Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Nie idź!
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Ostry ten sędzia
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 października 2019, 07:48
Jako ministrant potwierdzam, ale u mnie uderza się raz
Odpisz
21 lipca 2023, 20:56
@Ignisus: U mnie 3 w odstępach.
Odpisz
1 października 2019, 21:16
Polecacie tą serię od PewDiePie a?
Odpisz
1 października 2019, 21:20
@MajnkraftAlusiek: tak
Odpisz
1 października 2019, 21:34
@MajnkraftAlusiek: jak najbardziej na świecie
Odpisz
1 października 2019, 21:51
@MajnkraftAlusiek: irytuje mnie każdy twój komentarz.Piszesz gówno byle napisać
Odpisz
1 października 2019, 21:58
@PanNiedzwiadek: o co ci chodzi typie po prostu się pyta
Odpisz
Edytowano - 1 października 2019, 22:31
@MajnkraftAlusiek: tak, ale memy i arty z nią to gówno
Odpisz
1 października 2019, 23:42
@MajnkraftAlusiek: chyba nigdy tak przyjemnie mi się nie oglądało jak ktoś gra w grę
Odpisz
12 września 2019, 19:54
Jako lektor mówię że to nie jest takie łatwe jak się wydaje być ministrantem
Odpisz
Edytowano - 12 września 2019, 19:58
@ten_koles: Ja jestem ministrantem i muszę przyznać, że po 4 latach dalej nie jest łatwo.
Odpisz
12 września 2019, 20:20
@JaegerPL: Też jestem ministrantem od okołu 4 lat, bardzo tego żałuję i jest to banalne
Odpisz
12 września 2019, 20:22
Zależy w jakim kościele lub parafii.
Odpisz
Edytowano - 1 października 2019, 21:09
@JaegerPL: Kolana jeszcze się nie przyzwyczaiły? /s
Odpisz
1 października 2019, 21:23
@ten_koles: AMATORZY! Ja jestem ponad 5 lat i w przyszłym roku ide na lektora
Odpisz
1 października 2019, 21:24
@Caset: AMATOR! Mnie rodzice wysłali jak byłem w zerówce pozdro
Odpisz
1 października 2019, 21:26
@PanElmo_: ministrantem można być dopiero po komunii
Odpisz
1 października 2019, 21:33
@ten_koles: nie w mojej parafii :)
Odpisz
1 października 2019, 21:34
@ten_koles: Zgodzę się z Tobą, sam nim jestem.
Odpisz
12 września 2019, 22:01
Dlaczego przeczytałam "patelnie"?
Odpisz
12 września 2019, 20:38
Widziałem w najnowszym filmiku pewdsa więc dam tu i pewnie #nbc ale co tam \___/
Pewdiepie powiedział tutaj "Bing Bong Bing Bing Bong", czyli w systemie binarnym 10110, co się przekłada na 22. 2 litera w alfabecie to B, czyli jest BB, co czytamy jako BeBe. Czy to jakiś sekretny sposób, w jaki Pewdiepie chce nam powiedzieć, że z żoną spodziewają się dziecka?
Odpisz
12 września 2019, 21:17
@jacekpoz: A jak się zdziwił gdy to czytał.
Odpisz