Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Mimikkyu

1 września 2019, 16:06

Co według Was musi zmienić się w szkole, żeby była przyjazna i aż chciało się do niej chodzić?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (21)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (21)
Avatar Techniq4

30 czerwca 2020, 18:51

@mateo9630: A jak on nie na rodziców *troche odkop*

Avatar Techniq4

30 czerwca 2020, 19:04

@mateo9630: A jak on nie na rodziców *troche odkop*

Avatar MajnkraftAlusiek

5 października 2019, 20:48

Wilkinson Sword.

Avatar Mijak

2 września 2019, 18:09

Niby co jest słodkiego w rozpoczęciu roku szkolnego?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Sushinator

2 września 2019, 21:21

@Mijak: Znaczy, ja nie sądzę że lekcje organizacyjne są fajne czy coś, po prostu odpowiadam na pytanie co OP mogl mieć na myśli

Avatar
Konto usunięte

2 września 2019, 22:22

@Mijak: Koledzy. Choć ja nie mam

Avatar Jejakpl89

2 września 2019, 21:24

Jakby nie zadawali tych pieprzonych zadań to chetniej bym chodzil do szkoly wiedzac ze mam wolny czas po niej a nie zeby jeszcze szkole do domu przenosic

Avatar WampirZZielonki

2 września 2019, 18:24

Jezu, jak mi się do tego przybydku rospaczy nie chce iść. Japie**ole jutro chemia która na profilu humanistycznym jest tak potrzebna, jak moja twarz w magazynie o modzie na dodatek z nową babą, może przynajmniej będzie lepsza niż stara i jeszcze informatyka z tym kolesiem który pie**oli przez 43 minuty lekcji a 2 zostawia na wykonanie zadania, jak ktoś wcześniej dotknie komputera to się oburza i grozi jedynką. Mam nadzieje że chociaż ludzie będą spoko choć mam wątpliwości.

Avatar Piket

1 września 2019, 17:30

Mój uśmiech na twarzy i radość "poszerzają" się z każdą chwilą...

Avatar
darkisz

1 września 2019, 16:32

I mnie cały rok szkolny to żyletka

Avatar
Konto usunięte

1 września 2019, 16:08

Ja tam tak zle nie mam

Avatar
Konto usunięte

1 września 2019, 16:09

Znasz swoją klasę?

Avatar
Konto usunięte

1 września 2019, 16:19

tak znam a co?

Avatar Shadow_years

1 września 2019, 16:14

Ja mam już od miesiąca szkole, mam już termin na 3 prace klasowe i mam tyle na głowie że japie**ole + muszę sobie poszukać pracy

Avatar MeliPL

1 września 2019, 16:13

Przecież szkoła nie jest aż tak zła

Avatar MemicznyInkwizytor

1 września 2019, 18:18

@MeliPL: Oj ku*wa, przy obecnym systemie oceniania i edukacji to uwierz, że jest.

Avatar
Brodacz

1 września 2019, 16:11

Tia, ja przez wakacje miałem czytać ,,Przedwiośnie"

Avatar xXkuba22Xx

1 września 2019, 16:10

Tak, szczególnie jak już na początku roku mamy zapowiedziane sprawdziany

Avatar
Konto usunięte

1 września 2019, 16:07

Może nie będzie tak źle...

Avatar
Kolorblind

1 września 2019, 16:07

zawsze tak sobie mówię ale zawsze jest tak samo

Avatar
Konto usunięte

1 września 2019, 16:08

Racja... Kogo ja chcę okłamać? :/

Avatar
Konto usunięte

1 września 2019, 16:09

mów sobie tak jak ja - niedługo ferię, a po nich wakacje

Avatar
Senedrom

1 września 2019, 16:05

Mm mm żyletunie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar szymenos19001
Dodane przez: szymenos19001

To się nie może nie udać

Nie są aż takie pyszne

Jakby trochę nie fair

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Najbardziej realistyczny spośród modów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka