Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PanSellerek

24 czerwca 2022, 12:50

Nie rel wszyscy mnie nienawidzą

Avatar ZSRRBall

11 września 2019, 16:00

Ja chcę gadać z moją nową klasą ale nigdy nie mogę znaleźć tematu do rozmowy

Avatar
Konto usunięte

11 września 2019, 16:01

@ZSRRBall: opowiedz im o kamieniach przed szkołą.

Avatar
Konto usunięte

11 września 2019, 16:01

@ZSRRBall: ja tak samo

Avatar
Konto usunięte

11 września 2019, 16:03

@ZSRRBall: Dlatego najlepiej abyś ty ich popytał, co lubią, jakie mają hobby, co robią w wolnym czasie i beng, masz tematy do rozmów. Jeśli będziesz ich dalej pytać, np na odpowiedź "lubię tańczyć" to walisz "co dokładnie tańczysz" "od jak dawna" etc. Wtedy oni będą myśleli że ich słuchasz i będą chcieli z Tobą częściej gadać. Tak mi się wydaje

Avatar Mikrus19

19 września 2019, 17:46

Racja. Ale są dwa typy ludzi.
1) Czym się interesujesz?
-Kryminalistyką. Uwielbiam zajmować się tym tematem. Dużo czasu spędzam nad poznawaniu spraw, zarówno z Polski jak i zagranicznych. Byłem już kilka razy na rozprawach sądowych. Tata mnie tam zabierał. Z literatury uwielbiam książki A. Christie. Jeśli byłbyś zainteresowany, chętnie odpowiem ci coś więcej....

2) Czym się interesujesz?
-Netfixem.
A co dokładniej?
-No oglądać.

Avatar
Konto usunięte

19 września 2019, 18:55

@Mikrus19: To fakt, nie każdy będzie zawsze otwarty w takich rozmowach. Mimo wszystko nie wolno się poddawać po jednej nie udanej próbie, jeśli chcesz naprawdę tą osobę lepiej poznać (mówi to ambiwertyk który nie potrafi porozmawiać z dziewczyną)

Avatar Mikrus19

19 września 2019, 20:02

Może niepotrzebnie się przejmujesz. Ja na przykład jestem bardzo otwarty, niezależnie od wieku i statusu. Z dziewczynami nie mam większego problemu pogadać, ale jak któraś dziewczyna mi się podoba, to przelatuje mi całe drzewko, jak się może rozmowa potoczyć i wszystko, co może pójść nie tak, że zamykam się w sobie i odpuszczam. A jak już dojdzie do rozmowy to zapominam języka....

Avatar
Konto usunięte

19 września 2019, 20:21

@Mikrus19: Mi podtrzymanie rozmowy, tematy do rozmów et cetera problemu nie sprawiają, ale same przełamanie się i pójście zagadać to dla mnie największy wyczyn

Avatar Mikrus19

19 września 2019, 20:30

Czasami sytuacja mnie zmusza.
Kiedyś w kościele jakiś koleś, mnie popchnął, i wleciałem na piękną pannę. Od zwykłego przepraszam, rozmowa się rozwinęła. Innym razem przez nieporozumienie, gdy chciałem, żeby mnie koleżanka zastąpiła w pracy, a ona umawia się ze mną na kawę.
Wykorzystaj sytuację. Głupia sprawa może cię popchnąć do rozmowy.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 19 września 2019, 20:54

@Mikrus19: Ja przez całą podstawówkę, gimnazjum aż teraz do liceum praktycznie miałem minimalny kontakt z dziewczynami, zatem dla mnie konwersacja z ową płcią jest niecodzienna, więc nie wiem jak za takie coś się zabrać. Kiedy rozmawiam z dziewczyną to mój mózg z automatu dostaje pie**olca i dostaje jeden chromosom

Avatar Mikrus19

19 września 2019, 21:40

To dziwne, że masz tak z każdą. Rozumiem z jakąś panną, która zamroczyła ci myślenie, ale z każdą? Opowiesz mi dokładniej, co wtedy myślisz? Jak się zachowujesz? Z koleżankami z klasy/pracy też tak masz?

Avatar
Konto usunięte

19 września 2019, 22:19

@Mikrus19: Mogę Ci podać to na przykładzie sprzed roku w III gimnazjum. Była lekcja historii i jakaś dziewczyna coś głupiego palneła, to nauczyciel mówi abym jej wytłumaczył że jest w błędzie. Oczywiście wiedziałem jak to powiedzieć i mówię do nauczyciela, tylko po chwili mi przerywa i mówi abym mówił to do niej i nagle z sensownej i zwięzłej wypowiedzi robi się burdel na kółkach. Jednak o dziwo dziewczyna która mi mąci w głowie nie sprawia mi większych problemów do rozmów

Avatar Mikrus19

19 września 2019, 23:29

Czyli chodzi o problem związany z patrzeniem na dziewczynę. Skupieniem uwagi na rozmowie. Tak?

Avatar
Konto usunięte

20 września 2019, 00:01

@Mikrus19: Można tak to ująć, plus samo podejście i zainicjowanie dialogu z kobietą

Avatar
Konto usunięte

19 września 2019, 17:59

Z jakiego filmu/serialu jest ta scena?

Avatar
ZiemiaJestPlaska

11 września 2019, 16:00

aneta czemu zmieniłaś szkole zdrajco

Avatar ten_koles

11 września 2019, 15:59

F for this guys

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Niegrzeczny Oskarek

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Totalnie

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Ostry ten sędzia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka