Tylko taka muzykę respektuję do jazdy na rowerze
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Totalnie
Papierowa szkoła posting
Były nóżki, nie ma nóżek
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Typowy NPC
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 września 2019, 14:20
kocham country
Odpisz
7 września 2019, 14:23
@stefus: Ja również
Odpisz
20 lutego 2025, 07:55
@stefus: rel
Odpisz
10 czerwca 2025, 17:33
@Drag_on: Whiskey River take my miiiiiiiiiiiiinnnnd
Odpisz
15 września 2019, 11:34
A jakby zapętlona czołówka Ojca Browna
Odpisz
15 lutego 2020, 21:29
Ojciec Brown to taki lepszy Ojciec Mateusz, to prawda
Odpisz
16 września 2019, 00:06
Ja nie słucham - słuch to dla mnie zbyt ważny zmysł podczas jazdy rowerem, zwłaszcza w pustej okolicy można zawczasu usłyszeć samochód z dowolnej strony by nie być zaskoczonym.
Lusterko pomaga, jednak polecam by samochody były słyszalne w trakcie jazdy
Odpisz
13 września 2019, 09:43
Ja słucham hardbassa. Хардбасс 4 life
Odpisz
13 września 2019, 09:47
@Makos305: ah I see you're a man of culture as well
Odpisz
13 września 2019, 21:15
@Maly_modelarz15: Jestem, ale nie używajmy języka szpiegów z zachodu
Odpisz
13 września 2019, 21:22
@Makos305: rozumiem
Odpisz
13 września 2019, 17:35
Daft Punk i jazda na rowerze głównie Robot Rock
Odpisz
13 września 2019, 15:10
STUDIO Y A Y O
Odpisz
13 września 2019, 14:29
Podczas jazdy na rowerze słuchanie old town road
Odpisz
13 września 2019, 21:38
@bignigga: Jeśli oryginał to ok, jak remiks to się zabij.
Odpisz
13 września 2019, 23:51
@Makos305: remiksy są meh
No chyba że z Billy Ray Cyrus to ok
Odpisz
14 września 2019, 09:04
@bignigga: ok
Odpisz
7 września 2019, 13:29
Ja kiedyś: słucham tylko normalnej muzyki czyli nie remixy itp.
Ja teraz: ch*j ku*wa nightcore i remixy
Odpisz
7 września 2019, 13:45
@ten_koles: nightcore to chyba najgorsze co może być, gorsze od disco polo
Odpisz
7 września 2019, 13:51
wiem ale właśnie nie wiem co się ze mną stało wcześniej miałem tylko rock a teraz to
Odpisz
7 września 2019, 14:02
@ten_koles: Czemu uważasz remixy za złe?
Odpisz
7 września 2019, 14:05
kiedyś uważałem że to nie jest prawdziwa muzyka a teraz gdybym mógł słuchał bym tylko nightcora i remixów
Odpisz
7 września 2019, 14:09
@ten_koles: Ja kiedyś też słuchałem nightcore (chyba 4 lata temu przestałem) i ulubioną było ,,MEG&DIA Monster" (remix oczywiście)
Odpisz
7 września 2019, 14:15
@ten_koles: Ja mam na odwrót.
W gimnazjum na okrągło słuchałem tylko i wyłącznie jakichś utworów elektronicznych typu EDM, house, dubstep (chociaż i tak niewiele i bardzo rzadko, bo większość dubstepów to dziwne są strasznie), a teraz to tylko muzyka klasyczna, trochę jazzu, jakieś małe utworki na pianinie i od czasu do czasu jakiś lekki rock i post rock (też rzadko i mało, bo większość tego gatunku też jest jakaś dziwna i nieharmoniczna) i jak sobie patrzę, czego ja kiedyś słuchałem, to łapię się za głowę, bo teraz dla mnie to brzmi jak zwykła głupawa "łupanka" albo elektroniczne rycie bani i kompletnie nie mogę tego słuchać, bo łeb mnie zaczyna wręcz boleć od tego po jakimś czasie.
Tak sobie myślę, że chyba po prostu dojrzałem "muzycznie" do tych wyższych utworów, a wtedy byłem zwyczajnie głupim dzieciakiem z gimbazy.
Odpisz
7 września 2019, 14:22
ja ogółem nie lubię dubstepu i innych techno muzyki sam musze przeczyścić playlistę z ok 10 piosenek tego typu
Odpisz
Edytowano - 7 września 2019, 14:25
@ten_koles: No teraz właśnie też tego nie znoszę, ale zostawiłem sobie to wszystko z sentymentu.
Tak, żeby sobie czasem powspominać.
Odpisz
7 września 2019, 16:45
tak szczerze wam powiem, nie znoszę nightcore bo ch*j ku*wa przyspieszę piosenkę i jestem zajebisty, ale tak naprawdę kiedy jeszcze nie wiedziałem co to jest, wyświetliło mi się i dzięki temu poznałem Hollywood Undead i Thousands Foot Krutch czyli zespołu które są naprawdę jednymi z najlepszych w swoich gatunkach
Odpisz
7 września 2019, 16:50
ja kiedyś też tak myślałem ale jak kolega polecił mi s3rl albo wykonawcę nightcore to zmieniłem nastawienie
Odpisz
13 września 2019, 09:43
@ten_koles: Hentai?
Odpisz
13 września 2019, 09:44
@Makos305: tak
Odpisz
13 września 2019, 09:46
@ten_koles: ta piosenka jest przykra w pewnym sensie
Odpisz
13 września 2019, 09:49
no tak właśnie dziś niestety wygląda większość nightcore. Przyśpieszone, high-pitched i gotowe. Ja się zainteresowałem nightcorem słuchając wczesne kawałki scootera.
Odpisz
13 września 2019, 13:33
@ten_koles: mnie to generalnie nightcore nigdy nie przypadał do gustu bo wolałem bardziej oryginał od takiego tworu, ale widząc twój komentarz postanowiłem dać szansę i posłuchać, kilka godzinek i znalazłem już parę perełek... dzięki ;)
Odpisz
13 września 2019, 13:40
@marianx12: nie ma za co ja też kiedyś nie lubiłem tego rodzaju muzyki i kolega przedstawił mi s3rl i teraz słucham szczególnie nightcore
Odpisz
13 września 2019, 12:41
Ja lubię Queen beatels i różne metalowe zespoły
Odpisz
7 września 2019, 16:59
gdzieś trzeba wstawić słuchanie zapętlonego "bicycle race" Queen
Odpisz
Edytowano - 7 września 2019, 14:07
Kiedyś byłem poje**ny słuchałem jednocześnie dubstep, Nightcore i smutne piosenki typu pop
Teraz słucham dużo gatunków. Lubie stare piosenki, rap, trap, hip hop, pop itd
Ale nie mam określonych ulubionych gatunków
Odpisz
7 września 2019, 13:34
Genialne
Że nigdy na to nie wpadłem...
Odpisz