Czasami chciałbym być na miejscu jakiegoś wypadku
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Drewniany kominek
Niegrzeczny Oskarek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To się nie może nie udać
Dobrze czasem się oderwać
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 maja 2020, 16:17
Kiedyś wyciągnąłem chłoptasia z morza, jak go woda do falochronu przyciskała.
Odpisz
20 sierpnia 2013, 22:34
ja mam tak że ja bym chciała zobaczyć jak komuś na osiedlu czy gdzieś się komuś się komu dzieje i wtedy uratować mu życie..
Odpisz
20 sierpnia 2013, 16:06
A potem byś uciekł bo sytuacja Cię przerosła i spanikowałeś/aś :)
Odpisz
20 sierpnia 2013, 12:34
Ja bym chciał jedynie ogladać.
Odpisz
20 sierpnia 2013, 11:08
No bo dla jednych to tragedia a dla nas sensacja i szansa do rozgłosu naszej osoby .-.
Odpisz
20 sierpnia 2013, 09:39
nom
Odpisz