Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
To musiało być męczące
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Przerwa na herbatkę
Były nóżki, nie ma nóżek
Deal życia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 czerwca 2014, 20:19
zaczęłam się śmiać jak to włączyłem xD
Odpisz
20 sierpnia 2013, 00:46
Prawie jak "Tańczący z mlekami" :3
Odpisz
20 sierpnia 2013, 11:56
@jacek1s: Nie znam ja oglądam tylko trvam.
Odpisz
20 sierpnia 2013, 12:59
@diablo_piekla: ravgor kuhwa ! ;3
Odpisz
Edytowano - 20 sierpnia 2013, 11:29
Admin.... Prosze cie... weź mi komentarzy nie usuwaj...A napisałem : "Widać, że adminowi gorąco było ;-)"
Odpisz
20 sierpnia 2013, 09:48
dzieci w afryce umierają z pragnienia a ten se herbaty czy coś na ryj wylewa...
Odpisz
20 sierpnia 2013, 11:15
@PROpolaczekXD: czyli jak by nie wylał tej herbaty to dzieci w afryce dostały by pić ?
Odpisz
19 sierpnia 2013, 20:03
Challange accepted :D
Odpisz
19 sierpnia 2013, 19:16
Ymm...aha?
Odpisz