Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MsCrazyAlex

13 listopada 2020, 09:23

Moja też ma tarcze i jest zajebiscie. W prawdzie nauki jest dużo ale nauczyciele przynajmniej nie trakują nas jak gówno i można się z nimi dogadać.

Avatar Kahol05

6 września 2019, 15:39

Moja szkoła ma ta złota tarcze i jest tyle nauki, że wytrzymać nie idzie

Avatar The_Dark_Side_of_The_Moon

6 września 2019, 17:09

@Kahol05: Moje technikum ma złotą tarczę, a i tak przez całe się opi***alałem

Avatar KubiXator

29 listopada 2019, 07:51

@Kahol05: moja podstawówka miała a są tam same patusy , debile i ludzie co są w 7 klasie a powinni być 🅱️urwa w ochapie albo średniej

Avatar Graids

24 września 2019, 20:30

Chodzę do #13 w randze lo w Wwie i powiem, że generalnie każdy tam ma wyje**ne na ilość nauki, ponieważ ludzie poszli do wysokich szkół właśnie się uczyć i nikomu nie przeszkadza 3+ h nauki dziennie

Avatar
Konto usunięte

7 września 2019, 11:40

Ku*waaa, jakieś typki mieszkają w centrum a i tak idą do takich szkół, a ja po prostu miałem same językowe lub patologiczne w okolicy .-.

Avatar krypton22

24 września 2019, 18:25

ja też, więc muszę wstawać o 5:15 żeby zdążyć do mojej szkoły( z taką plakietką)

Avatar nimo2001

24 września 2019, 17:29

Elektronik Sosnowiec
Głosujcie na Bastusia

Avatar MajnkraftAlusiek

24 września 2019, 16:58

Szkoły takie są.

Avatar
Konto usunięte

6 września 2019, 15:44

Pamiętam jak wszyscy chcieli iść do najlepszej szkoły, a teraz się cieszę, że nie poszedłem do ,,najlepszej" szkoły w okolicy

Avatar AurelionSol

6 września 2019, 17:11

a czemuż to?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 6 września 2019, 17:14

@AurelionSol: chcesz zadać pytanie czemu wszyscy chcieli iść do ,,najlepszej"szkoły, czy dlaczego się cieszę ,że tam nie poszedłem?

Avatar Lisielek_Kisielek

6 września 2019, 17:42

raczej czemu nie poszedłeś

Avatar
Konto usunięte

6 września 2019, 17:46

@Lisielek_Kisielek: wolałem inny kierunek, który był w innej szkole

Avatar Denom

6 września 2019, 18:19

ja sie ciesze ze nie dostalem sie do najlepszych tylko do średniaka bo i tak wiecej sie ucze sam

Avatar Sapiens

6 września 2019, 19:52

@Denom: ja tak samo.

Avatar Kurteusz

6 września 2019, 17:50

Kiedy w twojej szkole ogólnie patologia, ale dostałeś naklejkę "Szkoła bez przemocy", więc nie musisz się martwić

Avatar Lizbett570

6 września 2019, 15:53

Wszyscy: nIE iDź Do gImBaZY bO tAM jESt cHOleRniE tRUdnO

Gimbaza: normalny poziom
Zawodówka: 2 lata w tyle

Avatar zx2001

6 września 2019, 15:36

Relatable.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przerwa na herbatkę

To musiało być męczące

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Pilne

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka