Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Pozdrawiam świetliki
Były nóżki, nie ma nóżek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 sierpnia 2013, 20:54
***iście dorysowane krzesło xD
Odpisz
31 marca 2016, 07:51
@jacplac97: Racja XD
Odpisz
19 sierpnia 2013, 17:58
Przynajmniej jest szczera. Lepsze to niż jakieś ***enie o tym że może się coś zmieni i wygrasz w totka czy coś.
Odpisz
19 sierpnia 2013, 17:27
Dla faceta najważniejsza jest osobowość kobiety bo kto normalny mogł by być z zołzą tylko dla jej wyglądu!? Wiem wiem cycki też są ważne :D
Odpisz
19 sierpnia 2013, 12:21
długo sie niezastanawiania :)
Odpisz
Edytowano - 17 sierpnia 2013, 16:15
Większość dziewczyn leci tylko na pieniądze dla mnie ważne są OCZY *-*
Odpisz
Edytowano - 17 sierpnia 2013, 16:32
Masz rację
A dla mnie jest ważny całokształt nie tylko oczy
Odpisz
17 sierpnia 2013, 16:34
@slimak980: No dla każdego coś innego , ja chłopaka zauważam po oczach ... najlepiej zielone lub niebieskie mam słabość ;3
Odpisz
17 sierpnia 2013, 16:35
Ja mam słabość do brązowych
Ale oczy hm masz trochę racji bo oczy mogą powiedzieć dużo o kolesiu
Odpisz
17 sierpnia 2013, 16:37
@slimak980: no :3 ideał wysoki z zielonymi oczami
Odpisz
Edytowano - 17 sierpnia 2013, 16:40
Dla mnie nie za wysoki bo ja też nie jestem wysoka
Ale oczy brązowe u faceta hmmm :)
Odpisz
17 sierpnia 2013, 16:42
@slimak980: :) ja jestem wysoka więc wiesz niski koleś to nie zbyt dobre dobranie ;d
Odpisz
17 sierpnia 2013, 16:43
No tak
Tak samo u mnie ja niska a chłopak wysoki to jak ( flip i flap )
Odpisz
17 sierpnia 2013, 16:44
@slimak980: heh dokładnie ;d
Odpisz
17 sierpnia 2013, 16:44
A i twarz jak (pupa niemowlęcia ) to znaczy gładka
Odpisz
17 sierpnia 2013, 16:49
@slimak980: jak dla mnie może być lekki zarost , ale ! tylko na brodzie :3
Odpisz
17 sierpnia 2013, 16:50
Rozumiem każda ma inne kryteria co do faceta
U mnie muszą zadbane dłonie być ( a nie w smarach jakieś czy tym podobne )
Odpisz
17 sierpnia 2013, 16:53
@slimak980: dokładnie
Odpisz
17 sierpnia 2013, 16:56
Wyobraź sobie dziewczynę zadbaną a w sytułacji intymnej facet ma ręce ( umazane ) lub za paznokciami syf
Odpisz
17 sierpnia 2013, 16:57
@slimak980: noom makabra
Odpisz
Edytowano - 17 sierpnia 2013, 17:00
Makabra to delikatnie powiedziałaś
Odpisz
17 sierpnia 2013, 17:02
@slimak980: ponieważ jestem delikatna i nie ujmę tego po chamsku
Odpisz
17 sierpnia 2013, 17:04
Ok ok
Cóż ja by inaczej to powiedziała ale ok nie będę wulgarna
A do tego lekki zarost na klacie :) hm
Odpisz
17 sierpnia 2013, 17:06
@slimak980: haha popieram , jeśli chodzi o styl to skejt *-* lofciam
Odpisz
17 sierpnia 2013, 17:10
Nie kręcą mnie łyse klaty ( może że mąż mojej siostry ma łysą jak kolano )
Odpisz
17 sierpnia 2013, 17:12
@slimak980: może może ..
Odpisz
17 sierpnia 2013, 17:14
Jakoś mężczyźni z gołą klatą wydają mi się mało męscy
Odpisz
17 sierpnia 2013, 17:19
@slimak980: dla mnie to nie ważne
Odpisz
17 sierpnia 2013, 17:23
Ale tak patrząc na naszą rozmowę to zaraz chłopaki z tej strony zaczną mówić o swoich ideałach w kobietach
Odpisz
17 sierpnia 2013, 17:24
@slimak980: możliwe , chociaż może nie
Odpisz
17 sierpnia 2013, 17:26
Poczekaj okaże się
Stwierdzam że jesteś ok
Odpisz
17 sierpnia 2013, 17:30
@slimak980: dziękuje , też stwierdzam , że jestem ok ;d ale ty też
Odpisz
17 sierpnia 2013, 17:31
@slimak980: ja prd... ale rozmowa... od czego są priv?
Odpisz
17 sierpnia 2013, 17:34
@Frost_: co nie paść można ;D
Odpisz
17 sierpnia 2013, 17:38
@Frost_: Ale tak jakoś wyszło co się wkurzasz
Odpisz
17 sierpnia 2013, 17:38
No
Odpisz
17 sierpnia 2013, 17:39
A dziękuję dziękuję
Odpisz
18 sierpnia 2013, 13:43
@slimak980: ale czy ja się wkurzam?
Odpisz
18 sierpnia 2013, 14:01
a lubisz mocno niebieskie ps.mam takie
Odpisz
18 sierpnia 2013, 14:15
każde niebieskie są dobre *--*
Odpisz
18 sierpnia 2013, 20:34
to fajnie ;)
Odpisz
18 sierpnia 2013, 20:36
Taa ;)
Odpisz
18 sierpnia 2013, 23:32
a kolor wlosow?
Odpisz
18 sierpnia 2013, 23:34
brunet lub blondyn
Odpisz
19 sierpnia 2013, 09:21
Zrobiłyście największy spam jaki widziałem od dawna...
Odpisz
19 sierpnia 2013, 09:50
@Galex: no , trzeba sie tym radować ;D
Odpisz
19 sierpnia 2013, 09:58
Kłóćcie się na pw bo zawalacie tylko miejsce
a co do obrazka to prawda :)
Odpisz
19 sierpnia 2013, 11:06
@biskupdec: ale my się nie kłócimy omawiamy ideały ;D
Odpisz
19 sierpnia 2013, 11:19
No właśnie
Odpisz
19 sierpnia 2013, 11:20
@biskupdec: My się nie kłócimy
Coś ci się pomieszało w głowie
Odpisz
19 sierpnia 2013, 11:51
@slimak980: Nie tak , ostro !
Odpisz
19 sierpnia 2013, 11:57
Ostro hm nie wydaje mi się
Odpisz
19 sierpnia 2013, 11:24
Komentarze dwóch pań pod spodem: rzygam tęczą i miłością dla bliźnich.
Odpisz
17 sierpnia 2013, 15:35
To było do przewidzenia...
Odpisz
17 sierpnia 2013, 14:58
Pustaki...
Odpisz
17 sierpnia 2013, 13:20
;_;
Odpisz