memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
11 września 2019, 10:28
Tego już za wiele
Odpisz
Edytowano - 11 września 2019, 10:33
@NightShadePL: przysyłam wsparcie. Pora ich wykończyć
Edytowano - 11 września 2019, 10:34
przyda się twoje wsparcie, bo moje pstrykniecie wymazuje tylko 50%
11 września 2019, 10:36
@NightShadePL: wykończony ich raz na zawsze
11 września 2019, 10:40
Nie ta Rasa.
11 września 2019, 10:42
@Typownicki: ale ten sam shit
11 września 2019, 10:43
Klony i tak nigdy nie trafiają. Ale ja też mam ziomków, wiec radze się nie rozpędzać.
11 września 2019, 10:45
@Typownicki: kolejny.... klony to nie szturmowcy. A ja jestem gotowy, przychodź z ziomkami, czakam
11 września 2019, 11:32
Z bliska to każdy umi.
11 września 2019, 11:36
@Typownicki: przynajmniej nie boimy się podejść
11 września 2019, 11:38
(walka z tobą musi być gifami, bo aktualnie żadnych nie mam?) Pyro nie będzie zadowolony
11 września 2019, 11:42
@Typownicki: nie ma gifów, nie ma walki
Edytowano - 11 września 2019, 11:43
@Typownicki: Idę do gównej bazy furrasów wy wybić, wiem, zostanę zarażony, за свободу! (za svobodu)
11 września 2019, 11:56
@NightShadePL: czas się wycofać i przegrupować
11 września 2019, 11:58
*wyciąga krótkofalówkę* Daj namiary na główny rdzeń furrasów Jestem w szybie wentylacyjny *TRZZZZZREEKERRK* Bez odbioru
Edytowano - 11 września 2019, 12:19
@NightShadePL: jestem w środku, uciekajcie. Bez poświęcenia nie ma zwycięstwa. Jeńców nie bierzemy. Żegnajcie towarzyszu
11 września 2019, 12:24
Sault Towarzyszu, ja też, zostałem zarażony na 100, dotarłem do rdzenia, odpalam Taktyczny Atak Nuklearny TACTITAL NUKE INCOMING
11 września 2019, 12:28
@NightShadePL: *Haker przerywa launch* No sorry, ale nikogo nie zabijecie. *wyciąga wielka kosę i pokazuje nią w kierunku Nightshadea* Masz broń,czy uciekniesz jak zwierzę?
11 września 2019, 12:29
@Typownicki: poddaj się, jesteś otoczony
11 września 2019, 12:33
@Typownicki: *przesukuje plecak* * wyciąga LKW* Ok mam broń, ale potrzebuję naładować . *widzi transformator 400KV* Odsuńcie się bo prąd porazi was
*Szpieg, przebrany jako jeden ze szturmowców użył sapera i wyłączył ich broń* Chyba nie.
Edytowano - 11 września 2019, 12:36
@Typownicki: dzięki że ubrałeś inny mundur (tak btw szturmowcy to nie klony). Przynajmniej wiemy komu łeb odstrzelić
11 września 2019, 12:38
@Typownicki: Towarzysze mam prototyp bronii
@Typownicki: *No to macie mnie, czekajcie, patrz pokój medyczny- może antidotum znajdę i odwróci działanie* *20 min potem* Ziom, mam to *wystrzykuje*
11 września 2019, 12:39
Mam ich wielu. *Nagle przez okna wbija oddział świat i rozpraja szturmowców.* (Przypominam,że szpieg jest prawie nie do rozpoznania, a ich broń jest wyłączona.)
Edytowano - 11 września 2019, 12:51
*Przypomina was że jesteśmy w rdzeniu i tu promieniowanie jest bardzo wysokie*
11 września 2019, 13:03
@Typownicki: szpieg został rozpoznany i zneutralizowany (trudno wtopić się w tłum w innym mundurze), a atak odeprzemy bez problemu
11 września 2019, 13:04
@NightShadePL: spoko, zbroja zatrzymuje większość promieniowania
Edytowano - 11 września 2019, 13:04
@NightShadePL: Jak wrócę to zabiorę ci honorowego membera
11 września 2019, 13:32
*Zmienia się w Kylo rena i patrzy na swój wilegachny mieczor* Zrobi robotę. *zaczyna ciachać szturmowców.*
11 września 2019, 13:34
@Typownicki: spoko, wyrżnij szturmowców, a klony sobie popatrzą ;) potem się Kylo dojedzie
11 września 2019, 13:35
*po wybiciu wszystkich.* Weźmy Cos innego.*teraz jest Gohst riderem.* Super
11 września 2019, 14:08
@Typownicki: *nagle wbiega i Reaktorem jondrowym wszystkich rozwala*
@Jakrubo: mam reaktor na plecach
11 września 2019, 14:39
hej
11 września 2019, 14:43
@Nemezis_: co?
