memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
6 września 2019, 16:17
Niemiecki jest zje**ny Hiszpan lepszy Change my mind
Odpisz
6 września 2019, 16:18
Nie miałem żadnego z tych języków ale wolę Hiszpana
6 września 2019, 16:20
niemiecki jest dobrym wyborem, jeśli nie możesz mieć hiszpańskiego
Edytowano - 30 września 2019, 21:33
+1, hiszpański umiem niewiele gorzej niż angielski po 3 latach nauki na własną rękę, a niemieckiego więcej się nauczyłem czytając biografie nazistów i grając w strategie niż przez 2 lata nauki.
1 października 2019, 00:05
Mam niemiecki od 1 klasy podstawowki i uwazam ze nie jest taki zly w sensie imo hiszpanski lepiej brzmi aczkolwiek niemiecki tez nie jest najgorszy
30 września 2019, 21:53
Bążur
30 września 2019, 21:46
ja mam Rosyjski
30 września 2019, 21:11
Ach scheisse, heer wir kammen agin.
30 września 2019, 21:08
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież6 września 2019, 16:17
Niemiecki jest zje**ny
Hiszpan lepszy
Change my mind
Odpisz
6 września 2019, 16:18
Nie miałem żadnego z tych języków ale wolę Hiszpana
Odpisz
6 września 2019, 16:20
niemiecki jest dobrym wyborem, jeśli nie możesz mieć hiszpańskiego
Odpisz
Edytowano - 30 września 2019, 21:33
+1, hiszpański umiem niewiele gorzej niż angielski po 3 latach nauki na własną rękę, a niemieckiego więcej się nauczyłem czytając biografie nazistów i grając w strategie niż przez 2 lata nauki.
Odpisz
1 października 2019, 00:05
Mam niemiecki od 1 klasy podstawowki i uwazam ze nie jest taki zly w sensie imo hiszpanski lepiej brzmi aczkolwiek niemiecki tez nie jest najgorszy
Odpisz
30 września 2019, 21:53
Bążur
Odpisz
30 września 2019, 21:46
ja mam Rosyjski
Odpisz
30 września 2019, 21:11
Ach scheisse, heer wir kammen agin.
Odpisz
30 września 2019, 21:08
Odpisz