Chcę przeczytać książkę fantasy na podstawie tej historii
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To bilet w jedną stronę skarbie
Typowy NPC
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Taktycznie
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 marca 2021, 11:55
Jak by to zrobili ludzie w starożytności: We can make religion out of this!
Odpisz
Edytowano - 7 września 2019, 15:13
no tak własnie wygląda obraz europy kreowany przez konserwatywne media
Odpisz
7 września 2019, 19:23
@xXkuba22Xx: Konserwatywne media popierają Brexit i potępiają 500+.
Odpisz
9 września 2019, 22:56
@xXkuba22Xx: Europa jest rozje**na. Widać to w mediach jak i na żywo jak się tam pojedzie.
Odpisz
9 września 2019, 23:21
gówno prawda :) jakoś mam rodzinę w szwecji i nie narzekają wcale na atakujących ich z każdej strony uchodźców i homoseksualistów. w krajach z liberalną polityką narkotykową takich jak Holandia jest dużo mniejszy odsetek osób uzależnionych niż w krajach z bardziej rygorystyczną polityką. Jedynie zamieszki we francji w ostatnich miesiącach były faktycznym problemem, co nie zmienia faktu, że i tak poziom życia jest tam wyższy niż w Polsce.
Odpisz
10 września 2019, 07:17
@xXkuba22Xx: Byłem w innych krajach Europy i nic mnie nie przekona, bo widziałem wszystko na własne oczy.
Odpisz
10 września 2019, 08:50
@xXkuba22Xx: dowód anegdotyczny, nie podważa faktów.
Odpisz
10 września 2019, 12:05
też tam byłem i poza Belgią nie jest źle
Odpisz
Edytowano - 10 września 2019, 12:21
@Frutti56: Jeśli mamy mówić dowody anegdotyczne, to równie dobrze mogę powiedzieć, jak znajomy mojego taty jechał sobie w Niemczech i grupa imigrantów blokowała przejazd no to na nich trąbnął. A oni w odpowiedzi rzucili mu cegłą i urwali lusterko. Obok stał policjant i jak facet mu mówi: "nie zrobi nic pan?" To on na to "trzeba było nie trąbić".
Czy to znaczy, że w całych Niemczech tak jest? Nie. Tak samo, jak Wasze przykłady nie oznaczają, że tak w ogóle nie ma.
Odpisz
10 września 2019, 15:11
@Baturaj: trzeby by zasięgnąć po jakieś statystyki żeby stwierdzić czy europa jest "rozje**na"
Odpisz
10 września 2019, 16:55
@xXkuba22Xx: No właśnie.
Odpisz
9 września 2019, 22:21
sam prezes zrobił fikołka
Odpisz
Edytowano - 9 września 2019, 22:16
Jakbym znowu włączył TVP.
Odpisz
9 września 2019, 21:57
Dawajcie więcej tego, to jest super
Odpisz
7 września 2019, 16:49
Odpisz
7 września 2019, 16:16
Jebłem przy holenderskich narkomanach
Odpisz
7 września 2019, 15:47
Odpisz
7 września 2019, 15:09
Wzruszająca historia
Odpisz