Smutno mi przez to czasem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Drewniany kominek
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To się nie może nie udać
Przyszłość jest piękna
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 września 2019, 22:03
Ja ostatnio nie mogę wyrzucić z myśli tego co powiedziałem z jakiś rok temu i odechciało mi się przez to żyć
Odpisz
6 września 2019, 22:03
@NwordPass: A co powiedziałeś jakiś rok temu?
Odpisz
6 września 2019, 22:06
@MeliPL: Zapytałem o ochraniacze w klubie sztuk walki do którego chodzę i miałem zwiechę, a fobia społeczna zrobiła swoje
Odpisz
6 września 2019, 22:17
@NwordPass: Najlepsze jest to, że koleś najprawdopodobniej tego nawet nie zauważył, a ja i tak mam ochotę umrzeć przez taką pierdołe
Odpisz
6 września 2019, 22:18
@NwordPass: No to po co się przejmować, zapomnij o tym
Odpisz
6 września 2019, 22:25
@MeliPL: Ale chodzi o to, że nie potrafię. Nie ważne jak się staram to mój mózg mi to cały czas przypomina w ostatnich dniach i nie daje zapomnieć
Odpisz
9 października 2019, 15:14
@NwordPass: Ale co jest w tym złego w ogóle?
Odpisz
10 października 2019, 11:58
@Patrgos: Że wyszedłem na debila czy coś. Często samo pokazywanie się publiczne nawet jak nic nie zrobię źle nie daje mi spokoju z jakiegoś powodu
Odpisz
9 października 2019, 15:59
Odpisz
9 października 2019, 15:29
To nie prawda. Ja na przykład nie wiem kim jesteś i mam na Ciebie wyjeb*ne.
Nie no żarcik taki.
Odpisz
6 września 2019, 22:04
podzielisz się szablonem?
Odpisz
6 września 2019, 22:04
jedyny jaki mam
Odpisz
6 września 2019, 22:05
lepszy rydz niż nic
Odpisz
9 października 2019, 15:29
proszę
Odpisz
9 października 2019, 15:22
Odpisz
6 września 2019, 22:02
nie lubie memów przedstawiających fakty, małośmieszne są
Odpisz
9 października 2019, 15:18
@Grandsoniusz: Widocznie nie jesteś jeszcze na tym poziomie, by zagłuszyć depresję memami
Odpisz
9 października 2019, 15:17
Gorsze od tego ze wszyscy cie nienawidza jest ,,Wszyscy cie mają w dupie" tzn wszyscy cie ignoruja tzn jestes nie wazny dla wszystkich. Jesli wszyscy cie nienawidza to znaczy ze zmierzasz w jakims kierunku byc moze przeciwnym od wszystkich i dlatego cie nie nawidza (albo po prostu jestes wku*wiajacym debilem)
Natomiast jesli wszyscy maja cie gdzies to najprawdopodobniej znaczy ze jestes nie zauwazalny a to moze znaczyc ze jestes nikim dla wszystkich dookola bo sie nie wyrozniasz.
Odpisz
6 września 2019, 22:25
Welp,ja mam coś takiego że boję się co inni powiedzągdy ja cokolwiek powiem i zawszę się zastanawiam co powiedzieć.
Odpisz
6 września 2019, 22:06
aldny kofek
Odpisz
6 września 2019, 22:09
wygadla na szczęśliwego to jest najwazniejsze
Odpisz
6 września 2019, 22:05
rel
Odpisz