11 września 2019, 14:52
*strzelam ci w kolano* nudny jesteś, z przestrzelonym kolanem wyglądasz ciekawiej
11 września 2019, 14:53
@Nemezis_: *przyciąga nemesiza i rzuca w nightshadea*
11 września 2019, 14:56
@Typownicki: *upadam na ryj* jestem zainteresowany tą grą wstępną :3 *wyjmuję pejcz* chodź
11 września 2019, 14:58
@Nemezis_: ☆Nie, lek zadziałał, jestem normalny, a może chcesz dostać z mojej trójlufówki 152m☆
@Nemezis_: z przestrzelonym kolanem, ale nadal zdolny do walki
11 września 2019, 14:59
@NightShadePL: *rozcina mu broń na części.*
11 września 2019, 15:00
@NightShadePL: czworokącik? *Zakładam lateksowy strój* tylko bądź delikatny
@Typownicki: oddajesz 50zł
11 września 2019, 15:01
@Nemezis_: ☆używa bomby dymnej i znika☆
11 września 2019, 15:02
*strzelam w drugie* a teraz to już w ogóle jesteś szałowy
@NightShadePL: Też znika,wbijając przed tym ostrze w nemesiza
11 września 2019, 15:08
@Typownicki: uuuuu, ten ból mnie boli *rana znika* łaaał
11 września 2019, 15:13
@NightShadePL: Ku*wa pojechałem jedynie na miesiąc do Skyrim na wakacje i już odpi***alacie nie wiadomo co
11 września 2019, 15:47
@MasterPlayerPL: *wysadza baze furry i znika*
28 września 2019, 09:15
@NightShadePL: to ja rzucam kartę Vilentretenmertha i on ma taką umiejętność że zabija najsilniejszego
28 września 2019, 12:08
Po 1. Co wy wtedy odje**liście, ta walka jest co najmniej dziwna Po 2. JAKIM CUDEM GDY POWTARZAM SEZONY PRZED 7 I WEDJĘ NA JEJA, TO WIDZĘ CIEBIE Z GIFEM Z ODCINKA, KTÓREGO PRZED MINUTĄ OGLĄDAŁEM...To przerażające
23 marca 2022, 08:01
*zatrzymuje wszystkie pociski mocą*
23 marca 2022, 08:52
@Typownicki: dobra decyzja
17 lutego 2023, 16:14
@Haxxin: przepienkny kabaret
23 listopada 2021, 15:26
No furry Location:polska szkoła Time 800
19 maja 2021, 13:40
ok, od teraz chodze do toalety na przerwie
19 grudnia 2020, 13:18
Fursuit in public toilet party
28 września 2019, 09:45
Level Up
2 października 2019, 15:30
@nimo2001: Tam po lewej to kto, zaklinacz pisuarów?
15 lutego 2020, 19:33
@Kawento: Hindus
18 czerwca 2020, 10:52
@Kawento: Tak
6 sierpnia 2020, 20:53
ok
11 września 2019, 15:17
Chętnie bym tam wlazł... z "suką" (AK-74su)
28 września 2019, 09:16
@MasterPlayerPL: ja tam bym się wje**ł z działem 8.8 z tigera
28 września 2019, 12:42
@Krzyzak_Ball:
5 lutego 2020, 11:32
@MasterPlayerPL: fursony muszą zginąć. Za ojczyznę, УРААА СУКА
1 stycznia 2020, 20:09
30 września 2019, 00:12
No ku*wa 13 furry od dwóch minut
29 września 2019, 20:19
Jeśli ktos by serio sikał musiał by mieć mursuit
28 września 2019, 19:56
Oj shitstorm coming, Pragnę tylko powiedzieć że to ludzie zje**li fandom Furry. Do widzenia
28 września 2019, 13:14
*Doom soundtrack starts*
Edytowano - 28 września 2019, 12:06
Po to wymyślono granaty
28 września 2019, 11:12
28 września 2019, 10:31
28 września 2019, 09:35
Oj, chyba się przyda tu moja flota Super-ciężkich Pancerników do zniszczenia tego cholerstwa...
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież11 września 2019, 10:28
Tego już za wiele
Odpisz
Edytowano - 11 września 2019, 10:33
@NightShadePL: przysyłam wsparcie. Pora ich wykończyć
Odpisz
Edytowano - 11 września 2019, 10:34
przyda się twoje wsparcie, bo moje pstrykniecie wymazuje tylko 50%
Odpisz
11 września 2019, 10:36
@NightShadePL: wykończony ich raz na zawsze
Odpisz
11 września 2019, 10:40
Nie ta Rasa.
Odpisz
11 września 2019, 10:42
@Typownicki: ale ten sam shit
Odpisz
11 września 2019, 10:43
Klony i tak nigdy nie trafiają. Ale ja też mam ziomków, wiec radze się nie rozpędzać.
Odpisz
11 września 2019, 10:45
@Typownicki: kolejny.... klony to nie szturmowcy. A ja jestem gotowy, przychodź z ziomkami, czakam
Odpisz
11 września 2019, 11:32
Z bliska to każdy umi.
Odpisz
11 września 2019, 11:36
@Typownicki: przynajmniej nie boimy się podejść
Odpisz
11 września 2019, 11:38
(walka z tobą musi być gifami, bo aktualnie żadnych nie mam?)
Pyro nie będzie zadowolony
Odpisz
11 września 2019, 11:42
@Typownicki: nie ma gifów, nie ma walki
Odpisz
Edytowano - 11 września 2019, 11:43
@Typownicki: Idę do gównej bazy furrasów wy wybić, wiem, zostanę zarażony, за свободу! (za svobodu)
Odpisz
11 września 2019, 11:56
@NightShadePL: czas się wycofać i przegrupować
Odpisz
11 września 2019, 11:58
*wyciąga krótkofalówkę*
Daj namiary na główny rdzeń furrasów
Jestem w szybie wentylacyjny
*TRZZZZZREEKERRK*
Bez odbioru
Odpisz
Edytowano - 11 września 2019, 12:19
@NightShadePL: jestem w środku, uciekajcie. Bez poświęcenia nie ma zwycięstwa. Jeńców nie bierzemy. Żegnajcie towarzyszu
Odpisz
11 września 2019, 12:24
Sault Towarzyszu, ja też, zostałem zarażony na 100, dotarłem do rdzenia, odpalam Taktyczny Atak Nuklearny
TACTITAL NUKE INCOMING
Odpisz
11 września 2019, 12:28
@NightShadePL: *Haker przerywa launch*
No sorry, ale nikogo nie zabijecie.
*wyciąga wielka kosę i pokazuje nią w kierunku Nightshadea*
Masz broń,czy uciekniesz jak zwierzę?
Odpisz
11 września 2019, 12:29
@Typownicki: poddaj się, jesteś otoczony
Odpisz
11 września 2019, 12:33
@Typownicki: *przesukuje plecak*
* wyciąga LKW*
Ok mam broń, ale potrzebuję naładować .
*widzi transformator 400KV*
Odsuńcie się bo prąd porazi was
Odpisz
11 września 2019, 12:33
*Szpieg, przebrany jako jeden ze szturmowców użył sapera i wyłączył ich broń*
Chyba nie.
Odpisz
Edytowano - 11 września 2019, 12:36
@Typownicki: dzięki że ubrałeś inny mundur (tak btw szturmowcy to nie klony). Przynajmniej wiemy komu łeb odstrzelić
Odpisz
11 września 2019, 12:38
@Typownicki: Towarzysze mam prototyp bronii
Odpisz
11 września 2019, 12:38
@Typownicki: *No to macie mnie, czekajcie, patrz pokój medyczny- może antidotum znajdę i odwróci działanie*
*20 min potem*
Ziom, mam to *wystrzykuje*
Odpisz
11 września 2019, 12:39
Mam ich wielu.
*Nagle przez okna wbija oddział świat i rozpraja szturmowców.*
(Przypominam,że szpieg jest prawie nie do rozpoznania, a ich broń jest wyłączona.)
Odpisz
Edytowano - 11 września 2019, 12:51
*Przypomina was
że jesteśmy w rdzeniu i tu promieniowanie jest bardzo wysokie*
Odpisz
11 września 2019, 13:03
@Typownicki: szpieg został rozpoznany i zneutralizowany (trudno wtopić się w tłum w innym mundurze), a atak odeprzemy bez problemu
Odpisz
11 września 2019, 13:04
@NightShadePL: spoko, zbroja zatrzymuje większość promieniowania
Odpisz
Edytowano - 11 września 2019, 13:04
@NightShadePL: Jak wrócę to zabiorę ci honorowego membera
Odpisz
11 września 2019, 13:32
*Zmienia się w Kylo rena i patrzy na swój wilegachny mieczor*
Zrobi robotę.
*zaczyna ciachać szturmowców.*
Odpisz
11 września 2019, 13:34
@Typownicki: spoko, wyrżnij szturmowców, a klony sobie popatrzą ;) potem się Kylo dojedzie
Odpisz
11 września 2019, 13:35
*po wybiciu wszystkich.*
Weźmy Cos innego.*teraz jest Gohst riderem.*
Super
Odpisz
11 września 2019, 14:08
@Typownicki: *nagle wbiega i Reaktorem jondrowym wszystkich rozwala*
Odpisz
11 września 2019, 14:08
@Jakrubo: mam reaktor na plecach
Odpisz
11 września 2019, 14:39
hej
Odpisz
11 września 2019, 14:43
@Nemezis_: co?
