Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Penysz_Vaper

5 września 2019, 18:20

Ti 1 semestr, klasa normalna, ziomkowie różni, jeden niepełnosprawny, ogólnie najlepsi ziomkowie, można się z nimi dogadać, niektórym poleciłem jeja i je przeglądają, jak dla mnie zwycięstwo absolutne, a nauczyciele wymiatają

Avatar Penysz_Vaper

10 listopada 2019, 01:08

@Penysz_Vaper: dobra jednak się myliłem

Avatar mamrek

10 lutego 2020, 22:34

@Penysz_Vaper: to było szybkie

Avatar Penysz_Vaper

10 lutego 2020, 23:14

@mamrek: tiaaaa, wracam do tego komentarza z nostalgią pierwszych dni w szkole

Avatar szymon200691

2 grudnia 2021, 16:36

@Penysz_Vaper: co się takiego stało

Avatar ultron64

17 kwietnia 2021, 22:55

Rel

Avatar darkness7473827373

22 kwietnia 2020, 22:19

Ktoś widział taką szkołę?

Avatar Szymsc333

6 września 2019, 08:42

To u mnie w szkole tak randomowo puszczają crazy frog

Avatar CzeresniakPl

10 września 2019, 06:42

@Szymsc333: i taką szkołę to ja rozumiem

Avatar Piket

6 września 2019, 08:34

Rozumiem że ta szkoła to w strefie 51?

Avatar qAzert

6 września 2019, 07:37

W sumie mam podobnie. Tyle że ja przerwach nikt nie puszcza muzyki. I to jest trochę dziwne.

Avatar MituDestroyer

5 września 2019, 22:00

U mnie puszczali i puszczają Braci Pie**olec xD

Avatar
Hamiro

5 września 2019, 21:25

U mnie puszczali Rokxi Kroxi Kręgiel z Wegiel i Just Dance. MAm ZjEbisTĄ SZkOłę

Avatar pmb1998

5 września 2019, 21:03

W sumie to właśnie spotkało mnie w liceum... po gimbazie to były piękne trzy lata.

Avatar Gandalf_Czarny

3 września 2019, 21:21

Też by tu pasował szablon z Thanosem mówiącym "Impossible"

Avatar
Konto usunięte

5 września 2019, 18:41

@Gandalf_Czarny: Raczej nie, puszczanie jakiejkolwiek muzyki na głośniku i zmuszanie innych do słuchania jej to brak kultury, ale odwołując się do treści szablonu pewnie rozumiesz co mam na myśli.

Avatar Ruski_Gandalf

5 września 2019, 19:29

@Gandalf_Czarny: cześć kuzynie

Avatar Gandalf_Czarny

5 września 2019, 20:32

Avatar EpicGruby1337

5 września 2019, 20:29

Ja tak mam a na Google ta szkoła ma 2.5 i wszycy mówią że tam jest patola

Avatar
Konto usunięte

5 września 2019, 19:44

W tym toku szkolnym może ja będe w radiowęźle

Avatar Matizkk

5 września 2019, 19:21

Czyli dokładnie moja sytuacja

Avatar laurenty_

5 września 2019, 18:41

Ogólnie ja mam zajebistego farta do szkół jak do tej pory, bo nawet taka typowa patologia (która jest i będzie wszędzie) jest względnie ogarnięta i da się rozmawiać praktycznie z każdym. Nie wiem jak to się dzieje ale naprawdę się cieszę że umiem to docenić i życzę takiego otoczenia każdemu z całego serca <-:

Avatar Dcktun

5 września 2019, 19:00

@laurenty_: same

Avatar
Konto usunięte

5 września 2019, 18:59

I wtedy się budzisz.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Były nóżki, nie ma nóżek

To się nie może nie udać

Phi!

Pozdrawiam świetliki

Trzeba brać osobną torbę

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka