Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Nie są aż takie pyszne
Jakby trochę nie fair
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 września 2019, 16:06
Co według Was musi zmienić się w szkole, żeby była przyjazna i aż chciało się do niej chodzić?
Odpisz
1 września 2019, 16:07
@Mimikkyu: praktycznie wszystko
Odpisz
1 września 2019, 16:07
@Mimikkyu: Ludzie
Odpisz
1 września 2019, 16:07
@Mimikkyu: rozwijanie zainteresowań ucznia i zapewnianie większego bezpieczeństwa
Odpisz
1 września 2019, 16:07
@Mimikkyu: po pierwsze inne godziny, teraz nie da się spać tych przepisowych 8 godzin i chodzi się jak zombie przez pół dnia i usypia na lekcjach
Odpisz
1 września 2019, 16:20
@Mimikkyu: nauczyciele, uczniowie, sale, dyrektor i schody
Odpisz
1 września 2019, 16:28
@Mimikkyu: Szkoła ma uczyć, a nie dawać przyjemność
Odpisz
1 września 2019, 16:29
@Mimikkyu: program nauczania
Odpisz
1 września 2019, 16:31
@mateo9630: zgadzam się, ale problem w tym że dobrze też nie uczy
Odpisz
1 września 2019, 16:35
@Mimikkyu: Dużo rzeczy. Godziny w szkole koła zainteresowań.
Zmienić przedmioty np:
Z WFu zrobić przedmiot, który będzie podzielony na różne sporty. I żeby nie było w nim sprawdzianów.
Dużo by wypisywać, ale nie przychodzi mi aktualnie nic na myśl
Odpisz
1 września 2019, 16:36
Szkoła nie nauczy cię jak przeżyć, od tego są rodzice
Odpisz
1 września 2019, 17:03
@Mimikkyu: Ja mam taką nawet spoko szkołę, jedyne co bym zmienił to kilku nauczycieli, bo czasem dają nam taki wycisk, że już nikt nie daje rady
Odpisz
Edytowano - 2 września 2019, 18:08
@mateo9630: "Jak przeżyć"
Survivalu nie uczą z tej strony
Z innej strony podatków jak pisać też nie uczą
Jedyne czego mnie szkoła nauczyła to tego, że mitochondria to fabryka komórki czy coś
A to do przeżycia mi się nie przyda
Odpisz
2 września 2019, 18:25
@Patrgos: Szkoła nauczyła cię czytania ze zrozumieniem i pisania, dzięki temu możesz przeczytać co jest napisane przy wypełnianiu wniosków w urzędzie i potrafisz je wypełnić
Odpisz
2 września 2019, 18:35
@mateo9630: Błąd, czytać i pisać potrafiłem jeszcze przed szkołą
Odpisz
2 września 2019, 18:40
@Patrgos: Już widzę, jak przed szkołą potrafiłeś napisać dłuższą, logiczną wypowiedź pisemną, lub oficjalne pismo urzędowe.
Odpisz
2 września 2019, 18:43
@mateo9630: No wybacz, ale pisania długich pism urzędowych szkoła mnie też nie nauczyła
Pisanie długich poprawnych zdań potrafiłem - Już w wieku 4 lat czytałem mnóstwo książek, dzięki czemu miałem jestem "wzrokowcem" co do ortografii,
a w wieku 6 lat już potrafiłem myśleć. Nie widzę problemu
Odpisz
2 września 2019, 18:44
@mateo9630: Poza tym jak nie potrafisz sam wypełnić kilku druczków to o czym my w ogóle rozmawiamy. Może w szkole mają jeszcze uczyć jak sobie dupę podetrzeć. W podstawówce uczysz się przedmiotów ogólnych, bo nie masz pojęcia co będziesz w życiu robił, w szkole średniej wybierasz kierunek lub ogólniaka, by kierunek i specjalizacje wybrać dopiero na studiach. Dlatego mi jako technikowi biologia i chemia czy inne przedmioty nie powiązane z moim zawodem są niepotrzebne. Po prostu się ich nauczyłem, zdałem i zapomniałem. Gdybym poszedł na przykład na Biol-Chem to ta wiedza byłaby mi potrzebna.
