Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Barszcz_Czerwony

10 września 2019, 19:47

Mlaekovita które tak naprawdę jest największą polską mleczarnią:

Avatar AgroAdi14

10 września 2019, 20:52

@Barszcz_Czerwony: najbardziej zreklamowaną

Avatar Myszkapl

21 września 2019, 14:08

@AgroAdi14: O największym obrocie.
Piątnica jest na piątym miejscu za Mlekpolem, Danone i Łowiczem

Co ciekawe Zott, Hochland i Bakoma są niżej

Avatar olions5

30 września 2019, 22:44

@Myszkapl: tak właściwie z tego co słyszałem, zaznaczam "słyszałem" to w rzeczywistości mlekpol ma większy obrót pieniędzy niż mlekovita, ale że tak powiem na papierze mlekovita ma większy, bo sztucznie nadrabiają, z tego co mi wiadodmo, jak to bywa w wiekszych mleczarniach, tak i tutaj ma ona kilka oddziałów i w jakiś sposób manewrują pieniędzmi żeby obrót był większy, nie wiem dokładnie jak to działa, a ta informacja też nie jest na 100% pewna a raczej tak na 80%.

Avatar
ddawdad

10 września 2019, 17:43

Z Piątnicy, no bo skąd?

Avatar
niemamnietu

10 września 2019, 18:55

Z Krasnegostawu

Avatar Maks221

30 września 2019, 17:26

Avatar Kto_Inny

21 września 2019, 22:55

Polecam jogurty z Jasienicy

Avatar SebbRollins

21 września 2019, 19:41

Niedaleko jest Krasnystaw, więc w serduszku Krasnystaw

Avatar Rakiczan

21 września 2019, 13:26

Włoszczowa jest smaczniejsza z pomidorami i mlekiem a jak piątnica to tylko z dodatkowym białkiem

Avatar ten_koles

10 września 2019, 17:41

Kiedy ktoś powie że Krasnystaw jest lepszy

Avatar Marubir

21 września 2019, 10:17

@ten_koles: no bo jest

Avatar
Sourcream

21 września 2019, 09:20

Tylko serki z Rolmlecza

Avatar gobo333

21 września 2019, 09:19

A jak już przy temacie serków, to wpiszcie "serek mnicha" w google grafika

Avatar
Konto usunięte

21 września 2019, 08:42

Masnystaw

Avatar PaniDama

Edytowano - 21 września 2019, 08:36

Oczywiście serek robiony ze stupek.

Avatar krychciu8522

21 września 2019, 08:10

Only Krasnystaw mamy jeszcze zajebiste serki wiśniowe a burwa jakie smaki pitnych panie

Avatar wiktormm

10 września 2019, 20:27

W piątnicy jest zajebista strzelnica, polecam.

Avatar
Konto usunięte

10 września 2019, 18:27

Z piątnicy też dobre są jogurty

Avatar Erundain

10 września 2019, 17:44

Jestem z Lubelszczyzny, więc patriotycznie stwierdzę, że Krasnystaw górą

Avatar ten_koles

10 września 2019, 17:44

Avatar
LastCloneTrooper

10 września 2019, 17:45

@Erundain: Krasnystaw górą!

Avatar Grandsoniusz

10 września 2019, 17:41

PIĄTNICA UUA UUA
JE**Ć KRASNYSTAW UAU UAU

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar marucha
Dodane przez: marucha

No to posłuchane

Tymi się chodzi

Najbardziej realistyczny spośród modów

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka