Trzeba poznawać teraz nowe osoby
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Niegrzeczny Oskarek
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Totalnie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 czerwca 2022, 12:50
Nie rel wszyscy mnie nienawidzą
Odpisz
11 września 2019, 16:00
Ja chcę gadać z moją nową klasą ale nigdy nie mogę znaleźć tematu do rozmowy
Odpisz
11 września 2019, 16:01
@ZSRRBall: opowiedz im o kamieniach przed szkołą.
Odpisz
11 września 2019, 16:01
@ZSRRBall: ja tak samo
Odpisz
11 września 2019, 16:03
@ZSRRBall: Dlatego najlepiej abyś ty ich popytał, co lubią, jakie mają hobby, co robią w wolnym czasie i beng, masz tematy do rozmów. Jeśli będziesz ich dalej pytać, np na odpowiedź "lubię tańczyć" to walisz "co dokładnie tańczysz" "od jak dawna" etc. Wtedy oni będą myśleli że ich słuchasz i będą chcieli z Tobą częściej gadać. Tak mi się wydaje
Odpisz
19 września 2019, 17:46
Racja. Ale są dwa typy ludzi.
1) Czym się interesujesz?
-Kryminalistyką. Uwielbiam zajmować się tym tematem. Dużo czasu spędzam nad poznawaniu spraw, zarówno z Polski jak i zagranicznych. Byłem już kilka razy na rozprawach sądowych. Tata mnie tam zabierał. Z literatury uwielbiam książki A. Christie. Jeśli byłbyś zainteresowany, chętnie odpowiem ci coś więcej....
2) Czym się interesujesz?
-Netfixem.
A co dokładniej?
-No oglądać.
Odpisz
19 września 2019, 18:55
@Mikrus19: To fakt, nie każdy będzie zawsze otwarty w takich rozmowach. Mimo wszystko nie wolno się poddawać po jednej nie udanej próbie, jeśli chcesz naprawdę tą osobę lepiej poznać (mówi to ambiwertyk który nie potrafi porozmawiać z dziewczyną)
Odpisz
19 września 2019, 20:02
Może niepotrzebnie się przejmujesz. Ja na przykład jestem bardzo otwarty, niezależnie od wieku i statusu. Z dziewczynami nie mam większego problemu pogadać, ale jak któraś dziewczyna mi się podoba, to przelatuje mi całe drzewko, jak się może rozmowa potoczyć i wszystko, co może pójść nie tak, że zamykam się w sobie i odpuszczam. A jak już dojdzie do rozmowy to zapominam języka....
Odpisz
19 września 2019, 20:21
@Mikrus19: Mi podtrzymanie rozmowy, tematy do rozmów et cetera problemu nie sprawiają, ale same przełamanie się i pójście zagadać to dla mnie największy wyczyn
Odpisz
19 września 2019, 20:30
Czasami sytuacja mnie zmusza.
Kiedyś w kościele jakiś koleś, mnie popchnął, i wleciałem na piękną pannę. Od zwykłego przepraszam, rozmowa się rozwinęła. Innym razem przez nieporozumienie, gdy chciałem, żeby mnie koleżanka zastąpiła w pracy, a ona umawia się ze mną na kawę.
Wykorzystaj sytuację. Głupia sprawa może cię popchnąć do rozmowy.
Odpisz
Edytowano - 19 września 2019, 20:54
@Mikrus19: Ja przez całą podstawówkę, gimnazjum aż teraz do liceum praktycznie miałem minimalny kontakt z dziewczynami, zatem dla mnie konwersacja z ową płcią jest niecodzienna, więc nie wiem jak za takie coś się zabrać. Kiedy rozmawiam z dziewczyną to mój mózg z automatu dostaje pie**olca i dostaje jeden chromosom
Odpisz
19 września 2019, 21:40
To dziwne, że masz tak z każdą. Rozumiem z jakąś panną, która zamroczyła ci myślenie, ale z każdą? Opowiesz mi dokładniej, co wtedy myślisz? Jak się zachowujesz? Z koleżankami z klasy/pracy też tak masz?
Odpisz
19 września 2019, 22:19
@Mikrus19: Mogę Ci podać to na przykładzie sprzed roku w III gimnazjum. Była lekcja historii i jakaś dziewczyna coś głupiego palneła, to nauczyciel mówi abym jej wytłumaczył że jest w błędzie. Oczywiście wiedziałem jak to powiedzieć i mówię do nauczyciela, tylko po chwili mi przerywa i mówi abym mówił to do niej i nagle z sensownej i zwięzłej wypowiedzi robi się burdel na kółkach. Jednak o dziwo dziewczyna która mi mąci w głowie nie sprawia mi większych problemów do rozmów
Odpisz
19 września 2019, 23:29
Czyli chodzi o problem związany z patrzeniem na dziewczynę. Skupieniem uwagi na rozmowie. Tak?
Odpisz
20 września 2019, 00:01
@Mikrus19: Można tak to ująć, plus samo podejście i zainicjowanie dialogu z kobietą
Odpisz
19 września 2019, 17:59
Z jakiego filmu/serialu jest ta scena?
Odpisz
11 września 2019, 16:00
aneta czemu zmieniłaś szkole zdrajco
Odpisz
11 września 2019, 15:59
F for this guys
Odpisz