Jeden rok zmienia wszystko
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Nigdy na to nie wpadną
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 września 2019, 18:24
Fajnie jest byc w 8 klasie - powiedzialabym, gdyby rodzice mnie nie wyslali do szkoly jako pieciolatka, nie mialabym urodzin w wakacje, nie wygladalabym jak 9 latka. Ostatnio piatoklasistka sie spytala, jaka jestesmy klasa, a gdy jej odpowiedzialam, ze osma to mi walnela "Boze, kolejna, ktora zawyza sobie wiek, nara" i odeszla. Wciaz jednak fajnie jest byc wyzej intelektualnie od swoich kolegow z klasy, ktorzy nie tylko wygladaja na 9 latkow, jeszcze sie tak zachowuja.
Odpisz
8 września 2019, 11:16
Zawsze byliśmy w 1-3 dumni że jesteśmy w 2 klasie...
Odpisz
8 września 2019, 09:43
Jestem najstarszym rocznikiem
I cieszy mnie to uczucie że młodsze osoby z którymi się przyjaźnię są jakby fajniejsze dlatego że ktoś starszy je lubi XD
Odpisz
3 września 2019, 20:08
Ja najstarszym rocznikiem przed 18 rokiem życia pęde tylko raz, bo gdy zdawałem do 6 klasy, to pojawiły się siódme, a teraz kiedy jestem w ósmej w moim budynku są połączone klasy 7-8 i pierwsza liceum (za rok będzie druga, a za dwa lata trzecia)
Odpisz
8 września 2019, 09:35
@kazdan480: F mega
Odpisz
8 września 2019, 09:12
Jak szkłem do 6 miałem być tym najstarszym w szkole najwyższym najlepszym ale nie KU*WA CH*J REFORMA. Poczekam 2 lata, teraz zacząłem 8 klasę i zajebiscie jest być najstarszym
Odpisz
8 września 2019, 09:34
@Haha1234567: i co ma do tego szkło?
Odpisz
3 września 2019, 20:25
: (
Odpisz
3 września 2019, 19:58
ja teraz jestem najstarszym rocznikiem, fajnie bo najstarszy, źle bo GCSE trzeba będzie zdać
Odpisz
3 września 2019, 19:54
Szablon
Odpisz
3 września 2019, 19:55
Odpisz
3 września 2019, 19:45
Tak będzie za rok
Odpisz