To chyba ten język, co nie?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Jakby trochę nie fair
Trzeba brać osobną torbę
Totalnie
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 października 2019, 14:44
Sajonara najlepsze
Odpisz
8 października 2019, 14:00
Pardąsik
Odpisz
7 września 2019, 20:26
Jak raz byłem w Wenecji, to w restauracji jakiś kelner powiedział coś jakby bądziorno (dowiedziałem się, że to znaczy ,,dzień dobry") to moje ostatnie 5 komórek również próbowało się popisać, ale jedyne co zdołałem powiedzieć to ,,bążur"
Odpisz
7 września 2019, 22:37
@kazdan480: Jak dobrze pamiętam to piszę się "Bon giorno"
Odpisz
8 września 2019, 10:23
@Kto_Inny: prawie
Odpisz
7 września 2019, 21:52
bOn ApEtIt
Odpisz
7 września 2019, 20:22
Na co Ci ta fajna loszka odpowiada
Odpisz