Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nieuczciwa ocena
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trzykrotny T
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 września 2019, 14:54
Ja zajmowałem mejsce po lewej przy oknie i czekałem aż ktoś się dosiadzie
poznałem ziomka najlepszego i juz jestesmy k00mple
Odpisz
3 września 2019, 14:58
ja jestem antyspołeczny i nikogo nie znam
Odpisz
Edytowano - 3 września 2019, 15:52
Jak protagonista mongolskich anegdot?
Odpisz
3 września 2019, 16:08
@Mati200416: zgrywanie tego cichego w sumie wychodzi na dobre, jeszcze jak się zgłaszasz na lekcji to w ogóle, a znajomi? Po co? Inni ludzie są useless
Odpisz
3 września 2019, 16:08
@Mati200416: Witaj w klubie.
Odpisz
3 września 2019, 16:24
@Mati200416: Wiesz jaki ja miałem stres żeby do kogokolwiek zagadać?
Uświadomiłem sobie że przez te 3 lata grania na pc i konsoli stałem się tak zamknięty że nie umiem nawiązywać naturalnego pierwszego kontaktu
Odpisz
3 września 2019, 16:28
Miałem dokładnie tak samo. ^^
Odpisz
3 września 2019, 17:31
@Mati200416:
Tak się tylko doczepię, że istnieje ogromna różnica pomiędzy człowiekiem antyspołecznym i aspołecznym. Ten pierwszy jest w stosunku do innych toksyczny, a drugi - skryty w sobie, oddalony. Pełna definicja powinna byc w Internecie.
Nie bijcie, chciałam dobrze.
Odpisz
3 września 2019, 19:08
Tylko 3? Amator...
Odpisz
3 września 2019, 23:11
@Sushinator: Pff nie chodzi mi o to że dopiero od 3 lat posiadam pc.
Juz samą ps3 dostałem w drugiej klasie. Komputer kupiłem w czwartej klasie, ale nie to miałem na myśli.
Chodzi mi o odcięcie się od społeczności. Podczas gdy koledzy wychodzili na rowery ja wolalem grać w csgo czy inne gta.
I to właśnie trwało 3 lata. Teraz próbuje przystopować, więcej się uczyć bo licbaza to nie przelewki
Odpisz
3 września 2019, 23:13
@notalesbian: No i prawidłowo zrobiłeś.
Dobrze poprawiać innych w takich kwestiach ponieważ może się kiedyś ośmieszyć mówiąc że jest "antyspołeczny"
You did good bro
Przepraszam że zaprezentowałem takie filiozoficzne patrzenie w przyszłość, ale już dzisiaj miałem dwie lekcje j. polskiego i odpaliłem się
Odpisz
3 września 2019, 14:08
A my dzisiaj na warsztatach to ławki pojedyńcze.
Odpisz
3 września 2019, 14:13
@Minokushime: Jakich warsztatach?
Odpisz
3 września 2019, 15:48
Stolarskich
Odpisz
3 września 2019, 21:02
@Glonk: W szkole warsztaty to pracownie do zawodów
Odpisz
3 września 2019, 21:03
@Minokushime: przynajmniej u mnie.
Odpisz
3 września 2019, 19:00
U mnie zrobiliśmy konfe klasową na messengerze miesiąc przed więc się jako tako zapoznaliśmy wszyscy XD
Odpisz
Edytowano - 2 września 2019, 14:56
Ja siedzę sam bo sale lekcyjne są duże a w klasie mamy niecałe 20 osób.
A w ogóle to mam 13 dziewczyn w klasie.
Odpisz
3 września 2019, 14:32
@Sapiens: ja tez lol
Odpisz
3 września 2019, 14:48
@Sapiens: Niezły harem
Odpisz
3 września 2019, 14:52
@Sapiens: u mnie jest 5 chłopców i 22 dziewczyny
Odpisz
3 września 2019, 15:02
@Wuwuwu: 30 Chłopa, pozdrawiam
Odpisz
Edytowano - 3 września 2019, 15:10
@Porypalo: 32 chłopa, także pozdrawiam
Odpisz
3 września 2019, 15:12
@Sapiens: u mnie jest 16 dziewczyn (w tym ja) i 4 chłopaków .-.
i też chyba będę siedzieć sama na większości przedmiotów.
