz
7 września 2019, 20:29
@CrazyMe: Ja przez całą moją edkuacje jeszcze nie trafiłem na żadną pielęgniarke szkolną.
Odpisz
7 września 2019, 20:39
Skończyła 2. klasę liceum/technikum i jest w 3 klasie liceum/technikum więc jak na razie 11 lat nauki
Odpisz
8 września 2019, 09:55
1 klasa „zerówki”, 6 lat podstawówki, 3 lata gimnazjum i 1 klasa technikum. Teraz jestem w drugiej
Odpisz
Edytowano - 8 września 2019, 11:14
@CrazyMe: A dobra. Brałem pod uwagę, że już skończyłaś edukację
Odpisz
30 sierpnia 2019, 23:58
U mnie zawsze daje jakieś ziółka, kop w dupę i wracaj na lekcję.
Odpisz
31 sierpnia 2019, 00:02
@Ravin: od ziółek i tak gorsze są krople żołądkowe
Odpisz
31 sierpnia 2019, 08:12
@Ravin: a ja nic nie mogę powiedzieć że mnie bo bo opie**ol od mamy dostanę że mnie boli
Odpisz
31 sierpnia 2019, 08:19
całą podstawówkę miałem podobnie
Odpisz