Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To się nie może nie udać
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 września 2019, 21:44
ja mam 19 i dalej nie jestem w ciąży, co robię nie tak
Odpisz
18 września 2019, 21:52
@Krzyniu: A może problemy z płodnością?
Odpisz
18 września 2019, 21:58
@Cotosiestanelo: aaaaa
Odpisz
18 września 2019, 21:59
@Krzyniu: no widzisz, leć do ginekologa bo to pewnie coś nie tak z jajnikami
Odpisz
18 września 2019, 22:17
@Cotosiestanelo: chodzi o ku*asa?
Odpisz
30 września 2019, 09:02
@PanNiedzwiadek: Czy ktoś powiedział Beniz!?!?!?
Odpisz
7 października 2019, 00:31
@Krzyniu: A może nie jesteś kobietą?
Odpisz
7 października 2019, 09:25
to trzeba?
Odpisz
7 października 2019, 17:47
@Krzyniu: Nie wiem chyba tak.
Czy jak jest facet który rodzi to jak zacznie sikać w trakcie porodu to dziecko będzie miało aquapark?
Odpisz
20 czerwca 2021, 15:15
@Krzyniu: poszedłeś już z tym do ginekologa?
Odpisz
18 września 2019, 21:48
Żyjemy w czasach, w których na swoje urodziny chciałbym zobaczyć dziewicę, bo dzi*ki widzę na każdym kroku....
Odpisz
Edytowano - 18 września 2019, 22:32
@Mikrus19: y co
Czemu ludzie na jeja są otaczani przez lachonice i patusy
Gdzie wy żyjecie że nie widzicie normalnych ludzi na codzień
Odpisz
Edytowano - 18 września 2019, 22:40
@Mikrus19: Nie każda młoda laska nie będąca dziewica jest dzi*ką. A tak można wywnioskować z twojej wypowiedzi.
Odpisz
18 września 2019, 23:03
@wilsonXcuddyXhouse: Wokół mnie dziewczyny tracą dziewictwo w wieku13-16(maks) lat. A jak chodziłem z 18 latka, to mnie przepraszała z płaczem w oczach, że jest jeszcze dziewicą.
Odpisz
18 września 2019, 23:13
@Mikrus19: to było otrzeć jej łzy i to naprawić
Odpisz
18 września 2019, 23:17
@Mikrus19: jakoś ci nie wierzę
Odpisz
18 września 2019, 23:40
@wilsonXcuddyXhouse: Nie musisz.
Odpisz
18 września 2019, 23:43
@MineDan: Rozumiałem ją. Bała się, że coś zrobi źle, albo że będzie wyśmiana.
Wyśmianie kogoś w tak intymnej sprawie jak seks może bardzo napsuć psychikę.
Odpisz
19 września 2019, 00:20
@Mikrus19: Można wiedzieć czy z nią jeszcze jesteś, a jeżeli tak to ile?
Odpisz
19 września 2019, 08:37
@Mikrus19: kolega pyta o jakiś namiar na tą rzekomą dziewicę...
Odpisz
19 września 2019, 08:55
@akaman151: Ja mu nie wierze, w tej wypowiedzi jest jeden podstawowy błąd logiczny przez co cała wypowiedzieć nie trzyma się kupy! Ale teraz spytacie! Co to jest za błąd logiczny? Już śpieszę z odpowiedzią. Tym błędem logicznym jest fakt że jejak ma dziewczyne ckd
Odpisz
19 września 2019, 09:09
@Selkes: inny błąd to że chciał widzieć dziewice bo nie ma u niego, potem że chodził z taką
Odpisz
19 września 2019, 09:30
@Mr_Quicky: Nie jestem.
Odpisz
19 września 2019, 09:34
@Selkes: Bo jejak to inny gatunek człowieka. Taki nie służący do zakładania rodziny
Odpisz
19 września 2019, 09:38
@Lekki69: Bo to był jeden przypadek. Na dodatek dziewczyna była tak przerażona swoim brakiem doświadczenia, że cała jej uwaga skupiała się na tym
Odpisz
29 września 2019, 19:43
@Mikrus19: to ciekawe bo jestem w ciąży
Odpisz
30 września 2019, 07:26
jedynym rozwiązaniem jest aborcja
Odpisz
30 września 2019, 08:15
@Selkes: wiem. Aczkolwiek lekarz mi tego nie zrobi bo "Daj mu szanse" " To niezgodne z prawem" " Pani nie wiem co chce zrobić"
Odpisz
30 września 2019, 09:01
Zŕób to! Zabij z zimną krwią! Wyprój mu flaki a potem zjedz serce!(chodzi o dziecko, nie lekarza)
Odpisz
30 września 2019, 23:20
Ile masz lat?
Odpisz
30 września 2019, 23:26
@Smuteczek: 19
Odpisz
19 września 2019, 06:22
L0szky to c00rvy :)
Odpisz
19 września 2019, 08:35
@Yoda_MLG: do true...
Odpisz
19 września 2019, 07:30
Odpisz
19 września 2019, 00:21
- gry
- bycie z ku*wą
Wybierz mądrze
Odpisz
18 września 2019, 22:36
O nie, to ten obrazek. Widziałem go już z 8 razy na Redditcie
Odpisz
18 września 2019, 22:33
Lepiej grać w gry kiedy ma się 25 lat (zajebiste,nie wiem jak znajduje czas) niż żeby twoim jedynym hobby było obczajanie snapchata
Odpisz
18 września 2019, 21:25
Każdy może grać w gry bez względu na wiek.
Ale nie każdy może być w takim wieku w ciąży, bo nikt w tym wieku nie jest gotowy na bachorema, a nawet nie powinien go mieć
Odpisz
19 września 2019, 07:02
@BardzoOryginalnaNazwa: Znaczy 7 latki mimo wszystko nie powinny grać w GTA V ale ogólny sens wypowiedzi jest.
Odpisz
18 września 2019, 21:23
Niech płonie
Odpisz
12 września 2019, 23:15
Bylo chyba
Odpisz
12 września 2019, 22:10
bylo
Odpisz
12 września 2019, 20:36
A ja mam 13 i walczę na froncie (klony mają przyspieszony wzrost)
Odpisz
12 września 2019, 20:42
I starzenie. Czekaj jak się liczy wiek u klonów
Odpisz
12 września 2019, 20:43
no niestety są efekty uboczne. Klony starzeją się 2 razy szybciej
Odpisz
12 września 2019, 20:44
Ogólnie to takie prawdziwe klony starzeją się chyba nawet 5 razy szybciej.
Odpisz
12 września 2019, 20:58
5 to raczej za dużo, bo Rex w rebeliantach miałby 120? 150? Ale fakt, że szybko im te lata mijają
Odpisz
12 września 2019, 21:12
@Towarzysz777: mam na myśli klony w prawdziwym świecie.
Odpisz
12 września 2019, 21:17
Aaaa, to zwracam honor :) Ej czekaj... Last Clone Trooper jest w prawdziwym świecie... 65 lat? :C
Odpisz
Edytowano - 12 września 2019, 21:18
Jeżeli chodzi o tą sklonowaną owcę to ona nie starzała się 5 razy szybciej tylko jak się urodziła to genetycznie miała 5 lat.
Odpisz
12 września 2019, 21:24
@Towarzysz777: weteran wojenny
Odpisz
12 września 2019, 21:24
@Towarzysz777: „w prawdziwym świecie” miało chyba znaczyć na Ziemi. Fakt, że Kaminoanie lepiej radzą sobie z klonowaniem niż ziemscy naukowcy
Odpisz
12 września 2019, 21:24
ja się uczyłem czego innego.
Odpisz
Edytowano - 12 września 2019, 21:26
Na Ziemii? Oczywiście, tak...ten, *kaszlu kaszl*, zapomniałem, masz rację =D
Odpisz
12 września 2019, 21:30
@Towarzysz777: w sumie to Armia Klonów jest jak amerykańska szkoła:
13-latki z bronią ;)
Odpisz
12 września 2019, 21:39
Aaaj tam, nie liczy się wiek tylko umysł, wiek psychiczny, klony są przygotowywane te wszystkie lata :)
Odpisz
12 września 2019, 21:41
@Towarzysz777: jest trening i wgl ale i tak czasami niektórzy z braci zachowują się dziecinnie
Odpisz
12 września 2019, 21:42
To jest zaleta, charakter xD
Odpisz
Edytowano - 12 września 2019, 21:55
@Towarzysz777: Dzięki. Łatwiej jest ginąć z uśmiechem ;)
Odpisz
12 września 2019, 20:30
Łooooo!!!
Odpisz
12 września 2019, 20:25
Odpisz