Odpisz
3 września 2019, 15:34
@Sapiens: ty przynajmniej masz dziewczyny
Odpisz
3 września 2019, 15:49
@Sapiens: u mnie 12 dziewczyn na 7 chłopaków.
Odpisz
3 września 2019, 15:49
@Sapiens: 6 chłopów 20 dziewczyn.
Odpisz
3 września 2019, 15:52
@Sapiens: U mnie 12 dziewczyn na dwóch chłopaków
Odpisz
3 września 2019, 16:43
@Kasandra20: u mnie 6 dziewczyn i 8 chłopaków
Odpisz
3 września 2019, 16:50
@Sapiens: U mnie jest 20 chłopa i 10 dziewczyn
Odpisz
3 września 2019, 17:36
@Sapiens: 24 chłopa i 6 dziewczyn, chciałam być jedyna bo miałabym spokój wreszcie, ale nie - musiały się napatoczyć.
Odpisz
Edytowano - 3 września 2019, 17:38
@Cherrysan: Wątpię że miałabyś spokój gdybyś była jedyną dziewczyną w klasie
Odpisz
3 września 2019, 17:54
@UchihaSasuke_: Jak dla mnie lepiej wśród chłopa, lepiej czuję się w ich towarzystwie jako "funfli".
Odpisz
3 września 2019, 18:11
@mikowskyy: ale masz malutką klasę
Odpisz
3 września 2019, 18:35
@Wuwuwu: Ah, 18 chłopa i 0 dziewczyn. Pozdrawiam.
Odpisz
3 września 2019, 18:59
U mnie 4 chłopa na 28 dziewczyn...
Odpisz
3 września 2019, 18:25
Więc siadasz sam
Odpisz
3 września 2019, 17:04
Pozdrawiam z 36 osobami w klasie
Odpisz
3 września 2019, 17:41
@Filipiasty142: Dokładnie tyle samo
Odpisz
3 września 2019, 14:35
Mnie już wygonili z jednej ławki....
Odpisz
3 września 2019, 14:43
ale kazali ci wpi***alać czy poprosili o zajęcie innej
Odpisz
3 września 2019, 14:50
bo jak to pierwsze to im wpie**ol
Odpisz
3 września 2019, 16:58
@ZSRRBall: Na moich oczach kazali usiąść komu innemu na moje miejsce.
Odpisz
3 września 2019, 15:26
Ja siadam obok nowego znajomego (nas chłopów w klasie jest tylko 3)
Odpisz
3 września 2019, 15:32
@Stulej4: uuu fajnie
Odpisz
2 września 2019, 14:09
U mnie zabrakło miejsc więc połowa stała xD
Odpisz
2 września 2019, 14:19
@MeliPL: przecież można usiąść na ławce albo na podłodze albo zrobić słowiański przykuc
Odpisz
2 września 2019, 15:01
@NorseWarrior: Na ławkach też nie było miejsc a sala jest za ciasna żeby siedzieć na podłodze
Odpisz
2 września 2019, 15:06
@MeliPL: nie ma miejsca żeby siedzieć na podłodze a jest żeby stać? Aha ok
Odpisz
2 września 2019, 15:30
@NorseWarrior: Jak siedzisz to jednak zabierasz więcej miejsca
Odpisz
2 września 2019, 15:39
@MeliPL: No. Ale skoro nie było miejsca na siedzenie to w takim razie musieliście stać ku*wa jeden przy drugim
Odpisz
2 września 2019, 15:44
@NorseWarrior: No i staliśmy jeden przy drugim
Odpisz
3 września 2019, 14:32
@MeliPL: To co wy w składziku woźnych byliście, że tak mało miejsca?
Odpisz
3 września 2019, 15:14
@MeliPL: to ile was tam jest?