Odpisz
2 września 2019, 18:45
@Patrgos: To skoro z ciebie taka alfa i omega to szkoła nie powinna ci sprawiać problemu
Odpisz
2 września 2019, 20:33
@Mimikkyu: system edukacji
Odpisz
10 września 2019, 17:55
@mateo9630: Ja w sumie przed szkołą miałam zainteresowanie komputerami i chciałam zostać informatyczką, dalej chce, ale podstawówa mnie wcale nic na ten temat uczy. Przed postawówką umiałam napisać coś porządnego (jakiś 4 zdaniowy opis) i czytać płynnie a w zerówce podstawowo obsługiwać wtedy jeszcze stary komputer (włączyć, napisać jakieś coś w notepadzie prawdopodobnie "to jest fajne" albo jakieś losowe zdanie) więc no
Odpisz
10 września 2019, 18:58
No i?
Odpisz
30 czerwca 2020, 18:51
@mateo9630: A jak on nie na rodziców *troche odkop*
Odpisz
30 czerwca 2020, 19:04
@mateo9630: A jak on nie na rodziców *troche odkop*
Odpisz
5 października 2019, 20:48
Wilkinson Sword.
Odpisz
2 września 2019, 18:09
Niby co jest słodkiego w rozpoczęciu roku szkolnego?
Odpisz
2 września 2019, 18:50
@Mijak: nic
Odpisz
2 września 2019, 19:12
@Mijak: pierwsze 2 dni szkoły - lekcje organizacyjne
Odpisz
2 września 2019, 19:28
@Sushinator: A co jest fajnego w lekcjach organizacyjnych? Może i są lepsze niż zwykłe lekcje, ale nadal nie są niczym fajnym.
Odpisz
2 września 2019, 20:22
@Mijak: Z A K U P Y
a chwila.
Odpisz
2 września 2019, 21:21
@Mijak: Znaczy, ja nie sądzę że lekcje organizacyjne są fajne czy coś, po prostu odpowiadam na pytanie co OP mogl mieć na myśli
Odpisz
2 września 2019, 22:22
@Mijak: Koledzy. Choć ja nie mam
Odpisz
2 września 2019, 21:24
Jakby nie zadawali tych pieprzonych zadań to chetniej bym chodzil do szkoly wiedzac ze mam wolny czas po niej a nie zeby jeszcze szkole do domu przenosic
Odpisz
2 września 2019, 18:24
Jezu, jak mi się do tego przybydku rospaczy nie chce iść. Japie**ole jutro chemia która na profilu humanistycznym jest tak potrzebna, jak moja twarz w magazynie o modzie na dodatek z nową babą, może przynajmniej będzie lepsza niż stara i jeszcze informatyka z tym kolesiem który pie**oli przez 43 minuty lekcji a 2 zostawia na wykonanie zadania, jak ktoś wcześniej dotknie komputera to się oburza i grozi jedynką. Mam nadzieje że chociaż ludzie będą spoko choć mam wątpliwości.
Odpisz
1 września 2019, 17:30
Mój uśmiech na twarzy i radość "poszerzają" się z każdą chwilą...
Odpisz
1 września 2019, 16:32
I mnie cały rok szkolny to żyletka
Odpisz
1 września 2019, 16:08
Ja tam tak zle nie mam
Odpisz
1 września 2019, 16:09
Znasz swoją klasę?
Odpisz
1 września 2019, 16:19
tak znam a co?
Odpisz
1 września 2019, 16:14
Ja mam już od miesiąca szkole, mam już termin na 3 prace klasowe i mam tyle na głowie że japie**ole + muszę sobie poszukać pracy
Odpisz
1 września 2019, 16:13
Przecież szkoła nie jest aż tak zła
Odpisz
1 września 2019, 18:18
@MeliPL: Oj ku*wa, przy obecnym systemie oceniania i edukacji to uwierz, że jest.
Odpisz
1 września 2019, 16:11
Tia, ja przez wakacje miałem czytać ,,Przedwiośnie"
Odpisz
1 września 2019, 16:10
Tak, szczególnie jak już na początku roku mamy zapowiedziane sprawdziany
Odpisz
1 września 2019, 16:07
Może nie będzie tak źle...
Odpisz
1 września 2019, 16:07
zawsze tak sobie mówię ale zawsze jest tak samo
Odpisz
1 września 2019, 16:08
Racja... Kogo ja chcę okłamać? :/
Odpisz
1 września 2019, 16:09
mów sobie tak jak ja - niedługo ferię, a po nich wakacje
Odpisz
1 września 2019, 16:05
Mm mm żyletunie
Odpisz