Moja każda rozmowa z kolegą
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Hobby dla faceta
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Niegrzeczny Oskarek
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 marca 2022, 15:06
Koledze się przyda
Odpisz
12 września 2019, 16:41
Papierosy są fuj. E-papierosy też szkodzą (niektórzy o tym nie wiedzą)
Odpisz
1 października 2019, 17:12
@D0minik: ale w piorunianu ze zwykłymi to diametralnie mniej
Odpisz
1 października 2019, 17:33
@Racibor: Nie wiem czy to do końca prawda bo może to być podobnie jak ze zwykłymi papierosami, czyli że jakieś choroby pojawiają się po jakiś 15-20 latach
Odpisz
Edytowano - 1 października 2019, 17:56
@gaminger: Sorry ale nie porównójmy, papierosy, które uwalniają substancje smoliste, 40 substancji rakotwórczych oraz innych 7000 substancji do e-papierosów, które mają zaledwie kilka....
Odpisz
1 października 2019, 17:59
@gaminger: Z niezdrowych substancji w liquidzie to jeżeli dobrze pamiętam to tylko nikotyna i gliceryna, która podrażnia przełyk. Ale i to nie zawsze i nie we wszystkich liquidach jest gliceryna...
Odpisz
1 października 2019, 18:02
@ZEUS_: : I o to właśnie chodzi, nie wiadomo jak ta gliceryna działa na nas na przestrzeni tych 15-20 lat
Odpisz
1 października 2019, 18:12
@ZEUS_: E-Papierosy upośledzają twój układ odpornościowy narażając cię na infekcję płuc.
Nie powinno się porównywać tych dwóch. Oba są szkodliwe na własny sposób.
Odpisz
1 października 2019, 22:06
@Modern_Asassin: ale papierosy są nieporównywalnie gorsze \__/
Odpisz
1 października 2019, 23:19
@ZEUS_: Nie możesz porównywać, które jest gorsze kiedy oba są na własny sposób złe. Mają inne skutki i oba są złe dla twojego zdrowia i życia.
Odpisz
2 października 2019, 18:26
@Modern_Asassin: To według Ciebie skaleczenie w palec i złamanie otwarte to to samo?
Odpisz
2 października 2019, 18:28
@ZEUS_: Nie sądziłem że dokonuje rozmowy z osobą z brakiem jakiejkolwiek logiki, ślepo zapatrzona że
elektryczne papierosy są "dobre". Jeszcze mnie powiedź że tego używasz.
Odpisz
Edytowano - 2 października 2019, 19:24
@Modern_Asassin: Japie**ole, to co jest mniej szkodliwe to to jest lepszą alternatywą dla uzależnionego człowieka. Ja wcale nie napisałem, że zażywanie liquidu jest dobre. I ty ku*wa mi wciskasz nie moje słowa XD. Beka z ciebie gościu XD
Odpisz
2 października 2019, 19:29
@ZEUS_: Nie sądziłem że rozmawiam z osobą aż tak dziecinną.
Miłego dnia.
Odpisz
2 października 2019, 19:29
@Modern_Asassin: Jeszcze mi wciśniesz że popieram przemysł tytoniowy, aborcje i wojne w wietnamie?
Odpisz
Edytowano - 2 października 2019, 19:32
@Modern_Asassin: ku*wa typie XD czekam na sensowne argumenty na temat tego, że liquid jest tak samo zły jak papierosy! Nie moja wina że mnie tak rozbawiłeś.
Odpisz
2 października 2019, 19:39
@Modern_Asassin: "panie dorosły"
Odpisz
23 maja 2020, 23:45
@ZEUS_: papieros to papieros
Odpisz
15 listopada 2020, 04:44
@Modern_Asassin: A swoją drogą to. Legia to stara k**wa, Legia je*ana jest!
Odpisz
15 listopada 2020, 09:38
@ZEUS_: legia to h..e a lech mistrz Polski
Odpisz
16 listopada 2020, 06:24
@WielkiMoffPoppns: Wielka duma wielkopolski.
