Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
No to posłuchane
Tymi się chodzi
Najbardziej realistyczny spośród modów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 września 2019, 19:47
Mlaekovita które tak naprawdę jest największą polską mleczarnią:
Odpisz
10 września 2019, 20:52
@Barszcz_Czerwony: najbardziej zreklamowaną
Odpisz
21 września 2019, 14:08
@AgroAdi14: O największym obrocie.
Piątnica jest na piątym miejscu za Mlekpolem, Danone i Łowiczem
Co ciekawe Zott, Hochland i Bakoma są niżej
Odpisz
30 września 2019, 22:44
@Myszkapl: tak właściwie z tego co słyszałem, zaznaczam "słyszałem" to w rzeczywistości mlekpol ma większy obrót pieniędzy niż mlekovita, ale że tak powiem na papierze mlekovita ma większy, bo sztucznie nadrabiają, z tego co mi wiadodmo, jak to bywa w wiekszych mleczarniach, tak i tutaj ma ona kilka oddziałów i w jakiś sposób manewrują pieniędzmi żeby obrót był większy, nie wiem dokładnie jak to działa, a ta informacja też nie jest na 100% pewna a raczej tak na 80%.
Odpisz
10 września 2019, 17:43
Z Piątnicy, no bo skąd?
Odpisz
10 września 2019, 18:55
Z Krasnegostawu
Odpisz
30 września 2019, 17:26
Odpisz
21 września 2019, 22:55
Polecam jogurty z Jasienicy
Odpisz
21 września 2019, 19:41
Niedaleko jest Krasnystaw, więc w serduszku Krasnystaw
Odpisz
21 września 2019, 13:26
Włoszczowa jest smaczniejsza z pomidorami i mlekiem a jak piątnica to tylko z dodatkowym białkiem
Odpisz
10 września 2019, 17:41
Kiedy ktoś powie że Krasnystaw jest lepszy
Odpisz
21 września 2019, 10:17
@ten_koles: no bo jest
Odpisz
21 września 2019, 09:20
Tylko serki z Rolmlecza
Odpisz
21 września 2019, 09:19
A jak już przy temacie serków, to wpiszcie "serek mnicha" w google grafika
Odpisz
21 września 2019, 08:42
Masnystaw
Odpisz
Edytowano - 21 września 2019, 08:36
Oczywiście serek robiony ze stupek.
Odpisz
21 września 2019, 08:10
Only Krasnystaw mamy jeszcze zajebiste serki wiśniowe a burwa jakie smaki pitnych panie
Odpisz
10 września 2019, 20:27
W piątnicy jest zajebista strzelnica, polecam.
Odpisz
10 września 2019, 18:27
Z piątnicy też dobre są jogurty
Odpisz
10 września 2019, 17:44
Jestem z Lubelszczyzny, więc patriotycznie stwierdzę, że Krasnystaw górą
Odpisz
10 września 2019, 17:44
@Erundain:
Odpisz
10 września 2019, 17:45
@Erundain: Krasnystaw górą!
Odpisz
10 września 2019, 17:41
PIĄTNICA UUA UUA
JE**Ć KRASNYSTAW UAU UAU
Odpisz