Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
To będzie bolało
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Phi!
Najbardziej realistyczny spośród modów
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 29 września 2019, 20:25
Byłam dziasiaj na tym.
Wypłakałam się za wszystkie czasy.
Zakończenie może i było do dupy, ale większość momentów wysuszyło mi kanaliki łzowe.
Ps.: Richie wymiata!
Odpisz
29 września 2019, 20:33
@Rddxrete: Widać było, że na początku mieli zupełnie inny pomysł na zakończenie, a to obecne zostało napisane na szybko.
Odpisz
Edytowano - 29 września 2019, 21:18
@Hartio: Zgadzam się. Niektóre wątki w zakończeniu były spoko, ale ono całe...
Poza tym zmarnowali potencjał niektórych postaci. Nie wykrowali ich tak dobrze w kontekście psychicznym jak w pierwszej części. I to jest chyba ich najbardziej stracona pozycja.
Ale lubię płakać na filmach więc przynajmniej za to mają u mnie plus.
Odpisz
29 września 2019, 20:16
Poczekalnia na jeja: *exists*
Jejacy: Ah yes, enslaved parówki.
Odpisz
29 września 2019, 20:01
Znowy mają coś do dynamit. To jak ku*wa go kochacie to se esadzcie go do gęby i podpalcie lont. A potem pa pa i lecicie sobie w kosmos.
Odpisz
12 września 2019, 17:22
Ma ktoś linka do oryginalnych parowek które przeszły na główną
Odpisz
12 września 2019, 17:24
https://memy.jeja.pl/395583,no-to-peszek.html
Odpisz
12 września 2019, 17:24
@ten_koles: a jednak legenda była prawdziwa
Odpisz
12 września 2019, 17:24
Odpisz