memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
15 listopada 2024, 12:20
Aż za bardzo wiem jak to jest
Odpisz
3 września 2019, 21:14
Ja miałem takie nastawienie a jak zawsze jestem zepchany na bok i będę sam przez 3 lata XD qwp
2 września 2019, 20:38
Ja tam w klasie mam spoko ekipkę, mimo że w gimbie i podstawówce byłem tym żałosnym śmieszkiem.
3 września 2019, 15:57
Ja mam na odwrót ._.
3 września 2019, 11:56
Ja przepraszam o ch*j ostatnio chodzi z memami z mojego dzieciństwa?
3 września 2019, 11:13
Popychadło jedynie my sami możemy z siebie zrobić. Starczy się nie dawać i problem z głowy. Nawet jak raz obskoczysz wpie*dol to przynajmniej pokażesz, że tak łatwo z tobą nie będzie.
3 września 2019, 07:15
Hueh. Czas oczaić nowe rocznik.
Edytowano - 2 września 2019, 21:50
Oby już nie deptali piesełkowi butów :c
2 września 2019, 20:15
Tym razem z klasowego debila postaram się zmienić na cichego dzieciaka.
2 września 2019, 20:17
@Polski_Ziemniok: lepsza opcja. Nie będą ci dokuczać bo będą chcieli przeżyć
2 września 2019, 20:20
Mam cały asortyment pistoletów na kulki.
2 września 2019, 20:24
@Polski_Ziemniok: hello bois
2 września 2019, 21:06
@Polski_Ziemniok: polecam byłem cichym dzieciakiem i miałem spokój
2 września 2019, 21:10
@Polski_Ziemniok: ja w tym roku próbuję na odwrót
2 września 2019, 21:49
@Denom: ja też chcę teraz być takim cichym dzieciakiem.
Edytowano - 2 września 2019, 20:32
Kij bejsbolowy i jeden zamach w ryj szejka
*tu wstaw tego mema, w którym inne pieseły depczą piesełowi buty*
2 września 2019, 20:25
2 września 2019, 20:26
@aJmThEbEsT:
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież15 listopada 2024, 12:20
Aż za bardzo wiem jak to jest
Odpisz
3 września 2019, 21:14
Ja miałem takie nastawienie a jak zawsze jestem zepchany na bok i będę sam przez 3 lata XD qwp
Odpisz
2 września 2019, 20:38
Ja tam w klasie mam spoko ekipkę, mimo że w gimbie i podstawówce byłem tym żałosnym śmieszkiem.
Odpisz
3 września 2019, 15:57
Ja mam na odwrót ._.
Odpisz
3 września 2019, 11:56
Ja przepraszam o ch*j ostatnio chodzi z memami z mojego dzieciństwa?
Odpisz
3 września 2019, 11:13
Popychadło jedynie my sami możemy z siebie zrobić. Starczy się nie dawać i problem z głowy. Nawet jak raz obskoczysz wpie*dol to przynajmniej pokażesz, że tak łatwo z tobą nie będzie.
Odpisz
3 września 2019, 07:15
Hueh. Czas oczaić nowe rocznik.
Odpisz
Edytowano - 2 września 2019, 21:50
Oby już nie deptali piesełkowi butów :c
Odpisz
2 września 2019, 20:15
Tym razem z klasowego debila postaram się zmienić na cichego dzieciaka.
Odpisz
2 września 2019, 20:17
@Polski_Ziemniok: lepsza opcja. Nie będą ci dokuczać bo będą chcieli przeżyć
Odpisz
2 września 2019, 20:20
Mam cały asortyment pistoletów na kulki.
Odpisz
2 września 2019, 20:24
@Polski_Ziemniok: hello bois
Odpisz
2 września 2019, 21:06
@Polski_Ziemniok: polecam byłem cichym dzieciakiem i miałem spokój
Odpisz
2 września 2019, 21:10
@Polski_Ziemniok: ja w tym roku próbuję na odwrót
Odpisz
2 września 2019, 21:49
@Denom: ja też chcę teraz być takim cichym dzieciakiem.
Odpisz
Edytowano - 2 września 2019, 20:32
Kij bejsbolowy i jeden zamach w ryj szejka
Odpisz
2 września 2019, 20:15
*tu wstaw tego mema, w którym inne pieseły depczą piesełowi buty*
Odpisz
2 września 2019, 20:25
Odpisz
2 września 2019, 20:26
@aJmThEbEsT:
Odpisz
2 września 2019, 20:26
@aJmThEbEsT:
Odpisz