Temu z prawej to mama jeszcze chyba pieluchy zmienia!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Miło z ich strony, śliczne są
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Ładne rzeczy
Rel
Drewniany kominek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 września 2019, 16:05
a to nie 15/16 latkow?
Odpisz
3 września 2019, 16:07
@MaFiXe: Jeśli jakiś poszedł wcześniej do szkoły o rok to teraz ma 14 lat i nie wszyscy co mają 15 rocznikowo mają je jeszcze skończone.
Odpisz
3 września 2019, 16:07
@MaFiXe: komuś się chyba coś poje**ło
Odpisz
Edytowano - 3 września 2019, 16:07
@MaFiXe: Można pójść do 1 klasy o rok wcześniej oraz do szkoły średniej teraz idzie się o rok wcześniej, czyli można być w liceum/technikum mając 14 lat
Odpisz
3 września 2019, 16:10
@MemePaladin399: ok dzieki rycerzumemowy
Odpisz
3 września 2019, 16:28
@MemePaladin399: Nawet można mieć 13 lat i być w technikum bo domyślnie ludzie z 8 klasy mają 14 lat ale są też 13latkowie
Odpisz
9 września 2019, 08:25
@Retik: No to jak ktoś ma 13 lat w 8 klasie to chyba jest logiczne że w szkole średniej będzie miał 14 a nie 13
Odpisz
9 września 2019, 10:23
@kacper216: nie poszedlem do zerówki
Odpisz
9 lutego 2022, 11:32
@Retik: kolega ma urodziny w październiku i jak pójdzie do szkoły średniej to będzie miał jeszcze 13
Odpisz
4 września 2020, 20:37
Poszedłem na klasztorną w Wągrowcu i korytarze to je**ny Hogwart słyszałem że jak starszy nie powie ci gdzie jest jakaś klasa to nie dlatego że gardzi pierwszakami czy coś tylko dlatego że sam nie powie z głowy
Odpisz
9 września 2019, 18:28
Już się z naszej klasy zdążyły śmiać tapeciary z 2-3 tech, przykro mi trochę z tego powodu ale niestety, dzbanowi nie wytłumaczysz że da się pomylić klasy drugiego dnia w gigantycznej szkole...
Odpisz
9 września 2019, 17:24
Ten mem przeżył bo go zamrozili...
Odpisz
9 września 2019, 16:57
Bez kitu
Odpisz
9 września 2019, 10:12
U mnie w technikum jest co najmniej 3 13-latków
Odpisz
3 września 2019, 16:28
Fala w tym roku będzie druzgocząca.
Odpisz
3 września 2019, 16:44
@KufelMleka: byłem w 3 szkołach jako ponadgimnazjalnych i w jednej z internatem była fala ale w reszcie nawet nie było blisko
Odpisz
3 września 2019, 21:46
@Yoda_MLG: U mnie w gimbazie jeden ziomek obrzucił pierwszorocznych na apelu kocią karmą. Miał zakaz jazdy na wycieczki do końca roku, ale co miał zabawy, to jego.
Odpisz
4 września 2019, 07:06
@KufelMleka: no faktycznie, smiechom nie było końca bo kotowanie ha ha.
Jepie**ole gdzie my zmierzamy jako ludzkość
Odpisz
4 września 2019, 07:46
@Yoda_MLG: Myślę, że w dobrym kierunku. Kiedyś pomysł obrzucenia kocią karmą młodszych uczniów uznany byłby za dobry przez prawie cały najstarszy rocznik, a tak bawiło to tylko jednego debila. Jak dla mnie to jest progres.
Odpisz
4 września 2019, 07:49
@KufelMleka: ja za takie gówno walczył bym o wyrzucenie tego osobnika
Odpisz
4 września 2019, 07:52
@Yoda_MLG: Typ został zawieszony w części praw ucznia, ale generalnie nie był z niego jakiś potworny złamas. Był z niego niezły ziomek i śmieszek, a to był jednorazowy wybryk. W ciągu 3 lat gimbazy tylko raz zrobił coś takiego, generalnie zaliczając poprawę zachowania.
Odpisz
3 września 2019, 17:37
My mamy tak porypany układ pomieszczeń, że nawet jak starszych się pytamy gdzie jest jakaś sala, to odpowiadają "lol nie wiem"
Odpisz
3 września 2019, 16:02
Przepraszam musiałem ;-;.
Odpisz