Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Najbardziej realistyczny spośród modów
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To musiało być męczące
Były nóżki, nie ma nóżek
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 września 2019, 17:06
sieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Odpisz
9 września 2019, 17:26
@Macioslaw_: eeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Odpisz
10 września 2019, 17:28
@michaolekYT: manko ziomeczki
Odpisz
Edytowano - 10 września 2019, 17:36
dzisiaj moi znajomi zrobią trzymaj za przewody elektryczne mokrymi rękami jak najdluzej czelendż, a ten który wytrzyma najwięcej wygrywa 12 groszy i hot doga z orlenu
Odpisz
1 lipca 2022, 19:55
@Macioslaw_: kto wygrał?
Odpisz
Edytowano - 11 stycznia 2022, 20:11
Przykłady rakowych youtuberów: palion, wojan, GPlay, smileslow...
Odpisz
9 września 2019, 15:21
A teraz sobie pomyślta, takie rakowiska dobrze sobie prosperują ściągając dzieciarnie i plebs a te kanały wyżej oraz te które uczą, śmieszną i są naprawdę wartościowe dostają z pi**y demonetyzacje, copyright claimy i inne ograniczenia za bzdury.
I jak ku*wa YouTube ma normalnie funkcjonować ?
Odpisz
9 września 2019, 15:37
@Dexterek: nie zdziwie się jak powstanie jakąś konkurencja dla yt
Odpisz
9 września 2019, 15:39
@Domkri: Czekam na to od lat.
Dobrze by było gdyby zajął się tym Elon Musk.
Gość ma pieniądze, wpływy i zna się na socialach, wydaje mi się, że z jego dystansem i ekipą dobrze by zarządzał takim serwisem.
Odpisz
9 września 2019, 15:41
@Dexterek: w sumie... Genialny pomysł
Odpisz
9 września 2019, 15:57
@Dexterek: + dodatkowe pieniądze by wpadły, bo reklamy
Odpisz
9 września 2019, 16:03
@Domkri: jest DTube, jak na razie tak średnio chyba robi konkurencję
Odpisz
Edytowano - 9 września 2019, 16:08
@Ameron: Jeśli coś takiego jest to nie słyszałem nawet, najwidoczniej brakuje mu rozmachu i inwestycji, ale gdyby tak jak mówię - zajął by się tym jeden z najbardziej wpływowych ludzi, wydaje mi się że od razu byłoby lepiej.
A tak poza tym, przydałby się klon facebook'a bo aktualny to liberalne ścierwo, które handluje twoimi danymi oraz znacznie ograniczna wolność wypowiedzi i ogół poglądów stycznych z konserwatywnymi poraz prawicowymi.
Odpisz
9 września 2019, 16:16
@Dexterek: jest kilka alternatyw dla Facebooka, niezbyt jednak popularne w Polsce, np:
Odpisz
9 września 2019, 16:21
@Ameron: Ostatnia rzecz jaką bym zrobił to zarejestrował swój profil na stronie rosyjskiego pochodzenia.
Odpisz
9 września 2019, 16:25
@Dexterek: szczerze? Nie ważne skąd jest, wszędzie cię mogą inwigilować.
Odpisz
9 września 2019, 16:29
@Ameron: Dlatego jest niewiele osób i państw którym bym zaufał w tej sprawie.
Odpisz
18 czerwca 2021, 17:41
@Dexterek: a szczególnie Polsce
Odpisz
9 września 2019, 17:27
Albo coś takiego
Odpisz
9 września 2019, 17:29
@michaolekYT: albo coś bardziej polskiego (choć wciąż rakowego)
Odpisz
9 września 2019, 17:32
@michaolekYT: albo poprostu karta na czasie sekcja muzyka lub gry
Odpisz
21 grudnia 2019, 18:30
@michaolekYT: widzę Plainrock124
Odpisz
21 grudnia 2019, 19:28
@Rollecoster0: tak
Odpisz
22 grudnia 2019, 00:04
@michaolekYT: lubie oglądać jego filmy
Odpisz
16 września 2019, 20:09
Jest jeszcze niekryty krytyk. Od 10 lat jedyne co się w nim zmieniło to fryzura, styl ubioru i dodał jedną nową serię.
Odpisz
9 września 2019, 15:42
Ten szablon ma jakieś kilka lat
Odpisz
4 września 2019, 21:57
No i standardzik, połowa filmu zawalona reklamami
Odpisz
4 września 2019, 21:57
@kacper216: ryb?
Odpisz
9 września 2019, 15:16
@kacper216: FOOTBALL MANAGER 2019
Odpisz
9 września 2019, 15:15
Jesli chcesz sie wybic na YT trraz to 1.robisz trap i drzesz pi**e na AT 2. nagrywasz gowno typu friz co przyciąga uwage dzieci (musisz byc odporny na hejt)
Odpisz
5 września 2019, 18:12
A jak poznać rakowy content bo nwm i mnie to zastanawia
Odpisz
Edytowano - 9 września 2019, 14:42
Nie jest trudno. Generalnie jeśli w miniaturce masz kółka i strzałki a tytuł jest napisany caps lockiem to rak
Odpisz
9 września 2019, 14:57
po prostu to co jest na karcie na czasie
Odpisz
9 września 2019, 15:15
Karta na Czasie Master Race
Odpisz
4 września 2019, 21:46
normalnemu jutuberowi za bardzo nie spada ogladalność
Odpisz
4 września 2019, 21:47
Jak utrzyma poziom kultury to nie spada, gorzej stało się z Unboxallem, kiedyś był spoko a teraz już jest Pi***nym rakiem
Odpisz
4 września 2019, 21:49
@NightShadePL: +1, jak dla mnie mógł nie pokazywać twarzy
Odpisz
4 września 2019, 21:56
@NightShadePL: Jest rakiem z własnej winy. Najpierw robił to powiedzmy "z pasji" ale kiedy pojawiła się możliwość zarobku to uległ pokusie. A że youtube nie płaciłby mu za kontent w starym stylu bo jest za mało "famili frendli" to musiał to ugrzecznić. A w tym przypadku to nie mogło wyjść dobrze.
Odpisz
Edytowano - 4 września 2019, 22:02
Niektórzy mają ucinane zasięgi
Odpisz
Edytowano - 5 września 2019, 23:43
@NightShadePL: od kiedy pokazał twarz przestałem go w ogóle oglądać. Paczki od widzów to była fajna seria a teraz to każdy youtuber taki sam. Tylko Challenge. YouTube z moich młodych czasów od 2006 do 2013 był najlepszy (młodych czasów czyli od kiedy pierwszy raz wbiłem na YT, nie mam 13 lat)
Odpisz
9 września 2019, 15:02
@FrytekYT: Teraz też jest sporo fajnych kanałów, lepszych niż dawniej. Ale ja bardziej idę w kanały typu nauka/rysowanie i inne takie/film i animacja (np receznje)
Wcześniej było mniej dobrej jakości tego typu kanałów
Odpisz
4 września 2019, 21:52
Jak dostać darmowe fałdolce!!11!!1 Szok!😱😱 Działa tylko o 3 w nocy po podaniu kodu z karty rodziców!! To nie jest scam!! 😱😱😱
A tu macie dowód!
https://youtu.be/dQw4w9WgXcQ
Odpisz
4 września 2019, 22:00
@maze505pl: wiedziałem co mnie czeka ale i tak to zrobiłem. Dziwna ze mnie osoba
Odpisz
4 września 2019, 22:09
That's how bait works
Odpisz
9 września 2019, 14:02
@maze505pl: zawsze wiem co to jest przez "XcQ" na końcu URL
Odpisz
9 września 2019, 14:40
@maze505pl: Spodziewałem się tego filmu
Odpisz
Edytowano - 4 września 2019, 21:58
Obaj dostosowują swój content do widza.
Najnormalniejszy (albo po prostu mój ulubiony) typ Youtubera to ten, który robi swoje materiały pod siebie, a nie pod kogokolwiek innego
Odpisz
4 września 2019, 21:52
było, mam dowód
https://memy.jeja.pl/539394,tak-to-wyglada.html
Odpisz
4 września 2019, 21:52
@Lani10201: to jest poprawione
Odpisz
4 września 2019, 21:58
Czej, czy on dał linkacza do poczekalni?
Odpisz
4 września 2019, 22:20
@PoProstuWojtek: tak
Odpisz
4 września 2019, 23:17
Profesionalny_zjeb.exe
Odpisz
4 września 2019, 23:49
zwracam honor, jestem debilem i nie zobaczyłem tytułu
Odpisz
11 stycznia 2022, 20:24
@Lani10201: ja ci osobiście wybaczam i wręczam to:
Odpisz