Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co za przypadek
Nigdy na to nie wpadną
Ładne rzeczy
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Młodzi gniewni
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 października 2019, 22:04
Ja się wtedy śmieję ale zostawiam wdółgłos dla tradycji.
A śmianie usprawiedliwiam tym, że nawet największe dzbany chodzące po tej ziemi mogą rozśmieszać.
Odpisz
1 września 2019, 11:04
Ale trzeba być zwalonym by zwracać uwagę na autora, to samo tyczy się komentarzy. Dobrze że na apce nie ma nawet takiej możliwości :v
Odpisz
10 października 2019, 17:54
Dałabym strzałke, ale napisał to ten głupi Legutko, którego nie lubię :<
Odpisz
1 września 2019, 11:24
rzadko się śmieje, to normalne?
Odpisz
1 września 2019, 12:36
@stefus: Niestety nie, umrze Pan za dwa miesiące.
Odpisz
10 października 2019, 17:16
@stefus: jeśli chodzi o tą stronę to jest to jak najbardziej normalne
Odpisz
10 października 2019, 18:49
@DeadShoot: Ja jakoś przestałem się śmiać, bo widziałem już z setki tysięcy memów, więc musiałby być ten mem jakiś szczególny, bo inaczej ciężko wydobyć z siebie nawet uśmiech.
Odpisz