Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

3 września 2019, 14:54

Ja zajmowałem mejsce po lewej przy oknie i czekałem aż ktoś się dosiadzie
poznałem ziomka najlepszego i juz jestesmy k00mple

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar
Konto usunięte

3 września 2019, 23:11

@Sushinator: Pff nie chodzi mi o to że dopiero od 3 lat posiadam pc.

Juz samą ps3 dostałem w drugiej klasie. Komputer kupiłem w czwartej klasie, ale nie to miałem na myśli.
Chodzi mi o odcięcie się od społeczności. Podczas gdy koledzy wychodzili na rowery ja wolalem grać w csgo czy inne gta.
I to właśnie trwało 3 lata. Teraz próbuje przystopować, więcej się uczyć bo licbaza to nie przelewki

Avatar
Konto usunięte

3 września 2019, 23:13

@notalesbian: No i prawidłowo zrobiłeś.
Dobrze poprawiać innych w takich kwestiach ponieważ może się kiedyś ośmieszyć mówiąc że jest "antyspołeczny"

You did good bro

Przepraszam że zaprezentowałem takie filiozoficzne patrzenie w przyszłość, ale już dzisiaj miałem dwie lekcje j. polskiego i odpaliłem się

Avatar Minokushime

3 września 2019, 14:08

A my dzisiaj na warsztatach to ławki pojedyńcze.

Avatar
Konto usunięte

3 września 2019, 14:13

@Minokushime: Jakich warsztatach?

Avatar Glonk

3 września 2019, 15:48

Stolarskich

Avatar Minokushime

3 września 2019, 21:02

@Glonk: W szkole warsztaty to pracownie do zawodów

Avatar Minokushime

3 września 2019, 21:03

@Minokushime: przynajmniej u mnie.

Avatar minecraft007

3 września 2019, 19:00

U mnie zrobiliśmy konfe klasową na messengerze miesiąc przed więc się jako tako zapoznaliśmy wszyscy XD

Avatar Sapiens

Edytowano - 2 września 2019, 14:56

Ja siedzę sam bo sale lekcyjne są duże a w klasie mamy niecałe 20 osób.

A w ogóle to mam 13 dziewczyn w klasie.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (16)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (16)
Avatar
TheHackerGames

3 września 2019, 18:35

@Wuwuwu: Ah, 18 chłopa i 0 dziewczyn. Pozdrawiam.

Avatar
Konto usunięte

3 września 2019, 18:59

U mnie 4 chłopa na 28 dziewczyn...

Avatar Jejowczka_Spod_Kamyczka

3 września 2019, 18:25

Więc siadasz sam

Avatar Filipiasty142

3 września 2019, 17:04

Pozdrawiam z 36 osobami w klasie

Avatar Towarzysz777

3 września 2019, 17:41

@Filipiasty142: Dokładnie tyle samo

Avatar
ddawdad

3 września 2019, 14:35

Mnie już wygonili z jednej ławki....

Avatar ZSRRBall

3 września 2019, 14:43

ale kazali ci wpi***alać czy poprosili o zajęcie innej

Avatar
Konto usunięte

3 września 2019, 14:50

bo jak to pierwsze to im wpie**ol

Avatar
ddawdad

3 września 2019, 16:58

@ZSRRBall: Na moich oczach kazali usiąść komu innemu na moje miejsce.

Avatar Stulej4

3 września 2019, 15:26

Ja siadam obok nowego znajomego (nas chłopów w klasie jest tylko 3)

Avatar GetHyperGAW

3 września 2019, 15:32

@Stulej4: uuu fajnie

Avatar MeliPL

2 września 2019, 14:09

U mnie zabrakło miejsc więc połowa stała xD

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar Moonstar

3 września 2019, 15:14

@MeliPL: to ile was tam jest?

Avatar MeliPL

3 września 2019, 15:16

@Moonstar: Jest nas 30

Avatar Venecka

Edytowano - 3 września 2019, 15:00

Mnie to wszyscy pytali czy z nimi będę siedzieć, co aż dziwne było

Avatar
Meme_guy

3 września 2019, 14:40

U mnie w klasach jest tyle ławek, że tylko w kilku siadają 2 osoby

Avatar Mr_Quicky

3 września 2019, 14:34

W takiej sytuacji staraj się siadać zawsze z tyłu. Z przodu najczęściej siedzą osoby nieśmiałe, kujony lub frajerzy

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Mr_Quicky

3 września 2019, 17:17

@Ares011: Dokładnie Ares, bo w większości przypadków tak jest. Ale nie wszyscy siedzący z tyłu to patusy

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 3 września 2019, 17:46

@Ares011: A nie siedzą? Oczywiście, że w znacznej większości przypadków tak jest... Dalej od nauczyciela, spokojniej, mniej widoczny, większa szansa, że nauczyciel nie usłyszy rozmów... Zasłonięty innymi uczniami, bezpieczny od interakcji z nauczycielem, może wyciągać telefon, szczególnie jak jeszcze je**ie na ławkę plecak i za nim telefon... Nie ma patusów, którzy dobrowolnie usiądą tuż przed twarzą nauczyciela, no błagam, myśl ich tokiem myślenia, w pierwszej ławce widzi co odpi***alasz cała klasa

Avatar Thyhnd

2 września 2019, 17:51

Mam za dużo osób w klasie, żeby móc siedzieć sama

Avatar PaniDama

2 września 2019, 15:38

Já zawsze siadam sama takie tru

Avatar SorestSuperior5

2 września 2019, 14:14

Od 10 lat zawsze siadam w tym samym miejscu.

Środek, 3 rząd. Optymalne miejsce.
-Nauczyciele Ci ufają.
-Gdy jest chodzenie do tablicy to wybiera się od początku albo od końca, a Ty masz środek, więc nigdy nie będziesz na początku.
-Na sprawdzianach nauczyciel jest bardziej zainteresowany pierwszymi i ostatnimi ławkami, więc da się ściągać.
-Na tyle daleko od okna, by nie świeciło.
-Na tyle daleko od tablicy, by nie wysyłali Cię po kredę/ moczenie gąbki.

Avatar NorseWarrior

2 września 2019, 14:19

@SorestSuperior5: co do kredy/moczenia gąbki to przecież raczej większość osób chce to robić, więc nie wiem, jak mnie wysyłali to powiedziałem coś w stylu "a nie może ktoś inny?" i zaraz się zaczęli chętni zgłaszać xd

Avatar rolewicz3

2 września 2019, 14:22

@SorestSuperior5: Piąteczka mój drogi, takimi samymi zasadami się kieruję. Jedynie mam problem czy środek to najlepsze miejsce. Jako, że jestem praworęczny to wyciągnięty telefon siedząc w prawym rzędzie jest łatwiej ukryć.

Avatar rolewicz3

2 września 2019, 14:26

@NorseWarrior: Emm, w podstawówce miałem podobnie, do dziś nie rozumiem czemu tylu chciało mieć dodatkowe obowiązki (no chyba, że cię minutę w klasie nie ma i na tym ci tak zależy), ale w gimnazjum już nikt się nie rwie.

Avatar NorseWarrior

2 września 2019, 14:30

@rolewicz3: U mnie się rwali dalej w gimnazjum i nawet w technikum

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Ostry ten sędzia

To by wystarczyło

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Były nóżki, nie ma nóżek

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka