Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Młodzi gniewni
Tymi się chodzi
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 września 2019, 16:21
7 to moja ulubiona cyfra i zawsze z respektem piszę ją w taki sposób
Odpisz
29 listopada 2019, 19:28
@Yoda_MLG: To dlaczego napisałeś 7
Odpisz
29 listopada 2019, 19:49
@Skerov: co
Odpisz
29 listopada 2019, 20:03
@Yoda_MLG: Bez kreski
Odpisz
29 listopada 2019, 20:10
@Skerov: bo nie umiem w 7 na telefonie
Odpisz
6 września 2019, 14:54
U mnie w szkole mówią że ta siódemka na górze nie jest poprawną siódemka i nie można tak pisać
Odpisz
6 września 2019, 15:13
@ten_koles: mi pani od matematyki mówiła że w złej kolejności kresek piszę 4 chociaż w obydwu kolejnościach efekt końcowy był taki sam
Odpisz
9 października 2019, 19:09
Facepalm
Odpisz
10 października 2019, 07:47
zupełnie jak u mnie z piątką. Pani robiła afery, że piszę całą od razu, a nie dół, a potem górę.
Odpisz
12 listopada 2019, 18:37
@Grzechoooo: kto do choroby pisze piątkę od dołu
Odpisz
12 listopada 2019, 20:56
W sensie ten "daszek" podobno ma się pisać na końcu. Co z tego, że to piekielnie niepraktyczne...
Odpisz
14 listopada 2019, 18:43
@Grzechoooo: bzdura
Odpisz
14 listopada 2019, 22:19
Też tak uważam. Ale, niestety, moja wychowawczyni w klasach 1-3 tak nie uważała.
Odpisz
9 października 2019, 19:29
Ja piszę 7 podobnie do 1 i kreska je rozróżnia więc...
Odpisz
9 października 2019, 18:58
Ja pisze bez kreski i mi z tym dobrze
Odpisz
9 października 2019, 18:49
I'm a prestige lord
Odpisz
9 października 2019, 18:46
Może bd szablonem dla jakiegoś mema
Odpisz
6 września 2019, 17:10
zawsze
Odpisz
6 września 2019, 15:15
Czyli na dzikusów ( to na górze ) i na ludzi cywilizowanych ( to na dole ).
Odpisz