Odpisz
16 listopada 2020, 07:50
@ZEUS_: oko za oko
Odpisz
21 listopada 2020, 01:34
@WielkiMoffPoppns: Mistrzostwo za ząb
Odpisz
21 listopada 2020, 09:16
@ZEUS_: kolejarz mistrzem jest co rok
Odpisz
1 stycznia 2021, 03:53
@WielkiMoffPoppns:
Odpisz
1 października 2019, 22:08
Wiem że pasta bardziej dotyczy tych "tradycyjnych" papierosów ale też pasuje do tych e-śmieci
Nie rozumiem dorosłych ludzi, którzy palą. Wszystko to zaczyna się za gówniaka, bo ktoś miał za słabą silną wolę kiedy np. w gimnazjum Krzysiek przyniósł fajki rodziców i w kiblu częstował kolegów. "Hehe, co, jesteś pipa? Weź spróbuj." I taki frajer spróbował, potem palił coraz częściej i częściej, a 20 lat później okazuje się, że na ten śmierdzący syf wydaje miesięcznie 500 złotych. Głowa mała. I to po co - żeby od niego śmierdziało, i niszczył sobie płuca i ogólnie zdrowie?
Jak to jest, że w XXI wieku ludzie nadal palą, i że nadal inicjowane jest ono w ten sam sposób? Bo chyba nie ma osoby, która w wieku powiedzmy 20 lat myśli sobie "Hmmm, w sumie nigdy nie paliłem. Może powinienem zacząć wydawać pieniądze na to, żeby mi było czuć z ryja jakby mi tam ktoś nasrał?" Dokładnie, nasrał. To jest tak głupie, że równie racjonalne byłoby gdyby ludzie zaczęli srać w gacie dla przyjemności i wchodziłoby im to w nałóg. "Karol, chodź do kibla, Darek zajumał dziadkowi paczkę Cottonworldów, będziemy srali w gacie, tylko nie mów facetce."
"Hehe, Karol, a ty w ogóle wiesz jak to się robi?" Doświadczeni koledzy sracze z uśmiechem spojrzeli się na kolegę, który nieśmiało wyjął z paczki parę slipów. Wziął głęboki wdech i popuścił. Powitała to salwa śmiechu. Błąd początkującego. Każdy z obecnych to zrobił ale i tak bawi gdy widzą jak ktoś nie ma jeszcze wprawy w obsrywaniu się, i puści bąka. Od tej pory Karol należał to ekipy. Codziennie na przerwie wychodzili za szkołę, żeby zesrać się w gacie, po czym wkładali sobie w dupy gumy i tic taki, żeby nauczyciele nie wyczuli. Coraz więcej pieniędzy szło na slipy, bo weszło to w nałóg i na studiach obsrywali się już nawet i cztery razy dziennie. Niektórzy przystopowali, inni kupowali tanie majtki z Biedronki. Bardziej zdesperowani kupowali na rynku wątpliwej jakości majtki z przemytu, bądź tkaninę na metry i szyli sobie sami.
Normalny człowiek idzie na imprezę, ale nie może się bawić bo czuje gówno. Banda patusów zamiast kulturalnie wyjść obsrać się na balkon, bezceremonialnie rozpakowała 6-pak slipków przy stoliku i zaczęła srać tak, że ledwo można oddychać. Po imprezie wracasz do domu i całe włosy i ubranie śmierdzą gównem. Potem słyszy się, że ktoś obiecuje w nowym roku rzucić obsrywanie gaci, ale już po kilku dniach do tego wraca, bo nałóg jest zbyt silny. A wystarczyło powiedzieć Darkowi "nie" - tak byś miał i pieniądze, i zdrowie i czyste majtki.
