memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
31 sierpnia 2019, 21:05
Najlepiej jest kiedy przysyła ci twojego mema. Ostatnio na momio siedząc zobaczyłam mojego memeska jeszcze z watermarkiem, fajne uczucie
Odpisz
Edytowano - 31 sierpnia 2019, 21:10
Ja miałem ostatnio na Facebooku że ziomek mojego mema wysłał, uciął watermarka jeja i napisał że autorskie F
31 sierpnia 2019, 21:15
nie wierzę że tacy debile mają prawa do życia
8 października 2019, 10:44
dlatego eutanazja jest potrzebna
8 października 2019, 09:49
Znawca.
31 sierpnia 2019, 21:11
A ja byłem tam 6000 lat temu jak mem był na Redditcie
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież31 sierpnia 2019, 21:05
Najlepiej jest kiedy przysyła ci twojego mema. Ostatnio na momio siedząc zobaczyłam mojego memeska jeszcze z watermarkiem, fajne uczucie
Odpisz
Edytowano - 31 sierpnia 2019, 21:10
Ja miałem ostatnio na Facebooku że ziomek mojego mema wysłał, uciął watermarka jeja i napisał że autorskie F
Odpisz
31 sierpnia 2019, 21:15
nie wierzę że tacy debile mają prawa do życia
Odpisz
8 października 2019, 10:44
dlatego eutanazja jest potrzebna
Odpisz
8 października 2019, 09:49
Znawca.
Odpisz
31 sierpnia 2019, 21:11
A ja byłem tam 6000 lat temu jak mem był na Redditcie
Odpisz