Odpisz
3 września 2019, 15:16
@Moonstar: Jest nas 30
Odpisz
Edytowano - 3 września 2019, 15:00
Mnie to wszyscy pytali czy z nimi będę siedzieć, co aż dziwne było
Odpisz
3 września 2019, 14:40
U mnie w klasach jest tyle ławek, że tylko w kilku siadają 2 osoby
Odpisz
3 września 2019, 14:34
W takiej sytuacji staraj się siadać zawsze z tyłu. Z przodu najczęściej siedzą osoby nieśmiałe, kujony lub frajerzy
Odpisz
3 września 2019, 14:54
@Mr_Quicky: idąc tym tokiem myślenia z tyłu siedzą patusy i kretyni xd
Odpisz
3 września 2019, 15:39
@Mr_Quicky: ja siedziałem w pierwszej żeby robić snapy nauczycielce XDXDXD
Odpisz
3 września 2019, 15:54
@Hank1212: Stalker
Odpisz
3 września 2019, 16:07
@Fokeu: Get out of here
Odpisz
3 września 2019, 16:17
@Fokeu: weź, teraz za nią tęsknię
Odpisz
3 września 2019, 17:17
@Ares011: Dokładnie Ares, bo w większości przypadków tak jest. Ale nie wszyscy siedzący z tyłu to patusy
Odpisz
Edytowano - 3 września 2019, 17:46
@Ares011: A nie siedzą? Oczywiście, że w znacznej większości przypadków tak jest... Dalej od nauczyciela, spokojniej, mniej widoczny, większa szansa, że nauczyciel nie usłyszy rozmów... Zasłonięty innymi uczniami, bezpieczny od interakcji z nauczycielem, może wyciągać telefon, szczególnie jak jeszcze je**ie na ławkę plecak i za nim telefon... Nie ma patusów, którzy dobrowolnie usiądą tuż przed twarzą nauczyciela, no błagam, myśl ich tokiem myślenia, w pierwszej ławce widzi co odpi***alasz cała klasa
Odpisz
2 września 2019, 17:51
Mam za dużo osób w klasie, żeby móc siedzieć sama
Odpisz
2 września 2019, 15:38
Já zawsze siadam sama takie tru
Odpisz
2 września 2019, 14:14
Od 10 lat zawsze siadam w tym samym miejscu.
Środek, 3 rząd. Optymalne miejsce.
-Nauczyciele Ci ufają.
-Gdy jest chodzenie do tablicy to wybiera się od początku albo od końca, a Ty masz środek, więc nigdy nie będziesz na początku.
-Na sprawdzianach nauczyciel jest bardziej zainteresowany pierwszymi i ostatnimi ławkami, więc da się ściągać.
-Na tyle daleko od okna, by nie świeciło.
-Na tyle daleko od tablicy, by nie wysyłali Cię po kredę/ moczenie gąbki.
Odpisz
2 września 2019, 14:19
@SorestSuperior5: co do kredy/moczenia gąbki to przecież raczej większość osób chce to robić, więc nie wiem, jak mnie wysyłali to powiedziałem coś w stylu "a nie może ktoś inny?" i zaraz się zaczęli chętni zgłaszać xd
Odpisz
2 września 2019, 14:22
@SorestSuperior5: Piąteczka mój drogi, takimi samymi zasadami się kieruję. Jedynie mam problem czy środek to najlepsze miejsce. Jako, że jestem praworęczny to wyciągnięty telefon siedząc w prawym rzędzie jest łatwiej ukryć.
Odpisz
2 września 2019, 14:26
@NorseWarrior: Emm, w podstawówce miałem podobnie, do dziś nie rozumiem czemu tylu chciało mieć dodatkowe obowiązki (no chyba, że cię minutę w klasie nie ma i na tym ci tak zależy), ale w gimnazjum już nikt się nie rwie.
Odpisz
2 września 2019, 14:30
@rolewicz3: U mnie się rwali dalej w gimnazjum i nawet w technikum
Odpisz