Oby nie doszło do rękoczynów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 września 2019, 21:40
Popieram Korwina i nienawidzę lewactwa
I jak takie coś było na pierwszej lekcji to słyszałem ludzi głupich i tych bez poglądów oraz jakiegoś po-wca
Co mam z tym robić?
Odpisz
Edytowano - 11 września 2019, 22:16
@Daniello55: Bez poglądów najlepiej zostaw w spokoju. Tych głupich naucz a po-wca nakieruj na lepszą ścieżke
Odpisz
12 września 2019, 00:05
@Daniello55: Onie, zaczyna się XD
"Wszyscy głupi, tylko nie ja, bo mam lepsze poglądy"
Jeżeli nienawidzisz grupy ludzi, bo mają inne zdanie na dany temat, polecam jakiegoś lekarza
Odpisz
Edytowano - 12 września 2019, 17:05
@DameOfJustice: ludzi głupich i po-wców nie dałem do tej samej kategorii... polecam optyka:)
Odpisz
12 września 2019, 17:06
po-wca się nie da
Odpisz
11 września 2019, 16:53
I ten jeden dzieciak co popiera jakąś małą partie i tylko obserwuje walki Pis vs PO
Odpisz
11 września 2019, 16:04
Ja nie mam żadnych poglądów politycznych i dobrze mi się z tym żyje
Odpisz
11 września 2019, 16:03
Czy tylko moim zdaniem ta kobieta z mema wygląda jak Kulesza?
Odpisz
3 września 2019, 21:22
W mojej nie ma tego problemu, tzn. cała klasa to puści ludzie bez zainteresowań i nie mają żadnych poglądów a ich wiedza na temat polityki kończy się na nazwisku prezydenta.
Odpisz
3 września 2019, 21:24
@InfiniteTheJackal: u mnie krucjatą na ukraine
Odpisz
3 września 2019, 21:24
@InfiniteTheJackal: Niestety znam ten typ ludzi,ale mam nową klasę w tym roku (1 rok liceum)więc jak na razie nie wiem czy u nich też tak jest
Odpisz
3 września 2019, 21:38
@InfiniteTheJackal: moze po prostu nie chca prowadzic bezcelowych dyskusji o swoich pogladach politycznych?
Odpisz
3 września 2019, 21:43
@mlkla: tak samo tylko na technikum poszłem
Odpisz
3 września 2019, 21:50
@NwordPass: Nie, oni ich po prostu nie mają. Uwierz mi, siedze z nimi w jednej klasie kilka lat.
Odpisz
11 września 2019, 15:51
@InfiniteTheJackal: lepiej być laikiem i się nie odzywać, niż być żywym potwierdzeniem efektu Dunninga-Krugera
Odpisz
11 września 2019, 15:14
Ja, centrkonserwatysta patrzący na piorące się skrajne strony lewicy i prawicy.
Odpisz
11 września 2019, 10:41
Ja ogólnie mam zasade w domu czy w szkole, w tematy polityki się nie wpi***alam bo wtedy jest taka wojna że po niej nie ma co zbierać, a jeszcze jak stary z wujkiem zaczną dyskutować to ło panie!
Odpisz
11 września 2019, 10:39
Ktoś w the boys znalazł potencjał na memy nieźle
Odpisz
11 września 2019, 08:54
Cóż, nie mam wosu i siema
Odpisz
11 września 2019, 08:34
U mnie pisu nie uznają wszyscy więc nie mam się o co martwić
Odpisz
11 września 2019, 09:21
@SpokoLoko420: ekhm istnieja inne partie
Odpisz
11 września 2019, 10:07
ludzie w mojej klasie mają wyje**ne i dla nich jedyne partie to pis i "reszta" (albo po)
Odpisz
11 września 2019, 10:16
@SpokoLoko420: czyli są za po?
Odpisz
Edytowano - 11 września 2019, 10:33
tak, koalicją ogólnie
Odpisz
11 września 2019, 10:35
@SpokoLoko420: to jeszcze nic, nasza Pani od wosu byla za po i sie z tym nie kryla. Mowila: za Po to bylo dobrze ale przyszedl pis wszysko zniszczyl itp.
Odpisz
3 września 2019, 21:50
Komunistyczne ziomki:
Odpisz
3 września 2019, 21:39
Ja popierający PIS:
Odpisz
3 września 2019, 21:50
Odpisz
3 września 2019, 21:19
Zanosi sie na burzę
Odpisz
3 września 2019, 21:39
@awazan:
Odpisz
3 września 2019, 21:40
@awazan:
Odpisz
Edytowano - 3 września 2019, 21:31
Jeden mówi: KU*WAAAAAA PIS NAJLEPSZY JEST
Drugi mówi: TAKI CH*J BO PO
Trzeci mówi: KUKIZ JEST NAJLEPSZY PI**Y
A Czwarty mówi: NO KU*WYYYYYYYYYYYYYY KORWIN
a rozpoczęło się od dyskusji na temat bakuganów
Odpisz
3 września 2019, 21:26
Ja mam w podręczniku od WOSu na co drugiej stronie dudeła i bezpieczeństwo w sieci
Odpisz