Odpisz
1 października 2019, 21:45
Dziewczyna która mi się podoba pod wpływem koleżanki zaczęła palić eszlugi, ale ja mam za zadanie kiedy już ją zdobędę, wybić jej palanko ze łba >:(
Odpisz
12 września 2019, 16:11
Mój kolega ma se zamiar e-papierosa odkupić od kogoś bo on chce vapować i chce być c00l
Odpisz
12 września 2019, 16:12
@ten_koles: ale jak go kupi to już nie będzie c00l
Odpisz
Edytowano - 12 września 2019, 16:12
@ten_koles: nie ma to jak siedzieć z około 20 osobami na altance za szkołą, i (naprawdę) być jedyną nie palącą osobą
Odpisz
12 września 2019, 16:13
to jest punkt jak on kupi to to już nie będzie c00l
Odpisz
12 września 2019, 16:19
@FrytekYT: znam to uczucie
Odpisz
1 października 2019, 16:28
@FrytekYT: Tylko, że jesteś wtedy biernym palaczem, więc za bardzo zdrowe to nie jest
Odpisz
1 października 2019, 16:29
@mikimiki100: epapierosy wpraktyce nic ci nieszkodzom oprocz uzaleznienia
Odpisz
1 października 2019, 16:33
@maczas098: jeżeli palisz "zerówki", to nie uzależniają
Odpisz
1 października 2019, 18:12
@maczas098: Zawierają nikotynę, która jest szkodliwa
Odpisz
1 października 2019, 18:53
@mikimiki100: człowieku... "Zerówki" to są liquidy BEZ nikotyny
Odpisz
1 października 2019, 18:53
@mikimiki100: tak ale w jakich ilosciach
Odpisz
1 października 2019, 18:59
@maczas098: Szkodzą szkodzą, po pierwsze wszystkie "smaki" używane w jedzeniu nie były badane jak reagują z naszym organizmem po podgrzanii.
Po drugie:
https://www.pharmaceutical-journal.com/news-and-analysis/news/some-e-cigarette-flavours-increase-free-radical-production-while-others-reduce-it-research-reveals/20204649.fullarticle?firstPass=false
Odpisz
1 października 2019, 20:29
@pawlikok: Nie odpowiadałem na Twój komentarz o zerówkach, tylko na ten o e-papierosach ogólnie, które są szkodliwe, jeśli zawierają nikotynę. Jeśli odpowiedziałem na Twój przypadkowo, to przepraszam, missclick
Odpisz
1 października 2019, 19:33
Lepsze to niż tradycyjne i nie śmierdzą
Odpisz
12 września 2019, 16:19
Po co palić jak można się herbatki miętowej napić, idę sobie 2 zrobić
Odpisz
12 września 2019, 16:40
Miętowa zielona najlepsza <3
Odpisz
12 września 2019, 16:40
@D0minik: każda miętowa jest dobra
Odpisz
12 września 2019, 16:44
lepiej zjeść winogrona niż palić epapierosa o smaku winogron
Odpisz
12 września 2019, 16:44
@FrytekYT: winogrona to moje ulubione owoce
Odpisz
12 września 2019, 16:46
do tego co to w ogóle za radość z wciągania smakowego trującego powietrza z mechanicznego urządzenia do którego smakowe wkłady kosztują mnóstwo hajsu?
Odpisz
12 września 2019, 17:03
@FrytekYT: można przecież sobie w sklepie normalne truskawki kupi
Odpisz
12 września 2019, 17:06
@FrytekYT: Mmmm wydałem 300 zł za maszynke do pary wodnej i tak musze jeszcze dopłacać kilka dyszek za liquid ale fajnie. Jestem teraz c00l
Odpisz
12 września 2019, 17:09
Zrobiłeś mi smaka na herbatę miętową. Już się parzy :3
Odpisz
12 września 2019, 17:32
@FrytekYT: Liquidy nie są aż tak drogie, poza tym, nie powinno się patrzeć obcym ludziom w portfel
Odpisz
12 września 2019, 16:49
Ja się przeniosłem z papierosów na elektroniczne więc chyba poprawie ich używam
Odpisz
12 września 2019, 16:59
@Yoda_MLG: to teraz bier zerówki a po czasie przestań całkowicie
Odpisz
12 września 2019, 18:00
@enemixpolska: jestem w trakcie rzucania
Odpisz
12 września 2019, 16:19
No i ch*j jego wybór
Odpisz
12 września 2019, 16:07
Twój kolega jest bardzo seksowny
Odpisz
Edytowano - 12 września 2019, 16:08
@marex052: to ja się o niego martwię a nie on o mnie. Od razu informuję, ja nie palę
Odpisz