Granie z młodszym kuzynem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Pozdrawiam świetliki
Nigdy na to nie wpadną
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 sierpnia 2013, 11:00
nadal się z tego śmieje xD
Odpisz
25 sierpnia 2013, 11:29
@Mirek01: A jak się nie śmiać XD
Odpisz
25 kwietnia 2021, 16:18
@Payroman: Dalej się śmiejesz z teg?
Odpisz
20 czerwca 2018, 17:37
Własna ciotka/matka nie wie o uczuleniu członka rodziny...
Odpisz
5 września 2018, 22:14
Moze to jakas dalsza rodzina?
Odpisz
31 stycznia 2015, 23:29
Dlatego uważam, że małe dzieci są złe, złośliwe, okropne i ogółem są dziełem szatana.
Odpisz
31 sierpnia 2015, 00:46
@DusiaNS: Prawda, ja się nie denerwuje tak jak przegram w jakąś grę.
Odpisz
1 lipca 2016, 23:20
@DusiaNS: czyli każdy jest dziełem szatana;>
Odpisz
19 grudnia 2016, 21:37
@DusiaNS: Też byłaś i być może jesteś dziełem szatana.
Odpisz
13 marca 2017, 17:30
@ShiBos: (Nie ma to jak odpowiadanie po roku heh) Byłam wrednym dziełem szatana ale nie do tego stopnia aby się wściekać jak przegrałam w jakąś druną grę xd
Odpisz
2 stycznia 2017, 09:08
Jestem uczulony na rumianek. W drugiej klasie powiedziałem o tym jednej dziewczynie. Potem na stołówce widziałem jak go dosypuje do mojej herbaty...
Odpisz
10 listopada 2014, 22:56
Ja kiedyś grałam z kuzynem w Mortal Kombat. Dostał w tej grze kilka razy w dupę. Przyszedł do nas jego kot a ja zaczęłam kichać... Postanowił rzucać we mnie zabawkowymi kotami krzycząc do mnie "Umrzyj kurde bele! Umrzyj!"...
Odpisz
25 listopada 2014, 16:35
Hhahhahahhah xD
Odpisz
25 października 2014, 20:50
xD
Odpisz
28 sierpnia 2013, 14:02
lol!!
Odpisz
20 sierpnia 2013, 09:41
Ja pochłaniam orzechy :D Widać po avatarze czemu :3
Odpisz
24 sierpnia 2013, 21:16
@SNIKERSS: snikers faza?
Odpisz
25 sierpnia 2013, 17:25
@mrklorens: Tak mam faze po orzechach xD
Odpisz
20 sierpnia 2013, 22:07
ja jak wygralem z kuzynem mlodym 11:0 w fife to mnie pobic chcial O_o
Odpisz
24 sierpnia 2013, 20:31
@sectus: Jak ja grałem w tekkena 3 z moim starszym (przyrodnim)
bratem i wygrywałem to on mnie bił lub się wkurzył i mnie rozwalał w tekkenie O_o
Odpisz
25 sierpnia 2013, 10:22
@Payroman: ja jak z kolegom grałem jakąś grę i zacząłem wygrywać to mnie zaczął za rękę szarpać.
Odpisz
25 sierpnia 2013, 11:27
starszy był?
Odpisz
25 sierpnia 2013, 11:59
@Payroman: Nie tyle lat co ja.
Odpisz
Edytowano - 25 sierpnia 2013, 12:10
to masz lepiej
Odpisz
25 sierpnia 2013, 03:20
Na szczescie we mnie nie mozna rzucic. Mam czarny pas Dead or Alive i umiem blokowac :P
Odpisz
24 sierpnia 2013, 22:30
Ja kiedyś grałem z kolegą w Tekkena 5 pięknie go rozwaliłem... Ten natomiast rozwalił mi jaja rzucając w nie padem od ps2 XD Co za BÓL!!! :D
Odpisz
24 sierpnia 2013, 22:12
Oźiesie są super ;)
Odpisz
24 sierpnia 2013, 20:56
ja tak robiłam bratu jakieś 9 lat temu :P
Odpisz
20 sierpnia 2013, 07:06
Kiedyś mój kuzyn się na mnie wnerwił nie wiadomo o co, a ponieważ mam alergię na sierść zwierząt, zwłaszcza kotów (szkoda, bo uwielbiam koty) powiedział mi, że zostanie kucharzem i poda mi kota żebym "umrzył"... XD
Odpisz
20 sierpnia 2013, 10:39
@flamefrost20: to jeszcze masz dobrze .... Mój kuzyn dostał w dupe w mortal kombat i potem powiedział ,, Jak dorosnę to Zapiszę się do Mortal kombat nauczę się -Fataliti- i pojadę cię na PS3 '' ja wpadam w śmiech że chce się zapisać do mortal kombat w realu zamiast się nauczyć taktyk :P
Odpisz