Liczą się tylko pieniążki
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
To musiało być męczące
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Pilne
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 listopada 2020, 09:23
Moja też ma tarcze i jest zajebiscie. W prawdzie nauki jest dużo ale nauczyciele przynajmniej nie trakują nas jak gówno i można się z nimi dogadać.
Odpisz
6 września 2019, 15:39
Moja szkoła ma ta złota tarcze i jest tyle nauki, że wytrzymać nie idzie
Odpisz
6 września 2019, 17:09
@Kahol05: Moje technikum ma złotą tarczę, a i tak przez całe się opi***alałem
Odpisz
29 listopada 2019, 07:51
@Kahol05: moja podstawówka miała a są tam same patusy , debile i ludzie co są w 7 klasie a powinni być 🅱️urwa w ochapie albo średniej
Odpisz
24 września 2019, 20:30
Chodzę do #13 w randze lo w Wwie i powiem, że generalnie każdy tam ma wyje**ne na ilość nauki, ponieważ ludzie poszli do wysokich szkół właśnie się uczyć i nikomu nie przeszkadza 3+ h nauki dziennie
Odpisz
7 września 2019, 11:40
Ku*waaa, jakieś typki mieszkają w centrum a i tak idą do takich szkół, a ja po prostu miałem same językowe lub patologiczne w okolicy .-.
Odpisz
24 września 2019, 18:25
ja też, więc muszę wstawać o 5:15 żeby zdążyć do mojej szkoły( z taką plakietką)
Odpisz
24 września 2019, 17:29
Elektronik Sosnowiec
Głosujcie na Bastusia
Odpisz
24 września 2019, 16:58
Szkoły takie są.
Odpisz
6 września 2019, 15:44
Pamiętam jak wszyscy chcieli iść do najlepszej szkoły, a teraz się cieszę, że nie poszedłem do ,,najlepszej" szkoły w okolicy
Odpisz
6 września 2019, 17:11
a czemuż to?
Odpisz
Edytowano - 6 września 2019, 17:14
@AurelionSol: chcesz zadać pytanie czemu wszyscy chcieli iść do ,,najlepszej"szkoły, czy dlaczego się cieszę ,że tam nie poszedłem?
Odpisz
6 września 2019, 17:42
raczej czemu nie poszedłeś
Odpisz
6 września 2019, 17:46
@Lisielek_Kisielek: wolałem inny kierunek, który był w innej szkole
Odpisz
6 września 2019, 18:19
ja sie ciesze ze nie dostalem sie do najlepszych tylko do średniaka bo i tak wiecej sie ucze sam
Odpisz
6 września 2019, 19:52
@Denom: ja tak samo.
Odpisz
6 września 2019, 17:50
Kiedy w twojej szkole ogólnie patologia, ale dostałeś naklejkę "Szkoła bez przemocy", więc nie musisz się martwić
Odpisz
6 września 2019, 15:53
Wszyscy: nIE iDź Do gImBaZY bO tAM jESt cHOleRniE tRUdnO
Gimbaza: normalny poziom
Zawodówka: 2 lata w tyle
Odpisz
6 września 2019, 15:36
Relatable.
Odpisz