Odpisz
11 września 2019, 14:52
*strzelam ci w kolano* nudny jesteś, z przestrzelonym kolanem wyglądasz ciekawiej
Odpisz
11 września 2019, 14:53
@Nemezis_: *przyciąga nemesiza i rzuca w nightshadea*
Odpisz
11 września 2019, 14:56
@Typownicki: *upadam na ryj* jestem zainteresowany tą grą wstępną :3 *wyjmuję pejcz* chodź
Odpisz
11 września 2019, 14:58
@Nemezis_: ☆Nie, lek zadziałał, jestem normalny, a może chcesz dostać z mojej trójlufówki 152m☆
Odpisz
11 września 2019, 14:58
@Nemezis_: z przestrzelonym kolanem, ale nadal zdolny do walki
Odpisz
11 września 2019, 14:59
@NightShadePL: *rozcina mu broń na części.*
Odpisz
11 września 2019, 15:00
@NightShadePL: czworokącik? *Zakładam lateksowy strój* tylko bądź delikatny
Odpisz
11 września 2019, 15:00
@Typownicki: oddajesz 50zł
Odpisz
11 września 2019, 15:01
@Nemezis_: ☆używa bomby dymnej i znika☆
Odpisz
11 września 2019, 15:02
*strzelam w drugie* a teraz to już w ogóle jesteś szałowy
Odpisz
11 września 2019, 15:02
@NightShadePL: Też znika,wbijając przed tym ostrze w nemesiza
Odpisz
11 września 2019, 15:08
@Typownicki: uuuuu, ten ból mnie boli *rana znika* łaaał
Odpisz
11 września 2019, 15:13
@NightShadePL: Ku*wa pojechałem jedynie na miesiąc do Skyrim na wakacje i już odpi***alacie nie wiadomo co
Odpisz
11 września 2019, 15:47
@MasterPlayerPL: *wysadza baze furry i znika*
Odpisz
28 września 2019, 09:15
@NightShadePL: to ja rzucam kartę Vilentretenmertha i on ma taką umiejętność że zabija najsilniejszego
Odpisz
28 września 2019, 12:08
Po 1. Co wy wtedy odje**liście, ta walka jest co najmniej dziwna
Po 2. JAKIM CUDEM GDY POWTARZAM SEZONY PRZED 7 I WEDJĘ NA JEJA, TO WIDZĘ CIEBIE Z GIFEM Z ODCINKA, KTÓREGO PRZED MINUTĄ OGLĄDAŁEM...To przerażające
Odpisz
23 marca 2022, 08:01
*zatrzymuje wszystkie pociski mocą*
Odpisz
23 marca 2022, 08:52
@Typownicki: dobra decyzja
Odpisz
17 lutego 2023, 16:14
@Haxxin: przepienkny kabaret
Odpisz
23 listopada 2021, 15:26
No furry
Location:polska szkoła
Time 800
Odpisz
19 maja 2021, 13:40
ok, od teraz chodze do toalety na przerwie
Odpisz
19 grudnia 2020, 13:18
Fursuit in public toilet party
Odpisz
28 września 2019, 09:45
Level Up
Odpisz
2 października 2019, 15:30
@nimo2001: Tam po lewej to kto, zaklinacz pisuarów?
Odpisz
15 lutego 2020, 19:33
@Kawento: Hindus
Odpisz
18 czerwca 2020, 10:52
@Kawento: Tak
Odpisz
6 sierpnia 2020, 20:53
ok
Odpisz
11 września 2019, 15:17
Chętnie bym tam wlazł... z "suką" (AK-74su)
Odpisz
28 września 2019, 09:16
@MasterPlayerPL: ja tam bym się wje**ł z działem 8.8 z tigera
Odpisz
28 września 2019, 12:42
@Krzyzak_Ball:
Odpisz
5 lutego 2020, 11:32
@MasterPlayerPL: fursony muszą zginąć. Za ojczyznę, УРААА СУКА
Odpisz
1 stycznia 2020, 20:09
Odpisz
30 września 2019, 00:12
No ku*wa 13 furry od dwóch minut
Odpisz
29 września 2019, 20:19
Jeśli ktos by serio sikał musiał by mieć mursuit
Odpisz
28 września 2019, 19:56
Oj shitstorm coming, Pragnę tylko powiedzieć że to ludzie zje**li fandom Furry. Do widzenia
Odpisz
28 września 2019, 13:14
*Doom soundtrack starts*
Odpisz
Edytowano - 28 września 2019, 12:06
Po to wymyślono granaty
Odpisz
28 września 2019, 11:12
Odpisz
28 września 2019, 10:31
Odpisz
28 września 2019, 09:35
Oj, chyba się przyda tu moja flota Super-ciężkich Pancerników do zniszczenia tego cholerstwa...
Odpisz