Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
No to posłuchane
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nigdy na to nie wpadną
Co za przypadek
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 września 2019, 11:40
hetne na priw mam diaxy
Odpisz
6 października 2019, 12:03
ey nooo
Odpisz
6 października 2019, 12:04
bo zazdrosna będę
Odpisz
6 października 2019, 12:57
co
Odpisz
6 października 2019, 13:20
@GameLover: nic, nic
Odpisz
6 października 2019, 15:28
zostawiam to archeologom do rozstrzygnięcia.
Odpisz
6 października 2019, 18:22
@Grzechoooo: i prawidłowo
Odpisz
12 września 2019, 08:51
On: Ku*wa jestem przegrywem wiesz?
Ona: No ja też w sumie
On: Czemu?
Ona: Nikt nie chce się ze mną umówić
On: Smutne, może ze mną spróbujesz?
Ona: Jestem zdesperowana ale nie aż tak
Odpisz
12 września 2019, 08:56
@zyl15:
Odpisz
6 października 2019, 14:54
@zyl15: Przestań bo znów mnie boli
Odpisz
6 października 2019, 13:58
Jakiś przegryw chce w mc ?
Odpisz
6 października 2019, 12:31
Ja jestem tak poje**ny, że nikt nie chciałby się ze mną nawet przyjaźnić.
Odpisz
6 października 2019, 12:34
@TrueStoryGuy: To idź do zakładu psychiatrycznego i tam poszukaj przyjaciół.
Odpisz
6 października 2019, 12:37
Jestem zbyt poje**ny na zakład psychiatryczny.
Odpisz
6 października 2019, 12:38
@TrueStoryGuy: Nie sądze
Odpisz
6 października 2019, 12:42
Ale to prawda bynajmniej.
Odpisz
6 października 2019, 12:58
@TrueStoryGuy: Ok to nnie idź
Odpisz
6 października 2019, 12:14
Próbowałem
Nie zadziałało
Nie polecam
Odpisz
12 września 2019, 14:56
szukam dziewczyny hętne pisząom 123 ps mam skina
pps mam premium :)
Odpisz
12 września 2019, 11:19
To sie razem umówcie jak jesteście takimi samymi przegrywami.
Odpisz
6 października 2019, 12:05
@PaniDama: Na tym chyba polega sens tego mema, znaczy taki ukryty.
Odpisz
6 października 2019, 16:55
I za prawdę dostałam w dół głosy? Jak już wiadomo nie ma sprawiedliwości na tym świecie...
Odpisz
6 października 2019, 16:57
@PaniDama: Może ludzie uznali, że nie załapaś mema.
Odpisz
6 października 2019, 17:08
może I nie ale prawdę napisałam. Meh ludzie nigdy nie będą się ze mną zgadzać...
Odpisz
6 października 2019, 17:09
@PaniDama: meh, nie przejmuj się tym.
Odpisz
6 października 2019, 17:47
I tak mam to w dupie I tak pozostanie :3
Odpisz
6 października 2019, 18:12
@PaniDama: tak trzumaj
Odpisz
12 września 2019, 10:33
Nie martw sie, ja sie z Toba umowie :*
Odpisz
12 września 2019, 08:49
(co do tytułu)
Prawdopodobnie nawet to się nie uda, ale spróbować zawsze warto
Odpisz