memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
12 września 2019, 11:40
hetne na priw mam diaxy
Odpisz
6 października 2019, 12:03
ey nooo
6 października 2019, 12:04
bo zazdrosna będę
6 października 2019, 12:57
co
6 października 2019, 13:20
@GameLover: nic, nic
6 października 2019, 15:28
zostawiam to archeologom do rozstrzygnięcia.
6 października 2019, 18:22
@Grzechoooo: i prawidłowo
12 września 2019, 08:51
On: Ku*wa jestem przegrywem wiesz? Ona: No ja też w sumie On: Czemu? Ona: Nikt nie chce się ze mną umówić On: Smutne, może ze mną spróbujesz? Ona: Jestem zdesperowana ale nie aż tak
12 września 2019, 08:56
@zyl15:
6 października 2019, 14:54
@zyl15: Przestań bo znów mnie boli
6 października 2019, 13:58
Jakiś przegryw chce w mc ?
6 października 2019, 12:31
Ja jestem tak poje**ny, że nikt nie chciałby się ze mną nawet przyjaźnić.
6 października 2019, 12:34
@TrueStoryGuy: To idź do zakładu psychiatrycznego i tam poszukaj przyjaciół.
6 października 2019, 12:37
Jestem zbyt poje**ny na zakład psychiatryczny.
6 października 2019, 12:38
@TrueStoryGuy: Nie sądze
6 października 2019, 12:42
Ale to prawda bynajmniej.
6 października 2019, 12:58
@TrueStoryGuy: Ok to nnie idź
6 października 2019, 12:14
Próbowałem Nie zadziałało Nie polecam
12 września 2019, 14:56
szukam dziewczyny hętne pisząom 123 ps mam skina pps mam premium :)
12 września 2019, 11:19
To sie razem umówcie jak jesteście takimi samymi przegrywami.
6 października 2019, 12:05
@PaniDama: Na tym chyba polega sens tego mema, znaczy taki ukryty.
6 października 2019, 16:55
I za prawdę dostałam w dół głosy? Jak już wiadomo nie ma sprawiedliwości na tym świecie...
6 października 2019, 16:57
@PaniDama: Może ludzie uznali, że nie załapaś mema.
6 października 2019, 17:08
może I nie ale prawdę napisałam. Meh ludzie nigdy nie będą się ze mną zgadzać...
6 października 2019, 17:09
@PaniDama: meh, nie przejmuj się tym.
6 października 2019, 17:47
I tak mam to w dupie I tak pozostanie :3
6 października 2019, 18:12
@PaniDama: tak trzumaj
12 września 2019, 10:33
Nie martw sie, ja sie z Toba umowie :*
12 września 2019, 08:49
(co do tytułu) Prawdopodobnie nawet to się nie uda, ale spróbować zawsze warto
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież12 września 2019, 11:40
hetne na priw mam diaxy
Odpisz
6 października 2019, 12:03
ey nooo
Odpisz
6 października 2019, 12:04
bo zazdrosna będę
Odpisz
6 października 2019, 12:57
co
Odpisz
6 października 2019, 13:20
@GameLover: nic, nic
Odpisz
6 października 2019, 15:28
zostawiam to archeologom do rozstrzygnięcia.
Odpisz
6 października 2019, 18:22
@Grzechoooo: i prawidłowo
Odpisz
12 września 2019, 08:51
On: Ku*wa jestem przegrywem wiesz?
Ona: No ja też w sumie
On: Czemu?
Ona: Nikt nie chce się ze mną umówić
On: Smutne, może ze mną spróbujesz?
Ona: Jestem zdesperowana ale nie aż tak
Odpisz
12 września 2019, 08:56
@zyl15:
Odpisz
6 października 2019, 14:54
@zyl15: Przestań bo znów mnie boli
Odpisz
6 października 2019, 13:58
Jakiś przegryw chce w mc ?
Odpisz
6 października 2019, 12:31
Ja jestem tak poje**ny, że nikt nie chciałby się ze mną nawet przyjaźnić.
Odpisz
6 października 2019, 12:34
@TrueStoryGuy: To idź do zakładu psychiatrycznego i tam poszukaj przyjaciół.
Odpisz
6 października 2019, 12:37
Jestem zbyt poje**ny na zakład psychiatryczny.
Odpisz
6 października 2019, 12:38
@TrueStoryGuy: Nie sądze
Odpisz
6 października 2019, 12:42
Ale to prawda bynajmniej.
Odpisz
6 października 2019, 12:58
@TrueStoryGuy: Ok to nnie idź
Odpisz
6 października 2019, 12:14
Próbowałem
Nie zadziałało
Nie polecam
Odpisz
12 września 2019, 14:56
szukam dziewczyny hętne pisząom 123 ps mam skina
pps mam premium :)
Odpisz
12 września 2019, 11:19
To sie razem umówcie jak jesteście takimi samymi przegrywami.
Odpisz
6 października 2019, 12:05
@PaniDama: Na tym chyba polega sens tego mema, znaczy taki ukryty.
Odpisz
6 października 2019, 16:55
I za prawdę dostałam w dół głosy? Jak już wiadomo nie ma sprawiedliwości na tym świecie...
Odpisz
6 października 2019, 16:57
@PaniDama: Może ludzie uznali, że nie załapaś mema.
Odpisz
6 października 2019, 17:08
może I nie ale prawdę napisałam. Meh ludzie nigdy nie będą się ze mną zgadzać...
Odpisz
6 października 2019, 17:09
@PaniDama: meh, nie przejmuj się tym.
Odpisz
6 października 2019, 17:47
I tak mam to w dupie I tak pozostanie :3
Odpisz
6 października 2019, 18:12
@PaniDama: tak trzumaj
Odpisz
12 września 2019, 10:33
Nie martw sie, ja sie z Toba umowie :*
Odpisz
12 września 2019, 08:49
(co do tytułu)
Prawdopodobnie nawet to się nie uda, ale spróbować zawsze warto
Odpisz